سارافون یکی از انواع مدل لباس های شیک و زیبا است که بیشتر خانم ها از این مدل لباس استفاده می کنند. مدل سارافون سنتی هم یکی از نمونه های مدل سارافون است که در این مطلب تصاویر زیبا این مدل لباس شیک را مشاهده خواهید کرد.

سارافون زنانه و دخترانه در انواع طرح های زیبا و جذاب موجود است در ادامه این مطلب انواع متنوع مدل سارافون سنتی زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم برای مشاهده این مدل لباس ها تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

لباس های زنانه تنوع دارای تنوع زیادی می باشند و یکی از این مدل های لباس زنانه که بسیار پرطرفدار است انواع متنوع مدل سارافون ها می باشند. شما می توانید از انواع مدل های سارافون سنتی و سارافون زنانه و ….در مهمانی و مجالس کوچک استفاده نمایید.

مدل سارافون سنتی برای خانم های خوش سلیقه

مدل سارافون سنتی  زنانه

سارافون سنتی در انواع طرح ها و رنگ های زیبا موجود است و شما می توانید این مدل سارافون ها را با ساپورت های شیک و زیبا زنانه بپوشید. در هنگام خرید سارافون به این نکته توجه داشته باشید که طرح و مدل و رنگ سارافون سنتی باید مطابق با اندام و رنگ پوست شما باشد تا زیبایی و جذابیت شما چندین برابر شود.

مدل سارافون زیبا سنتی  مدل سارافون سنتی کوتاه مدل های شیک و زیبا سارافون سنتی زنانه و دخترانه

مدل سارافون زنانه مدل سارافون سنتی بلند

در زیر برخی از مدل های سارافون ها که آستین حلقه ای دارند باید لباس مناسبی را بپوشید توجه داشته باشید که رنگ لباس باید با رنگ سارافون شما مطابقت و سازگاری داشته باشد. در ادامه این مطلب انواع مدل های سارافون سنتی زنانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 

مدل سارافون قهوه ای زنانه

مدل سارافون جدید سنتی مدل سارافون زیبا مدل سارافون زیبا و شیک   مدل سارافون مدل سارافون سنتی شیک زنانه

اگر شما دارای اندام چاقی هستید بهتر است که از مدل سارافون های جلو باز استفاده نمایید با این مدل ها اندام شما متناسب تر به نظر می رسد.

مدل سارافون زیبا سنتی با دامن

سارافون سنتی با دامن

مدل سارافون زیبا یا دامن

مدل های سارافون سنتی دخترانه

مدل سارافون دخترانه سنتی در انواع رنگ ها و طرح سنتی متنوع موجود هستند و شما می توانید با توجه ظاهر خود مدل سارافون مناسبی را خریداری نمایید.

مدل سارافون دخترانه با طرح سنتی بلند

مدل سارافون برای خانم های جوان مدل سارافون دخترانه سنتی

از انواع مدل سارافون سنتی دخترانه می توانید در مجالس و مهمانی ها استفاده نمایید توجه داشته باشید که اگر شما به دنبال مدل خاصی از سارافون هستید انواع مدل های سارافون با طرح های سنتی می توانند برای خرید شما بهترین ایده باشند.

سارافون با طرح سنتی مدل سارافون دخترانه سنتی مدل سارافون سنتی برای دختران

در تصاویر این مطلب انواع متنوع مدل سارافون دخترانه و زنانه سنتی را ملاحظه کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از این مدل ها زیباترین طرح سارافون سنتی را خریداری کنید و یا بدوزید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده مدل های بیشتری از سارافون به بخش مدل سارافون مجله آرگا مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.