مدل ابرو باید با صورت شما هماهنگی و مطابقت داشته باشد تا اعضای صورتتان با یکدیگر هماهنگی پیدا کنند. در این مطلب انواع مدل ابرو برای صورت کشیده را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

مدل و حالت ابرو از اجزای اصلی صورت هستند و به عنوان عاملی برای زیبایی و جذابیت بیشتر صورت محسوب می شوند. تصاویر مدل ابرو برای صورت کشیده را در ادامه این بخش از آرایش صورت در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

برای تناسب بیشتر ابرو با اعضای چهره باید ابتدا فرم صورت خود را تشخیص دهید. هر صورتی مدل ابرو متناسب با فرم خودش را دارد افراد با صورت کشیده هرگز نمی توانند از مدل ابرو برای صورت گرد استفاده کنند. مدل ابرو مناسب صورت کشیده مخصوص همان صورت است و شما ترجیحا نباید برای بقیه فرم های صورت از این مدل ابرو استفاده کنید.

مدل ابرو دخترانه برای صورت کشیده

تصاویر مدل ابرو برای صورت کشیده و لاغر

به طور کلی هر چهره ای مدل آرایش و مدل مو و مدل ابرو خاص خودش را دارد. مدل آرایش برای صورت کشیده و مدل مو و ابرو برای این صورت باید با صورت کشیده مطابقت و هماهنگی داشته باشد در غیر این صورت کشیدگی صورت شما بیشتر به نظر می رسد.

مدل ابرو زیبا برای صورت کشیده
برای تشخیص دادن فرم صورت خود می توانید به روش ساده زیر عمل نمایید.
موهایتان را به طور کامل از روی صورت خود کنار بزنید و بدون داشتن هیچ گونه آرایش به آینه نگاه کنید اگر پیشانی و گونه و فک شما تقریبا یک اندازه بودند صورتتان کشیده است در صورت های کشیده استخوان چانه کشیده و برجسته است و صورت باریک و کشیده به نظر می رسد.

حتما بخوانید:  تصاویر نحوه آرایش ابرو با متد های روز دنیا

مدل ابرو برای صورت کشیده و لاغر
بهتر است افراد با صورت کشیده از مدل ابرو های صاف استفاده کنند مدل ابرو های شکسته و هلالی برای این فرم صورت ها نمی توانند ایده خوبی باشند.
برای این که صورت کشیده خود را به شکل بیضی در آورید باید انحنای ابرو ها را تا حد امکان بردارید و ابرو ها را به خطی صاف نزدیک کنید.
ابرو های صاف باعث می شوند تا فاصله زیاد چشم با بقیه قسمت های صورت کمتر به نظر برسد.

مدل ابرو مناسب صورت کشیده

در ادامه این مطلب انواع مدل های ابرو برای صورت کشیده را دراختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

مدل ابرو صورت کشیده مدل ابرو دخترانه مدل ابرو صاف مدل ابرو صاف و کوتاه برای صورت کشیده مدل ابرو زنانه برای صورت کشیده مدل ابرو زیبا برای صورت کشیده مدل ابرو برای صورت کشیده و لاغر مدل ابرو کوتاه برای صورت کشیده مدل ابرو برای صورت های لاغر و کشیده مدل ابرو زنانه برای صورت کشیده مدل ابرو صاف برای صورت های کشیده مدل مو و مدل ابرو برای صورت کشیده مدل ابرو مناسب برای صورت کشیده

تصاویر زیباترین مدل ابرو برای صورت کشیده و لاغر را در این بخش ملاحظه فرمودید که امیدواریم بتوانید با راهنمایی این مدل ها و مطالب گفته شده مدل ابروی مناسبی را برای صورت کشیده خود انتخاب نمایید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های ابرو برای صورت های مختلف به بخش مدل ابرو مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.