آموزش کامل دوخت جامدادی چرم دست دوز به همراه تصاویر مراحل مختلف دوخت جامدادی را در این مطلب مشاهده نموده و با مدل های متنوع و جدید انواع جامدادی چرمی با طرح های زیبا و خاص آشنا شوید.

جامدادی چرم دست دوز یکی از مدل های پرطرفدار و زیبای انواع جامدادی است، این نوع جامدادی به دلیل جنسی که دارد از مقاومت و کارایی خاصی نیز برخوردار می باشد و همچنین از لحاظ شکل و ظاهر دارای تنوع زیادی است که می تواند انتخاب مناسبی برای سال تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان باشد. در این مطلب ضمن معرفی مدل های جدید و متنوع انواع جامدادی چرمی به آموزش مرحله به مرحله دوخت جامدادی چرم نیز می پردازیم که امیدواریم از این مطالب و مدل ها نهایت استفاده را ببرید. تا پایان ما را همراهی نمایید.

عکس های جامدادی چرم دست دوز + آموزش دوخت جامدادی چرمی :

ساخت و دوخت جامدادی چرم دست دوز یکی از هنرهای زیبا و پرکاربرد است که طرفداران زیاید نیز دارد و اغلب افراد با سلایق مختلف ترجیح می دهند با یادگیری این هنر زیبا، انواع جامدادی شیک و زیبا را در منزل و با امکاناتی که در دسترس دارند تهیه نمایند. همانگونه که گفتیم در این مقاله قصد داریم آموزش دوخت جامدادی چرمی را ارائه دهیم که در ادامه مشاهده می فرمایید.

آموزش دوخت جامدادی چرمی :

برای دوخت جامدادی چرمی همانند دوخت کیف چرم دست دوز به تکه ایی چرم با طرح و رنگ دلخواه، زیپ بیست سانتی متری، قیچی و نخ و سوزن نیاز دارید که با تهیه آنها می توانید شروع به تهیه جامدادی نمایید.

آموزش جامدادی چرمی شیک و زیبا

اولین اقدام برش زدن چرم می باشد که شما نیازمند دو تکه مستطیلی شکل هم اندازه از پارچه چرم هستید.

ساخت جامدادی چرم دست دوز

حال زیپ را لبه چرم گذاشته و کوک بزنید. توجه داشته ابشید که هر طرف زیپ به یکی از چرم های برش خورده متصل می گردد.

جامدادی چرم دست دوزدوخت جامدادی چرمیآموزش دوخت انواع جامدادی چرمی

بعد از کوک زدن و اطمینان از صحت دوخت، می توانید با استفاده چرخ خیاطی به دوخت جامدادی بپردازید. البته می توان این مرحله را بدون چرخ خیاطی و با دوخت های ظریف با دست به اتمام برسانید.

آموزش ساخت جامدادی چرمجامدادی دست دوز چرمیLeather pencil case (6)

در مرحله بعد کار را برگردانید و قسمت پایین و لبه های جامدادی را به هم متصل نمایید. این مرحله را قبلا در دوخت کیف نیز انجام داده ایم.

آموزش ساخت جامدادی چرمیآموزش ساخت جامدادی چرم دست دوز

جامدادی چرمی دست دوز ما آماده است، می توانید این مدل جامدادی ساده و زیبا را با چرم های مختلف تهیه نمایید.

آموزش جامدادی با چرمساخت جامداید با چرم

مدل های جامدادی چرمی دست دوز :

حال که با آموزش مقدماتی دوخت جامدادی چرمی آشنا شدید، می توایند با اایده گرفتن از این آموزش مفید و جالب انواع جامدادی های چرمی را برای خود تهیه نمایید.عکس های زیر یم توانند الگویی مناسب در جهت تهیه انواع جامدادی باشند.

مدل جامدادی چرمی مدل جامدادی چرم دست دوز مدل جدید جامدادی چرمی مدل های جامدادی چرمی  عکس جامدادی زیبا و جدید با چرممدل های جامدادی دست دوز

امیدواریم از مشاهده آموزش زیبا و جذاب تهیه جامدادی چرم دست دوز لذت برده باشید و با استفاده از این آموزش و همچنین الگوبرداری از مدل های ارائه شده، زیباترین مدل جامدادی چرمی را برای خود تهیه نمایید. همچنین می توانید در بخش آموزش خیاطی از دیگر آموش ها در این زمینه نهایت استفاده را ببرید. موق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.