مانتو ها از انواع پوشش های مهم برای خانم ها است و همه خانم ها به مدل مانتوی خود حساس هستند و همیشه به دنبال طرح های مد سال برای انتخاب مانتوی خود می باشند. مدل مانتو نخی یکی از انواع مانتو هایی است که بیشتر خانم ها در فصل تابستان از آن استفاده می کنند. در ادامه این مطلب مدل های جدید مانتو نخی را مشاهده خواهید کرد.

فصل تابستان فصل رنگ های شاد و زیبا است و شما می توانید برای این فصل انواع مدل مانتو نخی با رنگ های شاد را خریداری کنید. در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل های زیبا و جذاب مانتو نخی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

قبل از خرید مانتو از این که رنگ و مدل مانتو با ظاهر شما مطابقت دارد مطمئن شوید و مدل مانتویی را برای خود خریداری کنید که زیبایی و جذابیت شما با پوشیدن آن چند برابر شود. مانتو ها انواع مدل های متنوعی دارند و شما می توانید مدل مانتو ها را با جنس های مختلف خریداری کنید. یکی از مدل مانتو هایی که برای فصل گرم سال بسیار پرطرفدار است مانتو نخی می باشد این مانتو خنک است و با پوشیدن این مدل مانتو ها شما می توانید گرمای طاقت فرسای تابستان را راحت تر تحمل کنید.

مدل مانتو نخی زیبا

 عکس های مدل مانتو نخی شیک و جدید

برای فصل تابستان سعی کنید از مدل مانتو هایی استفاده کنید که با پارچه های نازک دوخته شده اند و هم چنبن بهتر است مدل مانتوی شما برای فصل تابستان فاقد چین و لایه باشد. تصاویر انواع مدل مانتو نخی را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

مدل های زیبا مانتو نخی دخترانه

مانتو ها با جنس پارچه های نخی و کتانی و پنیه ای برای فصل تابستان بسیار مناسب هستند.  مانتو های نخی در انواع طرح های ساده و گلدار موجود می باشند و شما می توانید بنا بر سلیقه شخصی خود مانتو های نخی را خریداری کنید. در این مطلب انواع مدل های مانتو دخترانه و زنانه نخی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

مدل مانتو نخی برای تابستان مدل مانتو زیبا نخی دو رنگ مدل مانتو تابستانه نخی مانتو نخی با رنگ روشن مانتو نخی بلند دخترانه

مدل های مانتو نخی ساده

مدل مانتو نخی ساده در رنگ ها و طرح های متنوع دوخته می شوند و این مدل ها برای خانم هایی که از طرح های شلوغ و گلدار خوششان نمی آیند می توانند ایده خوبی باشند.

حتما بخوانید:  مدل مانتو تابستانی 95 با طرح های جدید (30 مدل)

مدل مانتو نخی ساده و شیک مانتو نخی زیبا زنانه مانتو نخی زنانه مانتو نخی دو رنگ زنانه

استفاده از رنگ های بنفش و زرد و قرمز و آبی و … می تواند ایده خوبی برای انتخاب یک مدل مانتوی تابستانی نخی باشد. اگر شما ترجیح می دهید تا در فصل تابستان در محیط کا رخود از مانتو های نخی استفاده نمایید بهتر است مانتو نخی های ساده را با رنگ های سفید و قهوه ای روشن و کرم  انتخاب نمایید زیرا این مدل مانتو ها رسمی تر هستند.

مدل مانتو نخی بلند دخترانه مانتو نخی زیبا یقه هفت مدل مانتو مشکی نخی مانتو نخی زیبا دخترانه مانتو تابستانی بنفش مانتو نخی بنفش مدل های زیبا مانتو نخی

مانتوهای نخی گلدار

در هنگام خرید مانتو با پارچه نخی علاوه بر رنگ باید به مدل مانتو نیز توجه کنید و مدل مانتویی را بخرید که با پوشیدن آن عیب های اندام شما تا حدودی کمتر به نظر برسند. خانم های چاق باید از مدل مانتو هایی استفاده نمایند که کاملا اندازه آن ها است پوشیدن مانتو های تنگ و یا خیلی گشاد فقط اندام شما را بدتر نشان می دهند. مانتو های کشی و مانتو ها با کمر کش دار برای خانم های چاق مناسب نیست و شما باید از پوشیدن این مدل مانتو ها خودداری کنید.

مدل مانتو زیبا نخی مدل مانتو دو رنگ نخی مدل مانتو نخی گلدار و ساده مدل مانتو نخی طرح دار مدل مانتو زیبا و شیک نخی جدیدترین مدل مانتو های تابستانی زنانه مدل مانتو تابستانی نخی مانتو نخی زیبا مدل مانتو نخی بلند

اگر شما دارای اندام لاغری و هستید بهتر است از پوشیدن مانتو های خیلی کوتاه صرف نظر کنید. مانتو ها کمر دار تنگ برای خانم های لاغر می تواند بهترین ایده باشد.

مدل مانتو نخی زیبا مدل مانتو زیبا نخی گلدار مدل های مانتو نخی گلدار

خانم ها به طرح و مدل مانتوی خود بسیار حساس هستند و می توان گفت وقتی خانم های جوان قصد خرید مانتو دارند انتخاب مدل مانتو مناسب یکی از دغدغه های بزرگ آن ها می شود. انواع متنوع مدل مانتو نخی با جدیدترین طرح های سال را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم شما بتوانید با الهام گرفتن از این مدل مانتو های جذاب زیباترین طرح مانتو را برای خود خریداری کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.