یکی از مهم ترین وسایل و تجهیزات در درون اتاق نوزاد پرده است مدل پرده در زیبایی و جذابیت اتاق نوزاد نقش مهمی دارد. در این مطلب ما قصد داریم تا شما را با جدیدترین مدل پرده نوزاد دختر و پسر آشنا سازیم برای مشاهده این مدل ها تا پایان مطلب همراه ما باشید.

یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون اتاق نوزاد انتخاب پرده با طرح و رنگ و اندازه مناسب است. میزان نوری که هر نوزاد برای سلامتی و رشدش دریافت می کند بر سلامت جسمانی او تاثیر گذار است بنابراین باید در هنگام انتخاب مدل پرده اتاق نوزاد حساسیت لازم را به خرج دهید.

جنسیت نوزاد نقش مهمی برای انتخاب مدل پرده دارد و بیشتر والدین تمایل دارند که برای اتاق نوزاد دختر از انواع طرح ها و رنگ های دخترانه استفاده کنند و هم چنین برای اتاق نوزاد پسر ترجیح می دهند که از طرح ها و رنگ های پسرانه استفاده نمایند. در ادامه این مطلب انواع متنوع پرده برای اتاق نوزاد با طرح های فانتزی و دوست داشتنی را مشاهده خواهید کرد.

پرده با طرح ماه برای اتاق نوزاد

مدل های پرده اتاق نوزاد با طرح های فانتزی و جدید

با توجه به دکوراسیون اتاق نوزاد و رنگ های مورد استفاده در اتاق نوزاد می توانید طرح و رنگ پرده اتاق خواب نوزاد خود را انتخاب نمایید. برای اتاق نوزاد باید از پرده ها با رنگ های متنوع و شاد و جنس الیاف طبیعی استفاده نمایید.

پرده صورتی برای اتاق نوزاد
اگر اتاق نوزاد شما پنجره های کوتاه و یا نیمه دارد پرده اتاق او را بلند انتخاب نکنید انتخاب پرده های کوتاه برای پنجره های نیمه و کوچک می تواند انتخاب خوب و مناسبی باشد.

دکوراسیون آبی اتاق نوزاد مدل پرده برای اتاق نوزاد پسر
در این بخش مدل های جدید پرده برای اتاق نوزاد را معرفی می کنیم شما می توانید با الگوبرداری از این طرح های متفاوت و ایده آل زیباترین مدل پرده را برای اتاق نوزاد خود انتخاب نمایید.

پرده اتاق نوزاد با طرح پروانه

مدل های پرده برای اتاق نوزاد پرده سفید و آبی برای اتاق نوزاد پرده اتاق نوزاد پرده اتاق نوزاد دختر

پرده اتاق نوزاد دختر

مدل پرده برای اتاق نوزاد دختر را بهتر است از طرح های عروسکی و رنگ های شاد مانند صورتی و سبز و … انتخاب کنید. طرح و مدل پرده نقش مهمی در دکوراسیون اتاق نوزاد دارد و انتخاب پرده ها با مدل های زیبا و رنگ های جذاب فضای اتاق نوزاد را به محیطی دلنشین و زیبا تبدیل می کند.

حتما بخوانید:  مدل پرده برای اتاق خواب با طرح های ساده و شیک

دکوراسیون اتاق نوزاد دکوراسیون اتاق نوزاد دختر
شما می توانید با کمی خلاقیت طرح زیبایی از پرده را برای اتاق نوزاد خود طراحی کنید اگر مقداری از پاچه رو تختی نوزاد باقی مانده است شما می توانید طرح های آن را ببرید و با کمک لایه زانفیکس ( چسب پارچه ) طرح های بریده شده از رو تختی را بر روی پرده بچسبانید و سپس پرده را اتو کنید.
تصاویری که در ادامه این مطلب مشاهده می کنید مدل های پرده اتاق نوزاد دختر است این مدل ها می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند.

پرده با طرح ستاره برای اتاق نوزاد پرده با طرح ماهی دکوراسیون صورتی برای اتاق نوزادپرده اتاق نوزاد با ظرح باربی پرده عروسکی اتاق نوزاد

پرده اتاق خواب نوزاد پسر

برای رنگ پرده اتاق کودک و نوزاد بهتر است از رنگ های آبی با تلفیق زرد و یا سبز استفاده کنید بازتاب این رنگ ها موقع خواب آرامش خوبی را به مغز نوزاد و یا کودک شما می دهند.

پرده زیبا اتاق نوزاد مدل پرده با طرح رنگین کمان و درخت

ست کردن پارچه پرده و پارچه رو تختی می تواند بهترین ایده برای زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی اتاق نوزاد باشد. هم چنین ست کردن سیسمونی نوزاد پسر یکی از بهترین ایده ها برای ایجاد کردن فضایی دلچسب برای اتاق نوزاد است.

پرده اتاق نوزاد با طرح های زیبا ست کردن پرده اتاق نوزاد با رو تختی مدل پرده و رو تختی ست برای اتاق نوزاد

علاوه بر رنگ پرده اتاق کودک و نوزاد باید به جنس آن نیز توجه کنید و پارچه ها با ضخامت مناسب را برای اتاق نوزاد خود خریداری کنید.

پرده عروسکی زیبا اتاق نوزاد

پرده با طرح عروسکی برای اتاق نوزاد پرده زیبا برای اتاق نوزاد

با رعایت کردن اصولی که در این مطلب ذکر شد شما می توانید مناسب ترین مدل پرده اتاق نوزاد را خریداری کنید امیدواریم این طرح های زیبا پرده ایده مناسبی را به شما برای انتخاب پرده بدهند. برای مشاهده مدل های پرده های متنوع می توانید به بخش مدل پرده مجله آرگا مراجعه نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.