ایده های جدید برای ساخت عروسک های نمدی زیبا و کودکانه و انواع الگوی حیوانات نمدی مختلف را در این مطلب ملاحظه نموده و با جدیدترین عروسک ها و حیوانات نمدی برای کودکان آشنا شوید.

با استفاده از انواع الگوی حیوانات نمدی و انتقال آنها بر روی نمد می توانید عروسک های نمدی زیبایی را برای کودکان تهیه نمایید. در این مطلب مجموعه ایی زیبا و متنوع از انواع الگوهای مورد نیاز برای دوخت حیوانات نمدی را گردآوری نموده ایم که در ادامه ارائه می دهیم و امیدواریم مورد توجه شما واقع گردد و با استفاده از این الگوها، حیوانات نمدی دلخواه را تهیه نمایید. در ادامه با مشاهده این الگوها همراه ما باشید.

مدل های جدید الگوی حیوانات نمدی زیبا برای کودکان :

ساخت عروسک نمدی یکی از ایده های جدید و جالب است که به راحتی انجام می گیرد، در این میان انواع مختلف حیوانات نمدی کودکانه نیز طرفدارهای زیادی دارند که به راحتی نیز تهیه می شوند. برای ساخت اینگونه عروسک ها، استفاده از الگوی حیوانات نمدی زیر نیز می تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد. به این صورت که ابتدا الگوی عروسک نمدی را در سایز و ابعاد مناسب بر روی کاغذ کشیده و سپس آن را روی نمد منتقل نموده و برش بزنید سپس اقدام به دوخت و تهیه عروسک نمدی نمایید. در ادامه تصاویری از الگوهای حیوانات نمدی مختلف و همچنین نمونه های تکمیل شده این عروسک های زیبا را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند ایده جالب و قابل توجهی برای ساخت حیوانات نمدی مختلف توسط شما باشند.

الگوی زرافه نمدی زیباعروسک زرافه نمدیالگوی حیوانات نمدیعروسک سنجاب نمدیالگوی عروسک نمدیالگوی عروسک نمدی جدیدالگوی فیل نمدیدوخت عروسک فیل با نمدالگوی عروسک میمون با نمدمیمون نمدی برای کودکانساخت عروسک جغد نمدیالگوی جغد نمدیالگوی شیر با نمدعروسک شیر با نمد

توجه داشته باشید که انتخاب نمد با رنگ مناسب برای حیوانات نمدی باعث زیبایی بیشتر عروسک شما می شود، همانطور که می دانید این عروسک ها اغلب به صورت فانتزی تهیه می شوند، پس برای تهیه آنها و ساخت عروسک نمدی می توان از نمد هایی با رنگ های شاد و زیبا استفاده نمود که انتخاب آنها کاملا سلیقه ایی است.

الگوی زرافه با نمد  ساخت عروسک جدید با نمد حیوانات نمدی زیبا الگوی گوسفند نمدیآموزش ساخت عروسک با نمدالگو حیوانات نمدی

امیدواریم از انواع الگوی حیوانات نمدی که در این مطلب ارائه دادیم لذت برده باشید و با استفاده از این الگوها زیباترین حیوانات و عروسک های نمدی را تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم به بخش عروسک سازی مراجعه نموده و از دیگر آموزش های جدید و جالب با موضوعات مختلف دیدن نمایید.

یک دیدگاه

  1. مرضیه

    آذر ۳, ۱۳۹۵ در ۲:۴۷ ب.ظ

    خیلی خیلی ممنون عالی بود و فقط لطفا طرز تهیه آویز هم بگذارید

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.