بلوز های زنانه جنس های متفاوتی دارند که مدل بلوز گیپور که از پارچه های گیپور تهیه می شوند از جمله پرطرفدارترین بلوزهای زنانه و دخترانه محسوب می شوند. در ادامه این مطلب انواع مدل های شیک و زیبا بلوز زنانه و دخترانه گیپور را در اختیار شما خانم های خوش سلیقه ایرانی قرار داده ایم.

برخی از خانم ها تمایل که در مجالس و مهمانی ها از انواع مدل های بلوز استفاده نمایند. بلوز گیپور یکی از پرطرفدارترین مدل بلوز ها در بین خانم های ایرانی است و اگر شما تمایل دارید که از جدیدترین مدل بلوز گیپور برای دوخت و یا خرید بلوز گیپورتان الگوبرداری کنید لباس های این مطلب می توانند برای الگوبرداری شما مناسب ترین ایده باشند.

پارچه گیپور نوعی پارچه زیبا و جذاب است که شما می توانید از این نوع پارچه برای دوخت انواع لباس مجلسی گیپور و مانتو گیپور مجلسی  و بلوز گیپور استفاده نمایید. در این بخش انواع متنوع مدل های بلوز گیپور زنانه و دخترانه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

بلوز گیپور برای خانم های خوش پوش

مدل بلوز گیپور زنانه مجلسی و شیک

در هنگام خرید بلوز مجلسی حتما رنگ پوست و فرم اندام خود را مد نظر داشته باشید و مدل بلوزی را خریداری نمایید که با رنگ پوست و فرم اندام شما مطابقت داشته باشد.

مدل های شیک و زیبا بلوز گیپور بلوز گیپور زنانه بلوز گیپور مشکی

بلوز گیپور دار

مدل بلوز مجلسی گیپور در انواع رنگ های شاد و تیره موجود هستند و شما می توانید بنا بر سلیقه شخصی خود و رنگ پوستتان انواع این مدل بلوز های شیک را خریداری کنید. در مهمانی ها و مجالس می توانید بلوز مجلسی گیپور خود را با مدل شلوار و یا دامن مناسبی بپوشید و زیبایی و جذابیت خود را چند برابر کنید.

بلوز گیپور قرمز

مدل بلوز گیپور دارمدل بلوز گیپور شیک مدل بلوز گیپور نیم تنه

مدل بلوز و شلوار ست گیپور

بلوز گیپور با طرحی متفاوت مدل بلوز گیپور دخترانه

بلوزهای گیپور دخترانه شیک و جذاب

مدل یقه بلوز در زیبایی و جذابیت لباس شما تاثیر زیادی دارد و اگر شما ترجیح می دهید در مجالس و مهمانی ها از مدل های بلوز گیپور با یقه های باز استفاده کنید بهتر است که برای جذابیت بیشتر بالاتنه خود از گردنبند های زیبا و جذاب استفاده نمایید.

بلوز حریر و گیپور زنانه

مدل بلوز حریر گیپور دار

بلوز گیپور مشکیبلوز گیپور دخترانه بلوز گیپور آستین سه ربع بلوز گیپور با طرح های متنوع و زیبا

بهتر است که دختران جوان از مدل بلوز های گیپور دخترانه شیک استفاده نمایند تا ظاهر دخترانه آن ها حفظ شود. هم چنین استفاده از مدل بلوز و شلوار مجلسی گیپور می تواند برای شما ایده خوبی باشد با این مدل لباس ها زیباتر و متفاوت تر از همیشه در مجالس و مهمانی ها می توانید ظاهر شوید.

مدل بلوز زیبا گیپور بلوز گیپور شیک و مدرن

در تصاویر ادامه این مطلب انواع تصاویر مدل بلوز گیپور دخترانه با جدیدترین طرح ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

  مدل بلوز گیپور سفید   مدل بلوز مجلسی دخترانه گیپور مدل بلوز مجلسی دخترانه   بلوز گیپور مجلسی    بلوز گیپور زیبا بلوز گیپور زنانه   بلوز گیپور دخترانه شیک بلوز گیپور شیک و مدرن بلوز گیپور آستین بلند

مدل بلوز گیپور با طرح های مجلسی و ساده متنوعی را در این مطلب مشاهده کردید شما می توانید با الگو برداری از این مدل های جدید زیباترین بلوز گیپور را برای خود خریداری کنید و در مهمانی ها و مجالس جذاب تر از همیشه ظاهر شوید. اگر به دنبال مدل های متنوع بلوز زنانه و دخترانه هستید می توانید با مراجعه به بخش مدل بلوز از انواع مدل های جدید و مدرن بلوز دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.