معرفی جدیدترین و زیباترین مدل های پرده حریر و تصاویری از انواع مدل پرده حریر برای اتاق پذیرایی و اتاق خواب را در این مطلب ارائه می دهیم که امیدواریم از مشاهده این مدل های پردخ جدید و زیبا لذت ببرید.

عکس های مدل پرده حریر برای نقاط مختلف منزل با طراحی ها و دوخت شیک و زیبا را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده آنها علاوه بر آشنایی با جدیدترین مدل های پرده حریر زیبا و شیک، می توانید مناسب ترین مدل پرده را برای منزل خود انتخاب نموده و تهیه نمایید. در ادامه با مشاهده این مدل پرده های شیک و زیبا همراه ما باشید و از طرح های ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

عکس های مدل پرده حریر زیبا و شیک :

انتخاب مدل پرده مناسب برای منزل یکی از مهم ترین انتخاب هاست که اهمیت زیادی در دکوراسیون داخلی و زیبایی منزل دارد. یکی از انواه پرده ها که می توان آن را برای قسمت های مختلف منزل مورد استفاده قرار داد، مدل پرده حریر است که از جذابیت و زیبایی خاصی برخوردار می باشد. البته استفاده از این مدل پرده دارای محدودیت هایی نیز می باشد و نمی توان از پرده های حریر به عنوان عایقی برای نور استفاده نمود و برای پنجره های بزرگ که نور را به صورت مستقیم وارد منزل می نمایند مناسب نیست. البته در صورت تمایل به استفاده از این نوع پرده ها، می توان از یک پرده با ضخامت بیشتر به عنوان آستری استفاده نمود. پارچه های حریر مناسب پرده طرح ها و مدل های مختلفی دارند که اغلب بر اساس نیاز و سلیقه خریداری می شوند. در ادامه چند مدل پرده ساده حریر با دوخت های زیبا را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند انتخابی مناسب برای منزل شما باشند.

پرده های جدید و زیبای حریرمدل پرده با جنس حریرمدل پرده جدید و زیباپرده اتاق خواب حریرمدل های زیبای پرده حریرپرده حریر اتاق پذیراییدوخت پرده حریر برای اتاق پذیرایی

از انواع مختلف مدل پرده حریر می توان برای اتاق پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب استفاده نمود. این مدل پرده ها به دلیل جنس لطیف و شفافی که دارند جذابیت خاصی به فضای منزل می بخشند، به همین دلیل برای محیط های سرد و بی روح مناسب می باشند. تصاویر زیر نمونه های جدید مدل پرده ۲۰۱۶ با جنس حریر را نشان می دهند که با الگوبرداری از این مدل های زیبا و جذاب می توانید زیباترین مدل پرده را برای منزل خود انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید.

مدل پرده حریرمدل پرده ساده و جدید حریرمدل پرده پذیرایی شیک و جدیدمدل پرده حریر جدید و زیبامدل جدید پرده اتاق پذیرایی حریرمدل پرده جدید و زیبای حریرمدل پرده حریر اتاق پذیرایی

برای زیبایی بیشتر مدل پرده می توانید از دو طرح مختلف پارچه حریر برای پرده استفاده نمایید و پرده هایی متفاوت و زیبا داشته ابشید. از این روش اغلب در تهیه پرده اتاق پذیرایی استفاده می شود که ظاهر کلی پرده را می توان تقریبا مشابه با انواع مدل پرده پذیرایی و دارای والن و دستک دانست. مدل پرده های زیر باعث آشنایی بیشتر شما با این سبک پرده ها می باشند و می توان با الگوبرداری از مدل ها و طرح های آنها زیباترین مدل پرده را تهیه نمود.

مدل پرده جدید برای اتاق پذیراییمدل های پرده حریر برای اتاق پذیراییمدل پرده اتاق خواب شیک و زیبادوخت پرده حریر برای اتاق خوابمدل های پرده حریرمدل پرده 2016 حریرمدل پرده آشپزخانه با حریرپرده اتاق پذیرایی با پارچه حریر

امیدواریم از مشاهده عکس های انواع مدل پرده حریر لذت برده باشید و با ایده گرفتن از این مدل های شیک و زیبا، مناسب ترین مدل پرده را برای منزل خود انتخاب و تهیه نمایید. توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب مدل پرده، توجه به دکوراسیون داخلی منزل از اهمیت زیادی برخوردار است و به گونه ایی تعیین کننده جنس و مدل پرده می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.