دسته ها
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الگوی مانتو های جدید و روز ایرانی (10 الگو)

  • یلدا محمدی
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • ۰

انواع الگوی مانتو زنانه و دخترانه با طرح های جدید و زیبا به همراه ایده هایی برای دوخت مانتو در منزل با الگو و آموزش خیاطی با روشی ساده را در این مقاله ملاحظه نموده و از الگوهای ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

استفاده از الگوی مانتو برای دوخت انواع مانتوهای زنانه و دخترانه و آشنایی با جدیدترین الگوهای مانتو با طرح های زیبا و شیک کمک می کند در منزل بهترین و زیباترین مانتو را برای خود بدوزید. بر همین اساس در این مطلب مجموعه ایی از الگو های مانتو با طرح های متنوع را گردآوری نموده ایم که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند و با استفاده از آنها زیباترین مدل مانتو را تهیه نمایید. در ادامه با مشاهده این الگوهای زیبا و جدید ما را همراهی نمایید.

الگوی مانتو دخترانه و زنانه جدید و شیک :

اولین اقدام برای دوخت مانتو تهیه الگوی مانتو مناسب و دلخواه است. انتخاب مدل مانتو تهیه الگوی مربوطه نیازمنذ آشنایی با مدل های متنوع و جدید است، بعد از انتخاب مدل مانتو تهیه الگوی آن بهتر است پارچه ایی را که با مدل انتخابی شما هماهنگی دارد تهیه نموده و با اندازه گیری دقیق اقدام به انتقال الگوی مناسب بر روی پارچه نمایید. تا این مرحله شما مهم ترین اقدامات را برای تهیه یک مانتو زیبا و مناسب انجام داده اید، حال زمان آن رسیده است که با کمک هنر خیاطی اقدام به دوخت نموده و مانتویی زیبا و متفاوت تهیه کنید. همانطور که می دانید انتخاب مدل یقه و جیب مانتو و همچنین توجه به آستین مانتو و در نهایت مدل کلی مانتو از اهمیت فراوانی برخوردار است. در ادامه تصاویری از انواع الگوهای مانتو ساده را مشاهده می فرمایید که می توان از آنها برای دوخت مانتو استفاده نمایید.

الگو برای مانتو دخترانهالگوی مانتو زنانهمدل مانتو با الگوالگو مانتو زنانهمانتو اسپرت با الگواموزش دوخت مانتو

در صورتی که تمایل به دوخت مانتو مجلسی دارید و می خواهید مانتویی زیبا و متفاوت برای خود تهیه نمایید پیشنهاد می کنیم یکی از الگوهای زیر را انتخاب نموده و با استفاده از آن مانتویی جدید و متنوع تهیه فرمایید، تنها توجه به این نکته الزامی است که جنس پارچه را متناسب با الگو انتخاب نمایید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد.

مانتو سایز بزرگ با الگوالگوهای مانتو مجلسی زنانهدوخت مانتو با الگودوخت مانتو سادهاموزش دوخت مانتو زنانه در منزلالگو مانتو مجلسیالگو برای مانتو زنانهالگوی مانتوهای دخترانه

تصاویر زیر مربوط به الگوهای انواع مانتو دخترانه می باشد که اغلب با پارچه های تریکو و کتان تهیه می گردد. از این الگوها می توان برای دوخت انواع مانتو اسپرت دخترانه و زنانه استفاده نمود و با کمی تغییر در آنها مدل های مختلف مانتو را تهیه نمود.

الگو مانتو تریکو دخترانهالگو مانتوی کلاه دارالگو مانتودوخت مانتو با الگوهای سادهالگوی مانتو دخترانهالگوی مانتو پیلی دارالگوهای دوخت مانتو زنانه

با انواع الگوی مانتو دخترانه و زنانه آشنا شدید، امیدواریم با استفاده از این الگوهای متنوع و جدید بتوانید مانتو دلخواه خود را تهیه نمایید. در صورتی که تمایل دارید با دیگر مدل ها و آموزش ها در این زمینه آشنا شوید به بخش آموزش خیاطی مراجعه نموده و از دیگر مطالب مرتبط دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.