مدل موهای زنانه تنوع زیادی دارند و شما می توانید موهای خود را با مدل های زیبایی فرم دهید و ببندید در این مطلب انواع متنوع مدل موی دم اسبی ساده و مجلسی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

همه خانم ها با نزدیک شدن به فصل گرما ترجیح می دهند که موهایشان را ببندند تا از عرق زیاد آن ها جلوگیری شود. یکی از بهترین مدل موهایی که در فصل تابستان مورد استفاده بیشتر خانم ها قرار می گیرد مدل موی دم اسبی است که در این مطلب تصاویری زیبا از این مدل مو را ملاحظه خواهید کرد.

مدل موی جمع ساده و مدل مو دم اسبی یکی از بهترین مدل ها برای بستن موها است که شما می توانید با کمی مهارت و استعداد با کمک این مدل ها موهای خود را به زیبایی ببندید.  موی دم اسبی یکی از پرطرفدارین مدل موهای زنانه و دخترانه است که از زمان های گذشته تا به امروز بیشتر خانم ها از این مدل مو برای بستن مو هایشان استفاده می کنند.

موی دم اسبی

تصاویر انواع مدل موی دم اسبی مجلسی و زیبا

برخی از خانم ها ترجیح می دهند که برای شرکت در مهمانی ها و مجالس خودشان در منزل به موهایشان فرم و حالت دهند که یکی از انواع مدل موهای ساده که هر کسی از پس آن بر می آید مدل مو دم اسبی مجلسی است.

موی دم اسبی مجلسی دخترانه
می توانید برای شرکت در مهمانی ها و مجالس موهای دم اسبی خود را فر کنید کافی است که موهای خود را به صورت مدل موی دم اسبی ببندید و سپس ۴ یا ۵ تکه از موهایتان را فر کنید و با کمک اسپری های حالت دهنده فر مو های خود را محکم ثابت نگه دارید.

مدل موی زیبا دم اسبی
می توانید در قسمتی از موی دم اسبی خود بافت بزنید به این ترتیب که باید ابتدا موهای خود را به صورت دم اسبی شلوغ ببندید و سپس روی سطح موها را اسپری بزنید و سپس ۱ سانت از موهای خود را با کمک کلیپس از بقیه موها جدا کنید و آن را ببافید و انتهای موی بافته شده را گره بزنید.

حتما بخوانید:  مدل موی نیمه باز زنانه و دخترانه متفاوت و جذاب

مدل موی زیبا و مجلسی دم اسبی

Model ponytail (12)Model ponytail (16)مدل موی دم اسبی مجلسی موی دم اسبی برای مهمانی موی دم اسبی زنانه موی دم اسبی مجلسی Model ponytail (14)

مدل های مو دم اسبی ساده برای خانم های خوش سلیقه

مدل های موی دم اسبی ساده برای حضور در باشگاه ها و سالن های ورزشی می تواند ایده خوبی باشد. اگر شما می خواهید موی دم اسبی قطوری داشته باشید می توانید به قسمت دم اسبی موهای خود مقداری سایه چشمی که با رنگ موهایتان مطابقت دارد بزنید.

ساده ترین مدل موهای دم اسبی
هم چنین موی دم اسبی تزیین شده با کش نیز می تواند زیبایی مدل موی شما را چند برابر کند. می توانید در اواسط موی دم اسبی از کش های رنگی استفاده کنید و یا این که بر روی هر ۱ سانت از موی دم اسبی خود کش ببندید.

مدل موی دم اسبی با چند کش
تصاویری از انواع نمونه های موی دم اسبی ساده در ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد که شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل های زیبا و ساده موهای خود را به راحتی در منزل ببندید.

آموزش بستن موی زنانه دم اسبی

مدل موی ساده دم اسبی مدل موی دم اسبی زنانه مدل موی دم اسبی زیبا موی ساده دم اسبی مدل موی زنانه دم اسبی مدل موی دم اسبی ساده موی دم اسبی ساده Model ponytail (15)موی دم اسبی زنانه و دخترانه موی دم اسبی ساده

در این بخش از دنیای مد انواع مدل موی دم اسبی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل موهای زیبا و جذاب مورد توجه شما قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های متنوع موی زنانه به بخش مدل موی زنانه مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.