مدل پیراهن حریر زنانه و دخترانه طرح های زیبا و متنوعی دارد بنابراین شما در هنگام خرید پیراهن مجلسی با پارچه حریر ممکن است دچار سردرگمی شوید. در این مطلب انواع مدل های پیراهن مجلسی حریر زنانه و دخترانه را در اختیار شما قرار داده ایم.

لباس شب و پیراهن های مجلسی از انواع لباس های پرطرفدار و پر استفاده در بین خانم ها هستند که در جنس ها و طرح های مختلف در بازار موجود هستند. یکی دیگر از انواع مدل های پیراهن مجلسی برای خانم ها مدل پیراهن حریر است که در ادامه این مطلب تصاویری از این طرح های پیراهن را مشاهده خواهید کرد.

مدل های مختلف لباس های زنانه ماننند تونیک و پیراهن و مانتو … در جنس پارچه های حریر موجود هستند. از بین این لباس ها بلوز حریر مجلسی و پیراهن حریر و شومیز حریر  لباس هایی هستند که برای شرکت در مهمانی ها و مجالس می توانند ایده خوبی باشند. در این بخش قصد داریم تا شما را با انواع مدل های شیک پیراهن حریر در طرح های کوتاه و بلند آشنا سازیم.

پیراهن حریر گلدار

مدل پیراهن حریر با طرح های زیبا و متفاوت

پیراهن حریر یکی از انواع مدل پیراهن های زنانه و دخترانه با جنس پارچه لطیف و خنک است و شما می توانید این مدل پیراهن مجلسی را در انواع طرح های ساده و گلدار خریداری کنید. تصاویری از طرح های متنوع و جدید پیراهن مجلسی حریر را در ادامه این بخش مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما قرار بگیرند.

مدل پیراهن بلند حریر

تصاویر انواع مدل پیراهن حریر گلدار و طرح دار کوتاه و بلند

اگر شما از انواع پیراهن های مجلسی با پارچه های ساده خسته شده اید می توانید از انواع مدل های پیراهن مجلسی زنانه با پارچه های طرح دار استفاده نمایید. یکی از بهترین مدل های پیراهن با پارچه های طرح دار پیراهن حریر است که انواع پارچه های طرح دار و گلدار موجود است و شما می توانید با توجه به فرم اندام خود پیراهن مجلسی حریر مناسبی را برای خود خریداری کنید.

پیراهن زنانه گلدار حریر مدل پیراهن زنانه بلند مدل پیراهن حریر کوتاهمدل پیراهن گلدار حریر

اگر شما به دنبال پیراهن های مجلسی خنک برای فصل تابستان هستید مدل پیراهن حریر می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

مدل پیراهن حریر آبی مدل زیبا و بلند پیراهن حریر پیراهن حریر گلدار مدل پیراهن حریر مد سال

پیراهن های حریر با طرح ها و گل های درشت برای خانم های چاق نمی تواند ایده خوبی باشد و بهتر است که خانم ها با اندام درشت از انواع پیراهن حریر با طرح ها و گل های ریز استفاده نمایند. پیراهن های حریر گلدار و طرح دار با طرح های درشت و ریز برای خانم های لاغر بسیار مناسب هستند و بهتر است که اگر شما اندام لاغری دارید از رنگ های شاد پیراهن حریر استفاده کنید.

پیراهن حریر زیبا پیراهن حریر زنانه پیراهن گلدار حریر پیراهن حریر طرح دار پیراهن حریر زنانه و دخترانه مدل پیراهن طرح دار پیراهن حریر کوتاه

مدل های پیراهن حریر ساده مجلسی زنانه و دخترانه

پیراهن های حریر با پارچه های ساده نیز موجود هستند و بیشتر خانم ها ترجیح می دهند از مدل های ساده پیراهن حریر در مجالس و مهمانی های رسمی استفاده نمایند. با پوشیدن یک پیراهن حریر زیبا و متفاوت زیبایی و جذابیت خود را برای شرکت در مهمانی ها چندین برابر کنید. در ادامه این بخش انواع طرح های پیراهن حریر مجلسی زنانه و دخترانه با پارچه های ساده را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

  مدل پیراهن حریر مجلسی مدل پیراهن کوتاه حریر مدل پیراهن حریر بلند مجلسی     پیراهن حریر مجلسی مدل پیراهن زنانه حریر پیراهن حریر ساده مجلسی پیراهن زنانه حریر

پیراهن های مجلسی از مهم ترین بخش های خرید یک خانم برای شرکت در مهمانی ها و مجالس است و مدل پیراهن های مجلسی زنانه تاثیر زیادی بر روی آرایش و شینیون خانم ها دارند پس باید در هنگام خرید لباس های مجلسی همه حساسیت و دقت لازم خود را به خرج دهید. زیباترین طرح های مدل پیراهن حریر زنانه و دخترانه مد سال را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با الگو برداری از این مدل ها بتوانید برترین مدل لباس مجلسی حریر را برای خود خریداری نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.