آموزش کامل و مرحله به مرحله گلسازی با فوم و مراحل ساخت گل رز با فوم و بلندر را در این مطلب ارائه می دهیم که با استفاده از آن می توانید گل های زیبایی با استفاده از فوم در منزلتان بسازید.

گلسازی با فوم یکی از هنرهای جالب و جذاب است که با یادگیری اصول اولیه آن می توان اقدام به ساخت گل های مختلف نمود. در این مقاله قصد دارم به ارائه آموزش ساخت گل رز با فوم بپردازیم که این آموزش می تواند به شما در ساخت انواع مختلف گل ها با فوم و بلندر کمک کند و در نهایت می توانید تابلو گل های فومی زیبا و شیکی را تهیه نموده و در منزل مورد استفاده قرار دهید. تا پایان با این آموزش زیبا و جالب ما را همراهی نمایید.

آموزش مرحله به مرحله گلسازی با فوم و ساخت گل رز :

همانگونه که گفتیم آموزش امروز ما مربوط به گلسازی با فوم و ساخت گل رز های زیبا و جالب می باشد که با تهیه وسایل مورد نیاز می توانید شروع به ساخت این گل ها نمایید. در مباحث قبل به ارائه آموزش گلهای کریستالی و همچنین گل پارچه ای پرداخته ایم اما ساخت گل با فوم و یا بلندر نیز یکی از گل های پرطرفدار است که در این مطلب بیشتر با آن آشنا می شوید.  برای اینکار به تکه ایی فوم یا بلندر با رنگ دلخواه، نوار گاترین، چسب، سیم روکش دار و ابزاری از جمله قیچی و اتو نیاز دارید که با فراهم آوردن آنها اقدام به گلسازی می نماییم.

گلسازی با فوم

در اولین مرحله از درست کردن گل باید فوم را به شکل های اشک های بکسان برش بزنید. توجه داشته باشید که سایز الگوها به گلی که قصد تهیه آن را دارید بستگی دارد.

حتما بخوانید:  آموزش ساخت گل با تور به صورت تصویری برای تل سر

ساخت گل رز با فوم

برای اتو نمودن گلبرگ ها، تو را به صورت ایستاده قرار دهید و برای لحظاتی گلبرگ ها را روی آن بچسبانید و بعد از گرم شدن سریع و به راحتی آنها را با انگشتان فرم دهید.

Flowering with foam (3)

حال سر یک تکه از سیم روکش دار را با یکی از پلبرپ ها بپوشانید و چسب بزنید.

ساخت گل با بلندر و فوم

گلبرگ بعدی را روی گلبرگ پیچیده شده قرار داده و با چسب آن را ثابت کنید. این کار را آنقدر انجام دهید تا سایز گل شما به حدی که دوست دارید برسد.

ساخت غنچه گل رزساخت گل رز زیبا با بلندر

برای کاسبرگ ها و همچنین برگ ها از فوم سبز رنگ استفاده نموده و آنها را با الگوهای مناسب برش بزنید.

آموزش گلسازی با فوم

سپس با استفاده از اتو و قالب برگ به آنها حالت دهید. توجه داشته باشید که در گلسازی با فوم نحوه صحیح اتو کردن فوم از اهمیت خاصی برخوردار است.

نحوه اتو کرن گلبرگ های فومیآموزش گلسازی با فومساخت گل های بلندر زیبا

سیم روکش دار را که به گل متصل است از بین کاسبرگ تهیه شده رد نمایید و برگ ها را نیز با استفاده از نوار گاترین به ساقه متصل کنید.

ساخت غنچه گل رز با بلندرگلسازی گل رز با فوم

از این گل رزهای زیبا به تعداد دلخواه و مناسب تهیه نموده و با کمی خلاقیت و ابتکار آنها را در کنار یکدیگر قرار دهید و از این طریق گل های تزیینی  زیبا و شیکی در منزل داشته باشید.

آموزش مرحله به مرحله گلسازی با فومساخت گل های بلندر زیباگلسازی با بلندر در منزل

امیدواریم آموزش گلسازی با فوم برای شما نیز مفید بوده باشد و با استفاده از این آموزش، گل های زیبایی را تهیه نمایید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش گلسازی از دیگر آموزش های اراده شده در زمینه ساخت گل های مختلف استفاده نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.