کیک تولد یکی از انواع کیک هایی است که بیشتر کدبانوها به پختن و تزیین کردن آن علاقه مند هستند. در ادامه این مطلب تزیین کیک تولد خانگی با کمک روش ها و ایده های جالب را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

تزیین کیک یکی از کارهایی است که باید با خلاقیت و مهارت انجام شود شما می توانید کیک های تولد خانگی را با روش های مختلف و زیبا تزیین کنید کافی است کمی صبر و حوصله به خرج دهید. در این بخش انواع روش های تزیین کیک تولد خانگی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

تزیین کردن کیک تولد در خانه با خامه و خمیر فوندانت و میوه و شکلات های رنگی و … امکان پذیر است.  تزیین کیک تولد هر چه زیباتر و متفاوت تر باشد نظر همه را بیشتر به سوی خود جلب می کند و علاوه بر این تزیین های زیبا و متفاوت برای کیک نشان دهنده ذوق و سلیقه کدبانوی خانه است.

     تزیی کیک با خمیر فوندانت با طرح گل

تزیین کیک تولد خانگی با روش های زیبا و جذاب

بیشتر خانم های هنرمند تمایل دارند که بعد از پختن کیک تولد آن را با سلیقه و مهارت خاصی تزیین کنند. در این مطلب ما قصد داریم تا شما را با مجموعه ای از ایده های تزیین کیک تولد آشنا سازیم تا بتوانید تزیینات زیبایی را برای کیک در منزل داشته باشید.

تزیین ساده کیک با خمیر فوندانت تزیین کیک با خمیر فوندانت تزیین ساده کیک تزیین کیک با خمیر فوندانت به شکل ساده

تصاویر تزیینات کیک تولد خانگی با میوه

تزیین کیک با میوه یکی از روش های آسان و جالب است که معمولا برای تزیین کردن کیک تولد با کمک میوه می توانید از میوه های فصل استفاده کنید. برای تزیین کیک خانگی با میوه می توانید میوه مورد نظر خود را به شکل های خاصی برش دهید و سپس برش های میوه را به زیبایی بر روی کیک قرار دهید.

حتما بخوانید:  تزیین کیک یخچالی جدید و جالب برای مهمانی ها (30 تزیین متفاوت)

تزیین کیک تولد با شکلات و میوه تزیین کردن کیک با طرح عروسکی تزیین ساده کیک با برش های میوه تزیین کیک با میوه عکس تزیین کیک تولد با میوه تزیین ساده کیک تزیین کیک تولد خانگی با کمک میوه و خامه

ایده های تزیین کردن کیک تولد خانگی با خامه فرم گرفته

بعد از پختن کیک اسفنجی و خامه فرم گرفته می توانید کیک را به زیبایی تزیین کنید برای تزیین کیک با خامه می توانید کیک را از وسط برش دهید و موادی مانند خامه و میوه های دلخواه خود را در لابه لای کیک در صورت تمایل قرار دهید و سپس برش دوم کیک را بر سر جای خودش قرار دهید و دور تا دور کیک را با کمک خامه بپوشانید و سپس کیک را با روش دلخواه و طرح های زیبا تزیین کنید. در ادامه تصاویر تزیین کیک تولد خانگی با خانه فرم گرفته را مشاهده خواهید کرد.

تزیین کیک با خامه تزیین کیک با خامه های رنگی تزیین کیک با خامه و شکلات های رنگی تزیین ساده کیک تولد با بادکنک تزیین ساده کیک با خامه و شکلات تزیین زیبا کیک با خامه تزیین کیک با کمک خامه و شکلات های رنگی تزیین کیک تولد خانگی با کمک خامه های رنگی

تزیین کیک تولد برای کودکان

تزیین کردن کیک برای کودکان یکی از کارهای جذاب و جالب است بهتر است در تزیین کیک تولد برای بچه ها از طرح های عروسکی و گل و ماشین و انواع حیوانات دوست داشتنی استفاده کنید. می توانید در هنگام تزیین کردن کیک از کودک خود نیز کمک بگیرید و طرح های دلخواه او را بر روی کیک تولدش پیاده کنید.

تزیین زیبا کیک برای کودکان تزیین کیک تولد برای کودکان تزیین کیک با میوه تزیین کیک تولد خانگی با کمک خمیر فوندانت برای کودکان تزیین کردن کیک تولد تزیین کیک تولد خانگی با خمیر فوندانت برای بچه هاتزیین کیک تولد تزیین کیک برای بچه ها تزیین کردن کیک برای کودکان

زیباترین ایده ها برای تزیین کیک تولد خانگی را در این مطلب ملاحظه کردید که امیدواریم با راهنمایی این روش ها بتوانید کیک های تولد خانگی را به زیباترین شکل تزیین نمایید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع تزیین کیک کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.