مدل مانتو کرپ یکی دیگر از انواع مدل های مانتو زنانه است که در طرح های متنوع مجلسی و اداری در بازار موجود است. در این مطلب جدیدترین مدل های مجلسی و ساده مانتو کرپ را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

مانتو های زنانه طرح ها و جنس های متنوعی دارند و شما می توانید بنا بر محیطی که قرار است مانتو را بپوشید آن را خریداری کنید. در این بخش انواع متنوع مدل مانتو کرپ زنانه در طرح های مختلف را ملاحظه خواهید کرد.

یکی از مهم ترین لباس های خانم های ایرانی که در هنگام خرید آن بسیار حساس هستند مانتو است. مانتو های زنانه با جنس پارچه های مختلف نظیر مانتو گیپور و مانتو نخی و مانتو کرپ تولید می شوند که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. در ادامه این مطلب تصاویر مدل های مانتو کرپ با طرح های کوتاه و بلند را در اختیار شما خانم های شیک پوش ایرانی قرار داده ایم.

مدل مانتو زیبا کرپ

مدل مانتو کرپ زنانه با طرح های مختلف

مانتو نقش مهمی در زیبایی و جذابیت ظاهر شما دارد. بهتر است در هنگام خرید مانتو از مدل هایی استفاده کنید که نقاط قوت اندام شما را بیشتر نشان دهد. مانتو هایی که بر روی نقاط مثبت اندام شما تاکید دارند باعث می شوند که بقیه به نقاط ضعف اندام شما کمتر پی ببرند.

مانتو کرپ ساده

مانتو کرپ بلند مانتو کرپ زیبا و جدید مجلسی

در این بخش از دنیای مد انواع تصاویر مدل مانتو کرپ زنانه با طرح های ساده و مجلسی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

مدل مانتو زنانه

مانتو کرپ سفید مدل مانتو بلند مانتو کرپ کوتاه

مدل های مانتو کرپ مجلسی

بیشتر خانم ها ترجیح می دهند برای مجالس و مهمان ها مانتو متفاوتی را داشته باشند. مانتو های کار شده و رنگ روشن می تواند بهترین انتخاب برای خرید مانتو مجلسی زنانه باشند.

مدل مانتو کرپ مجلسی

مانتو کرپ مجلسی مشکی مدل مانتو کرپ بلند مانتو کرپ در طرح های متنوع مانتو کرپ مجلسی مانتو کرپ

شما می توانید برای مهمانی ها و مجالس از مانتو های کرپ که با دو رنگ مکمل تولید شده اند استفاده نمایید. این مدل مانتو ها بسیار خاص و متفاوت هستند و برای خانم هایی که به دنبال خرید مانتو ها با طرح های متفاوت هستند می توانند ایده خوبی باشند.

مانتو سفید کرپ

مدل مانتو سفید کرپ

مانتو رنگ روشن کرپ مانتو کرپ سفید مدل مانتو کوتاه کرپ

مدل مانتو کرپ دو رنگ

مانتوهای کرپ اداری و ساده

مدل های مانتو کرپ اداری در طرح های ساده و رسمی در بازار موجود هستند. توجه داشته باشید که مدل مانتویی را که در مکان های رسمی و اداری استفاده می کنید نشان دهنده شخصیت شما است بنابراین باید در هنگام خرید آن توجه و دقت لازم را داشته باشید. مدل مانتو رسمی باید ساده باشد و شما می توانید از انواع مدل مانتو های اداری و ساده با یقه و جیب های زیبا برای محیط های کار خود و محیط های رسمی استفاده کنید.

مدل مانتو کرپ اداری مدل مانتو رسمی و ساده کرپ   مانتو کرپ اداری مدل مانتو کرپ رسمی

در این مطلب زیباترین طرح های مدل مانتو کرپ زنانه مجلسی و اداری را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید با الگو برداری از این طرح های مانتو زنانه زیباترین و جدیدترین مانتو کرپ را برای خود خریداری کنید و یا بدوزید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.