مانتو یکی از انواع لباس هایی است که همه خانم های ایرانی برای پوشش خود از آن استفاده می نمایند. طرح های متنوعی برای مانتو ها وجود دارد که در این مطلب ما قصد داریم تا شما را با جدیدترین انواع مدل مانتو گلدار آشنا سازیم.

با نزدیک شدن به فصل تابستان بیشتر خانم ها به دنبال خرید مدل مانتو های تابستانی هستند اگر می خواهید از طرح های ساده مانتو های تابستانی فاصله بگیرید بهترین ایده برای شما می تواند خرید مانتو های گلدار باشد. در ادامه این مطلب مجموعه از انواع مدل مانتو گلدار برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

مدل مانتو  هایگلدار و مدل مانتو های شطرنجی و چهارخانه ای امروزه دوباره در بین خانم ها طرفداران خاص خودشان را پیدا کرده اند شما می توانید این مدل مانتو ها را در جنس پارچه های نخی خریداری نمایید. مدل مانتو های نخی گلدار می توانند مناسب ترین مدل مانتو ها برای فصول گرم سال باشند.

مدل مانتو تابستانی

مدل مانتو گلدار دخترانه

اگر شما ترجیح می دهید از مانتو های گلدار استفاده کنید بهتر است که شال و روسری خود را ساده انتخاب کنید زیرا اگر بقیه لباس های شما طرح دار باشند جذابیت خود را از دست می دهید و بی نظم و شلخته به نظر می رسید.

مدل مانتو گلدار دخترانه مدل مانتو کوتاه دخترانه تابستانی مانتو گلدار خنک مانتو تابستانی با طرح گلدار
اگر می خواهید هماهنگی بین مانتو و سایر لباس هایتان داشته باشید می توانید یکی از رنگ های به کار رفته در طرح مانتو خود را انتخاب کنید و سایر لباس هایتان نظیر شال و یا کفش تان را با آن رنگ مطابقت دهید.

مانتو گلدار بلند مانتو گلدار زیبا و جدید مدل مانتو گلدار زیبا مدل مانتو گیپور گلدار مدل مانتو های گلدار دخترانه و زناته

تصاویر مانتوهای گلدار زنانه

اگر شما دارای اندام چاق و درشتی هستید مانتو های گلدار با طرح های گل های ریز را برای خرید انتخاب کنید و از پوشیدن مدل مانتو گلدار با رنگ های روشن و تند پرهیز کنید زیرا اندام شما با این مدل مانتو ها درشت تر به نظر می رسند. مانتو های گلداری که در چند ناحیه آن ها طرح گل نیز وجود دارد برای خانم های درشت اندام و چاق می تواند انتخاب خوبی باشد.

مدل مانتو سفید گلدار

مانتو جلو باز گلدار

مدل مانتو مشکی گلدار مانتو گلدار انواع مدل های مانتو گلدار

اگر شما اندام لاغری دارید مانتو های گلدار با طرح های گل های ریز و درشت بهترین ایده برای خرید مانتو شما می باشند و بهتر است که از مدل های ماتنو گلدار با رنگ های روشن و شاد استفاده نمایید تا اندام شما کمی درشت تر به نظر برسد.

مانتو گلدار تابستانی مانتو گلدار زیبا مانتو گلدار با طرح کوتاه مانتو گلدار شیک و مدرن مانتو گلدار بلند

مانتو مشکی گلدار مدل مانتو گلدار زیبا و شیک مانتو گلدار زنانه مانتو گلدار کوتاه

در تصاویر این مطلب انواع مدل مانتو گلدار با طرح های شیک و جدید را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند و از دیدن آن ها لذت را برده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.