فرنچ ناخن کاری ظریف است که نیازمند صبر و حوصله می باشد در ادامه این مطلب آموزش فرنچ ناخن به صورت مرحله به مرحله را در اختیار شما خانم های عزیز قرار داده ایم که امیدواریم با کمک این مطلب آموزشی بتوانید ناخن های خود را به زیبایی دیزاین کنید.

یکی از کارهای مورد علاقه بیشتر خانم های جوان طراحی ناخن با مدل های زیبا و جدید است که با تمرین و تکرار می توانید مهارت های لازم را در این زمینه کسب نمایید. آموزش فرنچ ناخن را در این بخش ملاحظه خواهید کرد.

در این مطلب نحوه فرنچ ناخن را با بهترین روش در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که شما می توانید با کمک این مطلب آموزشی به راحتی ناخن های خود را با مدل های دلخواهتان فرنچ کنید.

   فرنچ ناخن

مراحل آموزش فرنچ ناخن به صورت تصویری + توضیح

یکی از اصل های مهم در دیزاین ناخن ها ترکیب رنگ های مختلف لاک است که باید با مهارت خاصی انجام شود. آموزش فرنچ ناخن را در این مطلب از آرایش و زیبایی برای شما عزیزان ارائه داده ایم.

 فرنچ ناخن در منزل

مرحله اول :

ابتدا یک تکه از چسب نواری را به شکل افقی بر روی ناخن خود بچسبانید توجه داشته باشید که بعد از چسباندن چسب ناخن شما باید به دو قسمت مساوی تقیسم شود.

آموزش فرنچ ناخن

مرحله دوم :

اولین رنگ لاک را انتخاب نمایید و سپس یک چهارم ناخن های خود را با لاک رنگ آمیزی کنید و سپس رنگ دوم لاک را انتخاب کنید و قسمت بعدی ناخن را رنگ بزنید.

مرحله سوم :

چسب را از روی ناخن خود بردارید و با دو رنگ لاکی که ناخن خود را رنگ آمیزی کرده اید قسمت پایین ناخن هایتان را نیز لاک بزنید و سپس با قلم مخصوص فرنچ و با کمک رنگ مشکی خطوط تمایز بین رنگ ها را مشخص کنید.

رنگ آمیزی ناخن با دو رنگ لاک

مرحله چهارم :

چهار نقطه سیاه رنگ را در وسط خط های متمایز کننده مشخص نمایید و سپس با کمک لاک هایی که ناخن را طراحی کرده بودید دایره های سیاه رنگ را پر کنید.

فرنچ ناخن پازلی

در این مطلب نحوه فرنچ ناخن را به صورت مرحله به مرحله مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مطلب آموزشی بتوانید ناخن های خود را با مدل دلخواهتان به زیبایی فرنچ کنید. برای مشاهده انواع طرح های دیزاین ناخن به بخش طراحی ناخن مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.