ایده های خلاقانه و جالب برای تزیین قاب گوشی و معرفی جدید ترین مدل های قاب گوشی تزیین شده با نگین، لاک ناخن و وسایل مختلف دیگر را در این مطلب گردآوری نموده ایم که در ادامه مشاهده می فرمایید.

جدیدترین و خلاقانه ترین ایده ها برای تزیین قاب گوشی موبایل را در این مطلب ارائه می دهیم که با مشاهده این مدل های زیبا و متنوع  و الگوبرداری از طرح های اجرا شده می توانید زیباترین تزیینات را برای قاب گوشی داشته باشید و قاب های ساده را به تبدیل به قاب هایی شیک و جدید نمایید. در ادامه این روش ها و ایده های جالب و جذاب را مشاهده فرمایید و از طرح های ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

ایده های خلاقانه برای تزیین قاب گوشی موبایل زیبا و شیک

تزیین قاب گوشی یکی از ایده های جالب و جذاب است که در بین جوان ها رواج بیشتری یافته است و اغلب سعی دارند از قاب های گوشی زیبا و طرحدار استفاده نمایند. در صورتی که قاب گوشی شما بسیار ساده و معمولی است و از دست آن خسته شده اید، پیشنهاد می کینم قبل از هر نوع تصمیم گیری مدل ها و ایده های مطرح شده در این مطلب را مشاهده نمایید و سپس با الگوبرداری از این طرح های زیبا، بهترین تزیینات را برای قاب گوشی خود انتخاب نمایید.

تزیین کردن قاب گوشی موبایل با نگین

استفاده از نگین برای تزیین کردن قاب گوشی و قابهای نگینی یکی از جدیدترین و زیباترین مدل های قاب گوشی می باشند که با کمی خلاقیت و ابتکار می توانید این مدل قاب ها را تهیه نمایید و یا با استفاده از نگین های متنوع و چسباندن آنها بر روی قاب های ساده و معمولی، صاحب یکی از قاب های نگینی جدید و زیبا شوید. در ادامه تصایری از انواع قاب های نگینی برای گوشی های مختلف را مشاهده می فرمایید که هر یک ایده قابل توجه و جالبی برای تزیین جدید قاب گوشی محسوب می گردند.

تزیین قاب گوشی با نگین قاب گوشی نگینی دست ساز تزیین جدید قاب گوشی نگینی تزیینات جدید قاب گوشی مدل تزیینات قاب گوشی نگینی تزیین ساده قاب گوشی موبایل با نگین های ریز

تزیین قاب گوشی با لاک ناخن

برای داشتن قاب گوشی متفاوت و جذاب می توانید با استفاده از چند رنگ لاک، قاب گوشی را رنگ آمیزی نموده و یا طرح های دلخواه را روی آن ایجاد نمایید. برای این کار استفاده از هنر نقاشی و طراحی می تواند تا حد زیادی در نتیجه گیری بیشتر به شما کمک کند. قاب گوشی های زیر الگوی مناسبی برای انجام تزیین قاب موبایل با لاک ناخن محسوب می گردند.

تزیین قاب گوشی با لاک ناخن تزیین زیبای قاب گوشی با لاک نقاشی روی قاب گوشی موبایل تزیین و رنگ آمیزی قاب گوشی موبایل تزیین ساده قاب موبایل  تزیین جدید قاب گوشی موبایل

تزیین قاب ژله ای گوشی

قاب ژله ایی یکی از رایج ترین و در عین حال ساده ترین مدل های قاب گوشی می باشد که افراد مختلف این مدل قاب را برای گوشی خود انتخاب می کنند. اما با استفاده از برچسب های مختلف و همچنین به کارگیری هنر نقاشی می توان زیبایی خاص و ویژه ایی به این مدل قاب ها بخشید.

تزیین قاب ژله ای گوشی تزیین ساده قاب گوشی های ژله ای تزیین قاب موبایل با برچسب های جدید تزیینات قاب ژله ای گوشی موبایل

تزیین خلاقانه قاب گوشی

علاوه بر روش های ذکر شده، شما می توانید با استفاده از وسایل ساده از جمله برچسب های رنگی و زیبا، پارچه های ساده و طرحدار و هر آنچه که در دسترس دارید قاب گوشی ساده خود را تزیین نمایید. در ادامه نمونه هایی از زیباترین مدل های تزیین قاب گوشی موبایل و خلاقیت با وسایل دور ریختنی و ساده را مشاهده می فرمایید که در تزیین آنها از وسایل ساده و ابتدایی استفاده شده است.

طراحی با لاک روی قاب گوشیتزیین ساده قاب گوشی با برچسبتزیین زیبای قاب گوشی موبایل لمسیتزیین ساده قاب گوشی با برچسبتزیین رمانتیک قاب گوشی موبایل

امیدواریم ضمن ایده گرفتن از طرح های ارائه شده د راین مطلب بتوانید زیباترین و جذاب ترین تزیین قاب گوشی را داشته باشید و از این طرق قاب های شیک و جدید برای خود تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده مدل ها و ایده های بیشتر و همچنین آشنایی با آموزش های هنری جالب و جدید به بخش هنر در خانه مراجعه نمایید و از دیگر طرح ها و ایده های هنری زیبا نیز دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.