مانتو های زنانه جنس های متفاوت و متنوعی دارند و برای هر فصل شما می توانید از مدل مانتو های مخصوص همان فصل استفاده کنید. در این مطلب مجموعه ای از بی نظیر ترین مدل مانتو حریر زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم.

مانتو حریر در انواع طرح های مجلسی و گلدار و ساده در بازار موجود است و شما می توانید با توجه به مشخصات ظاهری و سلیقه شخصی خود مدل مانتو حریر مناسبی را برای خریدن انتخاب کنید.

با نزدیک شدن به فصل گرما بیشتر خانم ها ترجیح می دهند تا از مدل مانتو های خنک و مناسب برای این فصل استفاده کنند. از مدل مانتو هایی که بیشتر در این فصل مورد استفاده قرار می گیرد می توان به مدل مانتو نخی و مانتو های حریر اشاره کرد.

مانتو حریر مجلسی

تصاویر انواع مدل مانتو حریر جدید و زیبا

مانتو های حریر جنس پارچه خنک و لطیفی دارند و شما می توانید با پوشیدن این مانتو های گرمای طاقت فرسای تابستان را به راحتی تحمل کنید. در این مطلب تصاویری از مدل های مد سال مانتو حریر را برای شما خانم های خوش سلیقه ایرانی گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل مانتو حریر طرح دار مدل مانتو ساده حریر مانتو ساده جریر

مدل های مانتو حریر تابستانی با طرح های مد سال

مانتو های حریر در طرح پارچه های گلدار نیز موجود هستند و بیشتر خانم ها این مدل مانتوهای تابستانی را برای پوشیدن انتخاب می کنند. اگر شما دارای اندام چاق و درشتی هستید بهتر است که از پوشیدن مانتو های حریر با گل های درشت و رنگ های بسیار روشن خود داری کنید زیرا این مدل مانتو ها اندام شما را بزرگتر از حد معمولی اش نشان می دهید و هم چنین خانم های لاغر می توانند از انواع مدل مانتو های گلدار حریر با رنگ روشن و گل های ریز و درشت استفاده نمایند.

مدل مانتو حریر گلدار مدل مانتو حریر بلند مانتو حریر مجلسی دخترانه مدل مانتو تابستانی بلند

طرح های متنوع مانتو حریر را در این بخش مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح های زیبا و جذاب مورد پسند شما قرار بگیرند.

مدل مانتو دخترانه حریر مانتو حریر طرح دار تابستانی مدل مانتو بلند حریرمانتو حریر زنانه مدل مانتو حریر مانتو دخترانه حریر

انواع متنوع مدل مانتوهای حریر مجلسی و شیک

مانتو های حریر در جنس پارچه های مجلسی نیز موجود هستند و شما می توانید در فصل تابستان از این مدل مانتو های خنک برای شرکت در مهمانی ها و مجالس استفاده کنید توجه داشته باشید که مانتو های مجلسی را فقط باید برای مهمانی ها بپوشید و از پوشیدن این مدل مانتو ها برای محیط های اداری و مکان های عمومی خودداری کنید.

مانتو حریر مجلسی

در ادامه این مطلب توجه شما را به چند مدل مانتو حریر مجلسی با طرح های زیبا و شیک جلب می نماییم  شما می توانید با الگو برداری از این مدل های زیبا و جذاب برترین مدل مانتو مجلسی زنانه حریر را برای خود خریداری نمایید.

مدل مانتو حریر سفید و مشکی مجلسی

مدل مانتو ساده حریر مدل مانتو بلند حریر مانتو حریر سفید مجلسی مانتو حریر زرد مانتو حریر دو رنگ تابستانی

زیباترین و جدیدترین مدل مانتو حریر زنانه و دخترانه را در این مطلب با طرح های مد سال برای شما عزیزان ارائه دادیم که امیدواریم این مدل مانتو های جذاب و شیک راهنمای خوبی برای انتخاب مانتو مورد نظر شما باشند. اگر قصد دوختن مانتو حریر را دارید این مدل ها می توانند بهترین انتخاب برای الگوبرداری باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.