روز دامادی یکی از به یاد ماندنی ترین روز ها برای هر مردی است. برای آقایان مهم است که در این روز به صورت آراسته و جذاب در جشن ازدواج خود بدرخشند. در ادامه این مطلب مجموعه ای از جدیدترین انواع مدل موی داماد را مشاهده خواهید کرد.

آقایان تمایل دارند که در جشن عروسی خود با چهره ای رسمی و شیک ظاهر شوند و موهایشان را با بهترین مدل کوتاه و آراسته کنند. در این بخش از مدل مو مجله آرگا انواع مدل موی داماد ایرانی  زیبا و جدید را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

بهتر است که برای اصلاح موهای خود در روز عروسی تان از مدل موهایی که تا به حال آن ها را امتحان نکرده اید استفاده نکنید. اگر شما همیشه عادت دارید که موهای خود را با مدل موی کوتاه اصلاح کنید بهتر است که برای جشن عروسی خود نیز مدل موی کوتاهی را انتخاب کنید. از مدل موی خامه ای و مدل موی دیزلی می توانید به عنوان مدل مو داماد نیز استفاده نمایید.

مدل های موی مردانه

عکس های مدل موی داماد ایرانی جدید و زیبا

یکی از مهم ترین نکات برای اصلاح موها در روز عروسی انتخاب آرایشگر است. اگر شما آرایشگر مخصوصی دارید حتما برای کوتاهی موهای خود در روز عروسی تان به همان آرایشگاه همیشگی تان بروید تا اصلاح موهای شما بی عیب و نقص باشد.

مدل موی زیبا و جذاب مردانه مدل موی خامه ای داماد مدل مو داماد مدل های مو مردانه مدل موی زیبا داماد

بهتر است از آرایشگر با مهارت کافی برای کوتاهی موهای خود در جشن عروسیتان استفاده کنید تا زیبایی و جذابیت شما در روز عروسی تان چند برابر شود.

مدل موی زیبا برای داماد مدل مو مردانه مدل موی مردانه زیبا و جدید

بهتر است که موهای خود را یک هفته قبل از جشن عروسی تان کوتاه کنید تا اگر اشتباهی هم در کوتاهی موهای شما رخ داد موهایتان مدتی را وقت داشته باشند تا رشد کنند و حالت طبیعی را به خود بگیرند.

مدل موی زیبا برای داماد مدل مو مردانه جدید مدل موی داماد زیبا مدل موی ساده مردانه

اگر موهای خود را در روز عروسی و یا روز قبل عروسی کوتاه نمایید بعد از اصلاح موها خط قیچی بر روی موهای شما باقی می ماند و بنابراین موهایتان حالت مناسبی پیدا نمی کنند. برای اصلاح های جزئی صورت خود در روز عروسی و یا روز قبل از عروسی به آرایشگاه مراجعه کنید تا خط ریش و موهای زاید پشت گردن و کنار گوش های شما در روز عروسی تان مرتب و آراسته شوند اگر شما ترجیح می دهید که ابرو هایتان را برای جشن عروسی خود مرتب کنید می توانید از مدل ابرو های مردانه جدید برای مرتب کردن ابرو هایتان استفاده کنید.

مدل های مو داماد مدل موی ساده داماد مدل موی زیبا و جذاب داماد مدل مو مردانه

مدل موی داماد جدید و شیک را در تصاویر این مطلب در اختیار شما داماد های خوش تیپ و جذاب قرار داده ایم که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید برترین مدل مو را برای جشن عروسی خود انتخاب نمایید.

جدیدترین مدل های مو مردانه مدل موی داماد زیبا مدل موی داماد ایرانی مدل موی داماد زیبا و جدید مدل موی زیبا داماد ایرانی مدل موی زیبا و جدید مردانه مدل موی داماد

برای اصلاح موهایتان برای جشن عروسی خود از قبل از آرایشگرتان وقت بگیرید تا مطمئن شوید که آرایشگر زمان مناسب را برای کوتاهی و اصلاح موهای شما می گذارد. در این مطلب تصاویر انواع مدل موی داماد را مشاهده کردید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل موی مردانه کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.