آموزش ساخت قایق کاغذی به صورت مرحله به مرحله و با تصاویر مربوط به هر مرحله را در این مطلب ملاحظه نمایید و از آموزش ارائه شده در زمینه ساخت قایق کودکانه با کاغذ نهایت استفاده را ببرید.

ساخت قایق کاغذی برای کودکان یکی از جذاب ترین مدل های کاردستی است که اغلب توسط مربیان و والدین برای بچه ها ساخته می شود. ساخت قایق با کاغذ های معمولی و در دستری و به راحتی انجام می گیرد. در این مطلب قصد داریم به آموزش ساخت قایق با کاغذ بپردازیم که با استفاده از این آموزش زیبا و مرحله به مرحله می توانید در منزل و تنها با تکه های کاغذ، قایق های زیبا و جذابی بسازید.

مراحل ساخت قایق کاغذی برای کودکان :

روش های متعددی برای ساختن قایق های کاغذی وجود دارد که در این مطلب قصد داریم یکی از ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین آموزش ها برای ساخت قایق با کاغذ را ارائه دهیم. در این روش نیاز به تکه ایی کاغذ مستطیل شکل دارید که می توانید از انواع کاغذهای دفتر و یا کاغذ رنگی های زیبا و متنوع استفاده نمایید. همانطور که می دانید آنچه که در ساخت کاردستی با کاغذ از اهمیت فوق العاده ایی برخوردار است نحوه تا کردن کاغذ می باشد که در مجموعه تشکیل دهنده شکل واقعی کاردستی شما می باشد. برای شروع کاغذ مستطیلی شکل را از وسط تا بزنید.

ساخت قایق کاغذی

حال دو گوشه آن را به سمت داخل به صورت مثلثی تا بزنید و لبه های آن را همانگونه که در شکل زیر می بینید برگردانید.

حتما بخوانید:  کاردستی قاب عکس و ساخت قاب عکس های زیبا و متفاوت

ساخت قایق با کاغذ برای کودکانآموزش ساخت قایق با کاغذی

همانطور که گفتیم برای درست قایق کاغذی توجه به نوع تا زدن برگه از اهمیت زیادی برخوردار است. سعی کنید مطابق تصاویر زیر برگه خود را تا بزنید تا شکل مرحله آخر ایجاد گردد.

کاردستی قایق کاغذیساخت قایق کاغذیساخت قایق برای کودکان

حال زمان آن رسیده است که با کمک دستانتان و با باز کردن بعضی از قسمت ها فرم اصلی قایق کاغذی را ایجاد نمایید و ساخت کاردستی با کاغذ خود را به اتمام برسانید.

مدل قایق کاغذی برای کودکان

قایق کاغذی ما آماده است. با کمی تمرین و دقت می توانید این قایق زیبا را برای کودکان در سایزها و ابعاد مختلف تهیه نمایید.

قایق کاغذی زیبا برای کودکان

امیدواریم از آموزش ساخت قایق کاغذی که در این مطلب به ارائه آن پرداختیم لذت برده باشید، پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر آموزش های ارائه شده جدید و زیبا با موضوعات مختلف دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.