ابرو با فرم و حالتی زیبا می تواند بهتر از هر نوع وسیله آرایشی در زیبایی و جذابیت چهره تاثیر بگذارد پس در هنگام انتخاب مدل و طرح ابرو خود حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه این مطلب انواع متنوع مدل ابرو جدید برای صورت های مختلف را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

فرم دادن صحیح به ابرو ها و رنگ گردن ابرو ها با کمک رنگی مناسب می تواند چهره شما را زیباتر را از همیشه نشان دهد. اگر شما به دنبال مدل ابرو جدید و مد سال هستید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با بیش از ۳۰ مدل و طرح ابرو زیبا و شیک مد سال آشنا سازیم. 

اگر فرم ابرو هایتان را به شکل صحیح و متناسب با فرم صورتتان انتخاب نمایید اجزای صورت شما به خصوص چشم هایتان به بهترین شکل ممکن به نظر می رسند و عیوب چشم ها و صورت شما به حداقل می رسد علاوه بر این شما می توانید حتی با برداشتن ابرو های خود با مدلی مناسب صورتتان را لاغرتر و کشیده تر و شکیل تر کنید. تصاویر مدل ابرو جدید را در ادامه این مطلب در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

انواع مدل های ابرو برای صورت های مختلف

مدل ابرو جدید زنانه

یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها انتخاب ابرو مناسب است و همه خانم ها به طرح ابرو های خود حساس هستند و همیشه ترجیح می دهند برای برداشتن ابرو های خود از مدل های جدید استفاده نمایند.

مدل ابرو پهن و جدید

چگونه می توان مدل ابرو خود را مطابق با فرم صورت انتخاب کرد؟

انتخاب صحیح فرم ابرو می تواند ظاهر شما را به خوبی تغییر دهد در ادامه این مطلب انواع مدل های ابرو مناسب برای صورت های مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مدل ابرو با جدیدترین متدهای وز

قدم اول :فرم صورت خود را به درستی تشخیص دهید.

مدل ابرو جذاب زنانه

ابرو برای صورت گرد

مناسب ترین مدل ابرو برای صورت گرد ابرو های زاویه دار با ارتفاعی بلند و دمی کوتاه می باشند این مدل ابروها صورت شما را بلند تر و باریک تر نشان می دهند.

مدل ابرو برای صورت های مختلف

افراد با صورت گرد نباید به زاویه ابرو های خود شیب زیادی بدهند و از مدل های ابرو گرد استفاده نمایند زیرا با این مدل ها صورت آن ها گردتر به نظر می رسد.

مدل ابرو برای صورت کشیده

مدل ابروهای صاف و افقی می تواند چشم های شما را در یک راستا نشان دهد و هم چنین با این ابروها ظاهر چهره شما به صورت بیضی به نظر می رسد و از درازی صورتتان کاسته می شود.

مدل ابرو زیبا و جدید

ابرو های زاویه دار با ارتفاع بلند و دم کوتاه برای این فرم صورت ها بدترین مدل و طرح ابرو محسوب می شود.

مدل ابرو برای صورت چهار گوش یا مربع

مدل ابرو های زاویه دار و ابرو های منحنی با قوس تیز برای این فرم صورت ها ایده بسیار خوبی می باشند.

مدل ابرو های جدید

اگر صورت شما چهار گوش است هرگز از ابروهای نازک و گرد استفاده نکنید زیرا این مدل ابرو ها فرم صورت شما را نامناسب نشان می دهند.

حتما بخوانید:  مدل ابرو 2016 با متدهای جدید به همراه عکسهای آن

مدل ابرو جدید برای صورت قلبی شکل

ابرو های گرد می توانند بهترین ایده برای انتخاب شما باشند زیرا این ابرو ها تیزی چهره شما را ملایم تر می کنند.

مدل ابرو گرد برای صورت قلبی شکل

اگر صورت شما قلبی شکل است  نباید از مدل های ابروی صاف و افقی استفاده کنید زیرا این ابرو ها تعادل صورت شما را بر هم می ریزند.

ابرو برای صورت بیضی شکل

ابرو های زاویه دار می توانند برای افراد با صورت بیضی ایده خوبی باشند فرم صورت بیضی بهترین فرم صورت است و معمولا همه مدل ابروهای جدید برای این صورت می توانند مناسب باشند. ابرو ها با ارتفاع زیاد برای صورت بیضی و انواع فرم های مختلف صورت ایده خوبی نمی باشند و با این ابروها چهره شما نامطلوب می شود.

مدل ابرو زنانه زیبا مدل ابرو باریک و بلند

در این مطلب از آرایش صورت مجله آرگا انواع متنوع مدل ابرو جدید زنانه را برای شما همراهان عزیز گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل های زیبا و جدید نهایت لذت را ببرید.

مدل ابرو زنانه شیک و مدرن

مدل ابرو زیبا و شیک مدل ابرو بلند مدل هاشور ابرو جدید

مدل هاشور ابرو

مدل ابرو زنانه مدل ابرو زیبا مدل ابرو جدید برای خانم های ایرانی مدل ابرو برای انواع سلیقه ها

مدل ابرو جدید دخترانه

ابرو دخترانه باید به گونه ای انتخاب شود که حالت و فرم طبیعی چهره دخترانه شما حفظ شود مدل ابرو های پهن ایده خوبی برای انتخاب ابرو برای دختران جوان هستند.

مدل ابرو جدید پهن مدل ابرو پهن مدل ابرو جدید و زیبا دخترانه مدل ابرو زیبا و پهن دخترانه

قدم دوم

مشخصه های ویژه صورتتان را تشخیص دهید. فرم صورت تنها عامل تصمیم گیری برای مدل ابروی جدید محسوب می شود و مشخصه های برجسته صورت هم در انتخاب ابرو نقش اساسی دارند. شما می توانید با برداشتن ابرو ها با مدلی مناسب و زیبا عیب های صورت خود را خنثی کنید.

انواع مدل های جدید ابرو انواع مدل های ابرو دخترانه جدید

قدم سوم

مناسب ترین ابرو را برای برداشتن ابرو های خود انتخاب نمایید.

جدیدترین مدل های ابرو مدل ابرو کوتاه

توجه افراد به بارزترین قسمت صورت یک قانون طبیعی است و شما می توانید با فرم دادن صحیح به ابرو های خود توجه افراد را به همه اجزای صورتتان جلب نمایید. ابرو ها با فرم صحیح و مناسب چهره شما را شکوفا می کنند و توجه همه افراد را به سمت چشم های شما جلب می کنند اگر بینی شما بزرگ است و یا چانه ای کشیده ای دارید می توانید با انتخاب مدل ابرویی جدید و جذاب این عیب ها را در صورت خود بپوشانید.

مدل ابرو زیبا و شیک مدل ابرو پهن زیبا مدل ابرو دخترانه مدل ابرو جدید دخترانهمدل ابرو جدید برای خانم های جذاب مدل ابرو پهن و زیبامدل ابرو متفاوت و ایده آل

اگر شما ابرو هایتان را به شکل مناسبی فرم دهید چشم های شما نیز زیبایی و حذابیت خاص و منحصر به فردی را پیدا می کنند و صورتتان علاوه بر این که حالت طبیعی خود را حفظ می کند زیباتر و جذاب تر به نظر می رسد. تصاویر مدل ابرو جدید را در این مطلب ملاحظه کردید که امیدواریم با کمک این مطلب بتوانید مدل زیبایی را برای ابرو های خود انتخاب کنید. به شما توصیه می کنیم برای مشاهده انواع مدل های متنوع ابرو به بخش مدل ابرو مجله آرگا مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.