در منازل ایرانی به زیبایی اتاق پذیرایی اهمیت زیادی داده می شود. نمونه های گچبری سقف پذیرایی از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه همه طراحان و معماران ایرانی بوده است. در ادامه این مطلب انواع طراحی های مدرن گچبری برای سقف اتاق پذیرایی را مشاهده خواهید کرد.

برای زیبایی و جذابیت بیشتر سقف پذیرایی می توانید از انواع سقف های کاذب و کناف سقف و سقف گچبری استفاده نمایید. در بیشتر منازل ایرانی سقف های گچبری به چشم می خورند. گچبری سقف پذیرایی به فضای پذیرایی شما جلوه خاص و متفاوتی را می بخشد.

گچبری سقف در معماری داخلی ایرانی سابقه و تاریخچه طولانی دارد. طرح های زیبا سقف پذیرایی در درون  پذیرایی فضایی بی نظیری را به وجود می آورد. در این بخش از دکوراسیون مجله آرگا انواع طرح های زیبا گچبری برای سقف پذیرایی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این تصاویر نهایت لذت را ببرید.

گچبری سقف با نورپردازی متفاوت

مدل های گچبری سقف پذیرایی

گچبری های سقف پذیرایی انواع متنوع و متفاوتی دارند و همین تنوع در مدل های سقف گچبری می تواند محدوده بسیاری از سلیقه ها را پوشش دهد.
نورپردازی مناسب زیبایی و جذابیت خاصی را به گچبری سقف می بخشد. اضافه کردن نور LED و نور هالوژنی در طراحی سقف های گچبری پذیرایی می تواند ایده خوبی برای بالا بردن سطح مدل سقف پذیرایی شما باشد.

گچبری زیبا و شیک Roof gach bori living room (21)مدل لوستری و گچبری سقف برای پذیرایی گچبری سقف پذیرایی با نورپردازی مدرن گچبری سقف زیبا و جذاب گچبری سقف زیبا و لوکس گچبری سقف
شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی که برای پذیرایی خود در نظر دارید از انواع گچبری سقف مدرن و سنتی برای دیزاین سقف پذیرایی تان استفاده نمایید. اضافه کردن لوسترهای مدرن و لامپ های زیبا و جذاب می تواند مدل سقف پذیرایی شما را به طرحی شگفت انگیز و خاص تبدیل کند و حس رویایی و رمانتیکی را برای همه اهل خانه بوجود آورد.

طرح مدرن گچبری سقف گچبری سنتی سقف پذیرایی گچبری زیبا و متفاوت سقف پذیرایی با نورپردازی ایده آل مدل گچبری سنتی سقف پذیرایی مدل لوستر پذیرایی نورپردازی پذیرایی
تصاویری که در ادامه این مطلب مشاهده می کنید مدل های بسیار زیبا از طراحی گچبری سقف پذیرایی است. در برخی از این مدل ها وجود لوستر های شیک و زیبا نمای متفاوتی را در ظاهر سقف ایجاد کرده است.

گچبری زیبا سقف پذیراییگچبری ساده سقف گچبری متفاوت سقف پذیرایی گچبری سقف گچبری با طرح متفاوت برای سقف پذیرایی گچبری سقف پذیرایی با رنگ آمیزی زیبا گچبری سقف زیبا گچبری سقف با طرحی متفاوت برای پذیرایی گچبری در طرح های متفاوت گچبری با طرح های زیبا برای سقف گچبری سقف با طراحی های زیبا گچبری زیبا و جدید سقف

در این بخش انواع متنوع طرح های گچبری سقف پذیرایی شیک و مدرن را ملاحظه کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند و با ایده گرفتن از این مدل های خاص و زیبا بتوانید مدل گچبری متفاوتی را برای سقف پذیرایی خود طراحی و یا انتخاب نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.