امروزه بیشتر آقایان تمایل دارند تا ابرو های نامرتب خود را مرتب کنند و با مرتب کردن ابرو هایشان تغییرات زیادی را چهره شان ایجاد نمایند. در تصاویر ادامه این مطلب انواع مدل ابرو مردانه با جدیدترین متد های روز آرایشی دنیا را مشاهده خواهید کرد.

برخی از آقایان تمایل دارند که تغییراتی را در ابرو های خود ایجاد کنند اگر شما هم از آن دسته از آقایانی هستید که می خواهید با مرتب کردن ابرو های خود زیبایی و جذابیت بیشتر را به خودتان هدیه دهید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با جدیدترین مدل ابرو مردانه آشنا سازیم.

بهترین مدل ها برای برداشتن ابرو های آقایان و پسران جوان مدل ابرو های پهن هستند. هیچوقت ابرو های خود را با مدل ابرو های نازک و باریک زنانه مرتب نکنید زیرا چهره طبیعی مردانه خود را از دست می دهید. انواع متنوع مدل ابرو پسرانه و مردانه را در این مطلب از آرایش و زیبایی مجله آرگا مشاهده خواهید کرد.

انواع مدل های ابرو برای آقایان

مدل ابرو مردانه جدید

امروزه بیشتر دامادهای ایرانی برای ایجاد تغییر و تحول در چهره شان ابرو های خود را مرتب می کنند بهتر است که فرم اصلی ابرو های خود را عوض نکنید و هرگز از مدل ابرو های زنانه برای برداشتن ابرو های خود استفاده نکنید زیرا جذابیت چهره مردانه خود را با این مدل ابرو ها از دست می دهید.

مدل ابرو مردانه   مدل ابرو شیک و جذاب مردانه   مدل ابرو پسرانه شیک مدل ابرو پهن پسرانه مدل ابرو شیک برای داماد مدل ابرو مردانه با جدیدترین متد های روز مدل ابرو زیبا برای آقایان جذاب مدل ابرو زیبا برای مردان مدل ابرو زیبا و جذاب برای پسران و آقایان مدل ابرو مردانه برای جشن عروس

مدل ابرو پسرانه و مدردانه اروپایی

با پیشرفت تکنولوژی و دنیای مد امروزه بیشتر آقایان حالت و فرم طبیعی ابرو های خود را ترجیح می دهند تغییر دهند و از انواع مدل های متنوع ابرو برای مرتب کردن ابرو های خود استفاده می کنند. مدل های ارائه داده شده در ادامه این مطلب می توانند ایده خوبی برای مرتب کردن ابرو های مردانه شما باشند.

حتما بخوانید:  تصاویر مدل ابرو سال 95 زنانه و دخترانه

مدل ابرو پهن و کوتاه مردانه مدل ابرو پسرانه مدل هاشور ابرو مردانه

مدل هاشور ابرو مردانه

مدل ابرو مردانه مدل ابرو زیبا پسرانه مدل ابرو پسرانه مدرن و متفاوت مدل ابرو مرتب شده برای آقایان مدل ابرو پسرانه شیک مدل ابرو بلند پسرانه مدل زیبا و جذاب ابرو پسرانه مدل ابرو مردانه با جدیدترین متد های روز مدل ابرو خوش حال پسرانه

انواع متنوع مدل ابرو مردانه و مدلهای ابروی پسرانه با جدیدترین متد های آرایشی روز را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های زیبا و جذاب ابرو به بخش مدل ابرو مجله آرگا مراجعه کنید.

یک دیدگاه

  1. Kucinich

    تیر ۵, ۱۳۹۶ در ۴:۵۵ ب.ظ

    چرا Dylan minette که خوب برداشته

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.