جدیدترین مدل های کاردستی با جعبه دستمال کاغذی و ایده های خلاقانه و جدید برای ساخت کاردستی های زیبا و جالب با رول دستمال توالت و جعبه های دستمال کاغذی را در این مطلب ملاحظه نمایید.

ساخت کاردستی با جعبه دستمال کاغذی و رول های دستمال نوالت یکی از ایده های خلافانه و جالب است که منجر به تهیه وسایل جدید و مختلف می گردد. برای ساخت این نوع کاردستی ها، می توان از انواع جعبه های مقوایی دستمال گاغذی و همچنین لوله های دستمال توالت استفاده نمایید و با کمی خلاقیت و ابتکار وسایل جدید و کاردستی های متنوعی تهیه نمایید. در ادامه ضمن مشاهده مدل های متنوع و جالب این کاردستی ها، با چگونگی ساخت آنها نیز آشنا میشوید. تا پایان با این کاردستی های زیبا و جذاب همراه ما باشید.

ساخت کاردستی با جعبه دستمال کاغذی با ایده های خلاقانه :

ساخت کاردستی می تواند یکی از جذاب ترین فعالیت های هنری زیبا می باشد که منجر به تهیه وسایل جدید و متنوع می گردد. در این میان ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی و بازیافتی به دلیل به کارگیری مواد و وسایل بی استفاده از جذابیت بیشتری برخوردار است. از جمله این کاردستی ها می توان به کاردستی با جعبه دستمال کاغذی و لوله های دستمال توالت اشاره نمود که با به کارگیری خلاقیت و ابتکار تهیه می گردند. تصاویر زیر نمونه هایی از این سبک کاردستی ها را که به راحتی تهیه می گردند نشان می دهند که هر یک می توانند الگویی برای ساخت کاردستی شما باشند.

ساخت گیتار با جعبه دستمال کاغذیساخت کاردستی با جعبه دستمال کاغذیکارسدیت با جعبه دستمال کاغذی کاردستی با جعبه دستمال کاغذی کاردستی خلاقانه با جعبه دستمال کاغذی

توجه داشته باشید که برای زیبایی بیشتر کاردستی ساخته شده با جعبه دستمال کاغذی، بهتر است سطح آن را با کاغذهای رنگی مختلف بپوشانید و یا به رنگ آمیزی آن بپردازید. این کار باعث می گردد کاردستی کودکانه شما ظاهری زیباتر و جذاب تر داشته باشد.

کاردسیت ماشین با جعبه دستمال کاغذی کاردستی خانه با جعبه دستمال کاغذیساخت کاردستی جغد با مقوا  کاردستی میوه با جعبه دستمال کاغذی ساخت کاردستی با جعبهساخت کاردستی برای کودکان

کاردستی با لوله دستمال توالت :

با استفاده از لوله های دستمال توالت می توان کاردستی های مختلف و زیبایی تهیه کرد. بدین منظور می توانید از چند لوله دستمال توالت استفاده نموده و با برش زدن آنها و همچنین کشیدن طرح های مختلف بر روی آنها، کاردستی های زیبا و متنوعی تهیه نمایید.

کاردستی جغد برای کودکان کاردستی با مقوا برای کودکان کاردستی با رول دستمال کاغذیکاردستی های خلاقانه و زیبا

همانگونه که می داین دمی توانید به راحتی از ایده های به کار رفته در ساخت کاردستی با مقوا استفاده نموده و از این طریق اقدام به ساخت و تهیه کاردستی های جدید نمایید. تصاویر زیر می توانند ایده جالبی در این زمینه برای شما باشند.

کاردستی کودکان با مقواکاردستی با رول دستمال کاغذیکاردستی با لوله دستمال توالتساخت کاردستی با مقوا و کاغذ

مدل های زیبا و جدید انواع کاردستی با جعبه دستمال کاغذی و کاردستی های ساخته شده با رول دستمال توالت را مشاهده نمودید، امیدواریم مدل های ارائه شده الگویی در جهت ساخت کاردستی های جدید و متنوع برای شما باشند.

یک دیدگاه

  1. پانته‌آ

    آذر ۱۱, ۱۳۹۵ در ۵:۱۲ ب.ظ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.