مدل تونیک با پارچه گیپور یکی از انواع لباس هایی است که برای شرکت در مهمانی ها و مجالس مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد در ادامه این مطلب انواع طرح های جدید مدل تونیک گیپور را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

تونیک یکی دیگر از انواع لباس های زنانه است که خانم ها در مهمانی ها و مجالس از این نوع لباس استفاده می کنند. اگر شما به دنبال طرح های جدید تونیک گیپور هستید انواع مدل های تونیک گیپور این مطلب می تواند برای شما بهترین ایده باشد.

تنوع تونیک های زنانه بسیار زیاد است و شما می توانید انواع تونیک حریر و تونیک نخی و تونیک گیپور را انتخاب نمایید. با انتخاب یک مدل تونیک ایده آل و جذاب می توانید شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

مدل تونیک گیپور

مدل تونیک گیپور مجلسی زنانه با جدیدترین طرح ها

پارچه گیپور نوعی پارچه زیبا است که در طرح های متنوع موجود می باشد از این مدل پارچه برای دوخت تونیک و بلوز مجلسی و مانتو و لباس مجلسی استفاده می شود.

مدل تونیک با یقه گیپور مدل تونیک زنانه تونیک با رنگ روشن تونیک گیپور زنانه تونیک مجلسی زنانه

مدل تونیک گیپور مجلسی با رنگ مشکی می توانند بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشند و اگر شما اندام چاقی دارید می توانید از این تونیک ها با رنگ تیره برای شرکت در مهمانی ها و مجالس استفاده کنید.

تونیک گیپور مشکی مدل تونیک گیپور سفید و مشکی مدل تونیک گیپور مجلسی مدل تونیک گیپور زیبا

تصاویر انواع مدل های تونیک گیپور دخترانه شیک و زیبا

در برخی از مدل های تونیک در قسمتی از دوخت از پارچه های گیپور استفاده می کنند و این پارچه ها را بیشتر در آستین و یقه مدل تونیک ها به کار می برند. شما می توانید انواع طرح های تونیک گیپور دار را برای خرید انتخاب نمایید.

مدل تونیک با آستین و یقه گیپور مدل های تونیک با یقه گیپور مدل تونیک با آستین گیپور

در ادامه این مطلب تصاویری از مدل تونیک دخترانه گیپور را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

تونیک گیپور تونیک گیپور مجلسی تونیک گیپور مشکی و زیبا تونیک حریر زیبا تونیک حریر سفید تونیک گیپور

جدیدترین طرح های مدل تونیک گیپور را در این بخش از دنیای مد مجله آرگا مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها بتوانند شما را در انتخاب مدل تونیک دلخواهتان به خوبی راهنمایی کنند. به شما توصیه می کنیم برای مشاهده انواع طرح های تونیک زنانه و دخترانه به بخش مدل تونیک مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.