مجموعه تصاویر و مدل های انواع کمد دیواری ریلی و ایده هایی برای انتخاب مدل کمد دیواری مناسب و ایده ال برای منازل ایرانی را در این مطلب ارائه می دهیم که امیدواریم مورد پسند و توجه شما دوستان واقع گردند.

قبل از انتخاب مدل کمد دیواری ریلی آشنایی با مزایا و معایب این مدل کمد دیواری ها و همچنین جدیدترین و زیباترین مدل های کمد دیواری های ریلی می تواند برای داشتن انتخابی شایسته و مناسب به شما کمک کند. بدین منظور در این مقاله قصد داریم به ارائه مدل های متنوع و زیبای کمد دیواری های ریلی بپردازیم و همچنین کاربردهای این سبک کمدها را مورد بررسی قرار دهیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید و با راهکارهای برای انتخاب صحیح و مناسب آشنا شوید.

جدیدترین مدل های کمد دیواری ریلی مدرن و شیک :

انواع مختلف کمد دیواری ریلی یکی از پرکاربردترین وسایل مورد نیاز منزل است که از آن می توان در فضاهای مختلف منزل استفاده نمود. این مدل کمد دیواری ها تنوع بسیاری از لحاظ طرح، جنس و رنگ  دارند و می توانند انتخاب مناسبی برای منازل شما باشند. مهم ترین برتری کمد دیواری های ریلی نسبت به دیگر مدل ها، استفاده از آنها در فضاهای کوچک است. همانطور که می دانید در صورتی که قصد داشته باشید از کمد دیواری هایی با درب های معمولی استفاده نمایید، باید جلوی کمد ها فضایی حدود یک متر خالی باشد تا درب کمد به راحتی باز و بسته شود. اما در کمد دیواری هایی با درب ریلی یا کشویی می توان به راحتی و بدون نیاز به فضای اضافه از کمد استفاده نمود. تصاویر زیر نمونه هایی از انواع کمد دیواری مدرن ریلی با طراحی ساده را نشان می دهند که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند.

کمد دیواری مدرنکمد دیواری جدید و شیککمد دیواری مدرن ریلیکمد دیواری های جدیدمدل های کمد دیواری زیبا و شیککمد دیواری کشویی

مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب

یکی از رایج ترین مکان هایی که اغلب در آن از کمد دیواری استفاده می شود، اتاق خواب است. انتخاب مدل کمد دیواری و همچنین نوع کاربرد آن در اتاق خواب اهمیت بسیاری دارد. همانگونه که می دانید کمد دیواری های مختلف به عنوان کمد لباس، کمد جاکفشی و حتی برای نگهداری وسایل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که بهتر است مدل کمد دیواری کشویی را مطابق با کاربردهایی که مدنظر دارید مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مدل های مختلف کمد دیواری های ریلی با کاربردهای متفاوت را مشاهده فرمایید.

حتما بخوانید:  طرح کمد دیواری جدید و مدرن برای اتاق خواب

مدل های جدید کمد دیواریکمد دیواری ام دی افکمد دیواری ریلی جدیدکمد دیواری اتاق خواب جدیدکمد دیواری با درب ریلی کمد دیواری کشویی و ریلیمدل کمد دیواری

کمد دیواری کشویی مدرن و جدید :

علاوه بر فضای اتاق خواب در دیگر نقاط منزل نیز می توان از انواع کمد دیواری با درب ریلی و کشویی نیز استفاده نمود. یکی از مهم ترین مواردی که در این زمینه باید بدان توجه نمایید این است که علاوه بر کاربردهای مختلف کمد دیواری، بهتر است به ظاهر و زیبایی آن نیز توجه نمایید. این کمد ها می توانند نقش مهمی در زیبایی منزل شما داشته باشند خصوصا در صورتی که از کمد هایی با درب های طرح دار استفاده نموده باشید. سعی کنید طرح و رنگ کمد دیواری را مطابق با دکوراسیون داخلی منرل انتخاب نموده و از کمد دیواری تهیه شده نهایت استفاده را ببرید.

کمد دیواری ریلی جدید و زیباکمد دیواری مدرنکمد دیواری ریلی مدرنعکس کمد دیواریکمد دیواری های ریلیمدل جدید کمد دیواری کشویی

توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب مدل کمد دیواری ریلی علاوه بر ظاهر و کارایی، باید به جنس و کیفیت کمد نیز توجه زیادی نمایید و کمد دیواری با بهترین کیفیت در یراق آلات ریلی و همچنین جنس درب ها را انتخاب نمایید تا کمد شما در هنگام استفاده دچار مشکل و نقص نگردد. در صورتی که قصد دارید قبل از انتخاب از دیگر مدل ها و طرح های مختلف و جدید دیدن فرمایید می توانید در بخش کمد دیواری به این امر دست یابید و مجموعه ایی از زیباترین و جدیدترین مدل های کمد دیواری را مشاهده نموده و با کارایی هر یک آشنا شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.