رنگ موی بادمجانی یکی دیگر از رنگ موها است که با ترکیب چند رنگ مو می توانید این رنگ را بدست آورید. در ادامه این مطلب فرمول های رنگ موی ترکیبی بادمجانی را به همراه تصاویری از این رنگ مو در اختیار شما خانم های عزیز قرار داده ایم.

در هنگام انتخاب رنگ مو خود نباید تابع مد و سلیقه باشید زیرا موهای شما به صورتتان بسیار نزدیک است و باید رنگ موی خود را طوری انتخاب نمایید که با پوست صورتتان مطابقت و همخوانی داشته باشد با انتخاب یک رنگ موی نامطلوب ممکن است صورت شما پیر به نظر برسد و حتی رنگ موهایی که به پوست شما نمی آیند می توانند چهره شما را فرسوده نشان دهند. در ادامه این مطلب ترکیب های متنوع رنگ موی بادمجانی را ملاحظه خواهید کرد.

اگر رنگ موی انتخابی تان به رنگ پوست و صورت شما بیاید چهره و موهای شما حالت طبیعی خود را حفظ می کنند و ممکن است سن شما کمتر از حد معمول به نظر برسد. دنیای رنگ موها بسیار متنوع است و رنگ مو بادمجانی یکی دیگر از انواع رنگ موها است و برخی از خانم ها تمایل دارند برای تنوع بیشتر در رنگ موهایشان از این رنگ مو استفاده نمایند.

مدل مو چتری با رنگ ترکیبی بادمجانی

انواع فرمول های رنگ موی بادمجانی

رنگ موی بادمجونی را می توانید همانند رنگ موهای ترکیبی نظیر رنگ موی کنفی و رنگ موی فندقی و … با ترکیب چند رنگ مو بدست آورید در این بخش از آرایش مو مجله آرگا ۴ فرمول متفاوت و بی نظیر رنگ مو بادمجانی را به همراه تصاویر این رنگ مو برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

رنگ موهای بی نظیر بادمجانی

رنگ موی شرابی بادمجانی

رنگ موی شرابی بادمجانی را باید بر روی موها با پایه دکلره ۶ بزنید.

فرمول رنگ مو

رنگ موی شرابی روشن : ۶۰ میل
رنگ موی بادمجانی روشن : ۶۰ میل
رنگ موی آلبالویی : ۳۰ میل
رنگ موی دودی : ۴۰ میل
اکسیدان : ۲ برابر رنگ مو

رنگ مو شرابی بادمجانی

فرمول ترکیبی رنگ موی بادمجونی شرابی تیره

رنگ مو بادمجانی متوسط : ۲۰ میل
رنگ مو بادمجانی روشن : ۸۰ میل
رنگ موی شرابی روشن : ۴۰ میل
واریاسیون بنفش : ۱۰ سانت
واریاسیون نقره ای : ۵ سانت
اکسیدان شماره ۲

حتما بخوانید:  انواع رنگ موی سبز جدید و متفاوت در سال جدید

رنگ موی شرابی بادمجانی

فرمول رنگ مو بادمجانی

رنگ موی بادمجانی ۶
واریاسیون بنفش
اکسیدان نمره ۱
پایه ۷ دکلره

مدل موی بلند با رنگ مو بادمجانی رنگ مو زیبا بادمجانی

فرمول رنگ مو بادمجانی فانتزی

رنگ موهای فانتزی از رنگ های سری w, rf , r می باشند و این رنگ موها بر روی قسمتی از مو به صورت فانتزی در آورده می شوند. بهتر است قبل از زدن این رنگ بر روی موهای خود موهایتان را به کمک دکوکرم روشن کنید. اگر رنگ موهای شما تیره است و می خواهید این رنگ را بر روی موهای خود بزنید باید دقت داشته باشید که رنگ موی مطلوب و خوش رنگی را بدست نمی آورید. رنگ موهای فانتزی با چند بار شستشو از روی موهای شما پاک می شوند.

فرمول رنگ مو

رنگ موی شاه بلوطی روشن ۷.۶۹
رنگ موهای شماره ۷.۶۵ و ۵.۸۸
رنگ موی ۷.۰ : به مقدار کم
واریاسیون قرمز
اکسیدان نمره ۲

رنگ موی فانتزی بادمجانی

عکس های انواع مدل رنگ موهای بادمجانی

رنگ مو در شما حس شادابی و تغییر و تحول را زنده می کند و اگر می خواهید موهای خود را با رنگ خاص و منحصر به فردی رنگ بزنید رنگ موی بادمجانی می تواند ایده خوبی برای انتخاب شما باشد در ادامه این مطلب انواع مدل های رنگ موی ترکیبی بادمجانی را برای شما همراهان عزیز و گرامی گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل های رنگ مو نهایت لذت را ببرید.

مدل مو بلند با رنگ مو بادمجانیرنگ موی بادمجان فرمول های رنگ موی بادمجانی + عکس رنگ موی زیبا بادمجانی رنگ موی بادمجانی فرمول های رنگ مو زیبا بادمجانب رنگ موی بادمجانی + عکس رنگ موی جذاب بادمجانی تصاویر رنگ مو زیبا و فانتزی بادمجانی رنگ مو فانتزی بادمجانی رنگ موهای بی نظیر بادمجانی تصاویر رنگ موی بادمجانی مدل موی فر با رنگ مو بادمجانی رنگ مو بی نظیر بادمجانی فرمول های رنگ موی ترکیبی بادمجانی

در این بخش از آرایش و زیبایی انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی بادمجانی را به شما عزیزان معرفی کردیم و هم چنین تصاویری از این رنگ موی زیبا و جذاب را مشاهده کردید که امیدواریم این فرمول ها شما را در بدست آوردن رنگ دلخواهتان به خوبی راهنمایی نمایند. اگر شما تمایل دارند که با ترکیب های بیشتری از رنگ مو آشنا شوید می توانید به بخش های ترکیب رنگ مو و رنگ مو مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.