هر چشمی آرایش خصوص به خود را می طلبد برای اینکه مدل چشم خودرا تشخیص دهید و ارایش متناسب با آن را پیداکنید نیاز دارید با مدل های جدید آرایش چشم آشنا شوید. تا بهترین انتخاب را داشته باشید و بتونید ماهرانه چشمانتان را آرایش کنید.

آرایش چشم برای بانوان از کوچک تا بزرگ اهمیت بسیاری دارد و همه به دنبال جدیدترین و به روز ترین مدل های آرایش چشم هستند. از آنجایی مدل چشم ها و رنگ مردمک چشم باه متفاوت است و هر نوع چشمی آرایش مخصوص به خودش را می طلبد قبل از آرایش چشم باید بدانید چه مدل خط چشم و سایه ای مناسب چشم شماست از این رودر این مقاله مدل آرایش چشم جدید برایتان آورده شده است تا در زمینه ی آرایش چشم ماهرانه عمل کنید.

مدل های آرایش چشم جدید و نحوه آرایش چشم :

همانطور که گفته شد برای هر مدل چشمی که دارید باید سبک آرایشی متناسب با آن را بیابید تا آرایش چشم هایتان با آرایش صورت مچ شود و چهره تان مصنوعی نشود. بری رسیدن به این مهم باید با مدل های آرایش چشم جدید آشنا شوید.

اگر چشمان گردی دارید باید خط چشم را از گوشه ی داخلی چشمتان بکشید و آنرا ادامه دهید یا اینکه آرایش چشم گربه ای را انتخاب کنید حال زیر ابرو را سایه ای روشن زده و سایه ای متوسط بر روی پلک بکشید و انتها آنرا با سایه ای تیره به اتمام برسانید در این صورت ارایش شیک و جذابی خواهید داشت.

اگر چشمانتان بیضی است دیگر جای نگرانی ندارید و میتوانید خط چشم و سایه تان را متناسب با فرم چشمانتان بکشید و برای سایه زدن چشم هایتان از سایه ای متوسط برای پشت پلک و سایه ای تیره برای انتهای چشم استفاده کنید. فقط حد اعتدال را د سایه زدن حفظ کنید.

حتما بخوانید:  عکس های هماهنگی و ست رژ لب و سایه چشم جدید

اگر گوشه چشمانتان به سمت پایین متمایل است بهتر راه برای کمکردن این پایین آمدگی این است که با استفاده از خط چشم این پایین رفتگی را اصلاح کنید در این مدل ارایش باید خط چشمتان را از گوشه یییی چشم شروع کنید و در انتها به سمت بالا بکشید. در این ارایش نقش خط چشم خیلی پر رنگ تر از سایه است.

اگر چشم هایی فرو رفته دارید از سایه ی روشن برای برجشته کردن چشم هایتان استفاده کنید سایه تیره باعث میشودچشمانتان گود تر دیده شود. اگر چشمانی نزدیک به هم دارید باید با استفاده از سایه ی روشن بین دو چشم فاصه چشم ها را بیشتر نشان داد و برعکس اگر فاصله چشمانتان زیاد است باید از ساهی تیره به گونه ای استفاده کنید که این فاصله را کمتر نشان داد.

با نمونه های زیبایی از آرایش چشم جدید آشنا میشود.

آرایش چشم جدید آرایش جشم جدید و ساده آرایش چشم جدید و متنوع مدل آرایش چشم زیبا و جدید آرایش چشم زیبا با سایه دودی و براق ارایش چشم شیک با سایه روشن به رنگ زرد آرایش چشم شیک با سایه به رنگ شبزو و دودی آرایش چشم زیبا با سایه براق آرایش چشم برای پلک پف دار آرایش چشم زیبا با خط چشم ساده آرایش چشم دخترانه و شیک آرایش چشم ساده با خط چشم آرایش چشم شیک و براق آرایش چشم ساده با سایه دودی آریش چشم جدید و متفاوت آرایش چشم زیبا با دورنگ سایه آرایش چشم ساده و شیک با خط چشم ارایش چشم متفاوت

با مدل های آرایش چشم جدید  آشنا شدید برای مشاهده عکس های بیشتر جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.