رنگ موهای زنانه انواع ترکیب های مختلفی دارند که شما می توانید با رنگ موی دلخواه خود موهایتان را رنگ آمیزی کنید. در ادامه این بخش انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی یخی و تصاویری از این رنگ مو را ملاحظه خواهید کرد.

مبحث رنگ مو همیشه یکی از مهم ترین بخش های آرایش مو است که به آن توجه زیادی می شود شما می توانید با انواع رنگ موهای شیمیایی و رنگ موهای گیاهی موهای خود را با رنگ های متنوعی رنگ بزنید. یکی از انواع رنگ موهایی که امروز قصد داریم فرمول ها و مدل های آن را در اختیار شما قرار دهیم رنگ موی یخی است که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه شما قرار بگیرد.

رنگ موی ترکیبی یخی مانند هر رنگ موی دیگری باید با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشید قبل از هر چیز با آرایشگر خود مشورت کنید و اگر این رنگ مو مناسب با چهره شما است موهایتان را با آن رنگ آمیزی کنید.

رنگ موی یخی آبی

فرمول های ترکیب رنگ موی یخی + تصاویر

رنگ موها تنوع زیادی دارند که شما می توانید آن ها را باهم ترکیب کنید و رنگ موهای زیبایی را بسازید. از رنگ موهای پرطرفدار در بین خانم ها می توان به رنگ موی بلوند و رنگ موی قهوه ای و رنگ موی خاکستری اشاره کرد. یکی دیگر از انواع رنگ موهایی که شما می توانید موهای خود را با آن را رنگ بزنید رنگ موی یخی است که این رنگ مو چهره شما را خاص و متفاوت تر از همیشه می کند.

رنگ موی زیبا یخی

فرمول ترکیبی رنگ موی نقره ای یخی

این ترکیب رنگ مو را می توانید با دو فرمول مختلف بدست آورید.

رنگ موی یخی نقره ای

فرمول شماره ۱

بلوند نقره ای C9 : به اندازه ۱۰ سانت
واریاسیون نقره ای ۰.۲۲ : ۳ سانت
واریاسیون خاکستری : ۳ سانت
اکسیدان نمره ۱ : ۳۰ سی سی

فرمول شماره ۲

ابتدا موهای خود را به آخرین درجه دکلره برسانید سپس با کمک ترکیب های رنگ موی زیر موهایتان را رنگ بزنید.

حتما بخوانید:  رنگ موی عسلی شکلاتی و فرمول های ترکیبی آن + عکس

مقداری رنگ مو C10
روشن کننده (۰-۰۰) E20 : به میزان ۱/۳
واریاسیون نقره ای (E13) : 3 سانت
اکسیدان شماره ۲

رنگ مو یخی آبی ( رنساژ یخی آبی )

ابتدا موهای خود را برای این رنساژ به درجه آخر دکلره برسانید سپس با کمک رنگ موهایی که در ادامه این مطلب شرح داده ایم موهای خود را رنگ آمیزی نمایید.

رنگ موی یخی ( آبی )

رنگ موی C10
روشن کننده E20 (0.00): به اندازه ۱/۳
واریاسیون آبی (E14) : 3 سانت
اکسیدان شماره ۲ : به مقدار کمی

تصاویر مدل رنگ موی یخی

رنگ مو با زیبایی و جذابیت چهره شما رابطه مستقیم دارد و شما می توانید با کمک رنگ موها برای چهره خود جوانی و شادابی را به ارمغان بیاورید. در ادامه این بخش انواع تصاویر مدل رنگ موهای یخی را برای شما خانم های خوش سلیقه ایرانی جمع آوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده تصاویر  انواع رنگ مو یخی نهایت لذت را ببرید.

  انواع رنگ موهای یخی رنگ موی یخی تیره مدل موی کوتاه با رنگ مو یخی   رنگ موی دخترانه بخی مدل موی کوتاه با رنگ مو یخی رنگ مو زنانه یخی هایلایت یخی تیره

رنگ مو یخی با تزکیب های مختلف از جمله رنگ موهای خاص برای سنین مختلف استرنگ موی زیبا و متفاوت یخی رنگ موی زیبا یخی رنگ موی ترکیبی یخی رنگ موهای یخی زیبا مدل موی بلند با رنگ موی زیبا یخی   رنگ موی بلوند یخی رنگ موی یخی تیره

فرمول های ترکیبی رنگ موی یخی و تصاویری از این مدل رنگ موی زیبا را در این مطلب در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه شما قرار بگیرد و با ایده گرفتن از این مدل های جذاب بتوانید رنگ موی زیبایی را برای موهای خود انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو و مدل های رنگ موهای مختلف به بخش های ترکیب رنگ مو و رنگ مو مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.