جدیدترین عکس های جنجالی منتشر شده از خالکوبی دست ترانه علیدوستی که به عقیده برخی این خالکوبی روی دست خانم علیدوستی یک نماد فمنیستی است را در این مطلب مشاهده نمایید.

ماجرای جالب و خواندنی خالکوبی دست ترانه علیدوستی به همراهی عکس های منتشر شده در این رابطه را در این مقاله ملاحظه نمایید. این عکس های عجیب در مراسمی که در نشست خبری در ” خانه همایش ها” برگزار شد، تهیه شده اند و مطمئنا مشاهده آنها برای شما نیز جالب و قابل توجه است.

ماجرای خالکوبی دست ترانه علیدوستی + عکس :

یکشنبه شب عوامل فیلم ” فروشنده که متشکل از اصغر فرهادی، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی می باشند، در نشست خبری در رابطه با این فیلم شرکت نمودند. عکاس های خبری نیز در لحظه به لحظه این نشست حضور داشتند و سعی در ثبت لحظات این نشست داشتند. اما آنچه که در این میان توجه همگان خصوصا شبکه های اجتماعی را به خود جلب نمود، تصویر خالکوبی دست ترانه علیدوستی است که برخی معتقدند این یک خالکوبی فمنیستی است. در ادامه عکس های ترانه علیدوستی را با این نماد حک شده مشاهده می فرمایید.

عکس خالکوبی دست ترانه علیدوستی خالکوبی ترانه علیدوستی

حال باید منتظر واکنش ها مختلف از سوی خانم ترانه علیدوستی و همچنین مخاطبین در رابطه با این خالکوبی بود. البته برخی نیز معتقدند این تصاویر ساختگی است و این نماد بر روی دست ترانه علیدوستی وجود ندارد.

حتما بخوانید:  تصاویر تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم کن

یک دیدگاه

  1. مینا

    تیر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۲:۱۰ ب.ظ

    دروغه همش دروغه
    من که باور نمی کنم

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.