سیب یکی از میوه های بسیار خوشمزه و مقوی می باشد که برای سلامکتی نیز بسیار مفید می باشد. در این مطلب برای افرادی که با اضافه وزن روبرو هستند و قصد دارند تا در روزهای کمی وزن خود را کم کنند رژیم سیب ۷ روزه را آورده ایم.

آیا شما از دوران کودکیتان این ضرب المثل را به خاطر دارید که مصرف روزانه یک سیب باعث حفظ سلامتی شما می گردد. در این مطلب برای شما رژیم سیب ۷ روزه را آورده ایم. امیدواریم با استفاده از این رژیم در یک هفته به راحتی بتوانید مقداری از وزن خود را کم کنید. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

سیب ها یکی از سالم ترین غذاها در بین گیاهان می باشند. در حقیقت، اغلب از آن ها به عنوان نیروگاه مواد مغذی یاد می شود. سیب دارای مقادیر زیادی ویتامین های A,C,E,K,B می باشد. سیب ها منبع خوبی از پلی فنول و پکتین هستند. علاوه بر این آن ها غنی از آهن، پتاسیم، فسفر، کلسیم،  بیوتین و اسید فولیک می باشند. حالا می فهمیم چرا بدن ما سیب ها را دوست دارد. در ادامه رژیم لاغری ۷ روزه با استفاده از سیب را برای شما آورده ایم.

 رژیم هفت روزه سیب

رژیم سیب هفت روزه و کاهش وزن به میزان دلخواه

به طور کلی رژیم سیب مناسب رژیمی هفت روزه می باشد. که در آن دو روز را برای آماده سازی، سه روز از دست دادن وزن و دو روز برگشتن به رژیم غذایی عادی صرف می کنید. این رژیم تنها برای مواقعی مناسب خواهد بود که بتوانید ساعاتی بیشتری را استراحت کنید و کاری انجام ندهید. در اکثر رژیم های غذایی از آنجا که بدن شما بیشترین تلاش را برای بدست آوردن وزنی ایده آل انجام می دهد خستگی بدن را تجربه خواهید کرد.

رژیم لاغری سیب

روزهای اول و دوم رژیم سیب( مرحله آماده سازی)

مخلوطی از آب میوه ها، سالاد، پروتئین بدون چربی، سبزی های پخته شده و دانه های محدود مثل برنج را در روز اول مصرف می کنید. در روز دوم یک سالاد سبزیجات ساده یا میوه برای شام و به خاطر داشته باشید پس از ساعت ۷ شب چیزی میل نکنید. روزهای نخست بدن شما را برای یک رژیم سخت سیب برای هفت روز آماده می کند. در این دور ه از خوردن الکل، کربوهیدرات ها، غذاهای فرآوری شده، شکر، سیب زمینی، لبنیات، سویا، قهوه و پرخوری خودداری کنید.

رژیم سیب

سه روز مهم رژیم سیب( روزهای ۳،۴،۵)

توصیه می کنم تعداد کمی از پاکت های سیب در انواع مختلف را بخرید تا بتوانید با یکدیگر مخلوط کنید البته به خاطر داشته باشید که سیب های آلی و محلی سیب های ایده آل می باشند. شما قصد دارید تا در روزهای ۳،۴،۵ فقط سیب بخورید در حالی که می توانید آب و چای گیاهی نیز بنوشید. زیاد استراحت کنید و مقادیر زیادی آب بنوشید. تنها ورزش های سبک مثل پیاده روی در فضای سبز و یوگا انجام دهید.

رژیم متعادل سیب

روزهای بازگشت به رژیم عادی( ۶،۷)

آب میوه یا ترکیبی از میوه ها برای صبحانه و سپس سوپ و سبزیجات پخته برای ادامه روز. وعده های سبک و کوچک بخورید در این مرحله سیستم گوارشی شما به حالت عادی باز می گردد و مقدار خیلی زیادی آب بنوشید.

رژیم هفت روزه عالی سیب

استرانژی های کسب موفقیت

برنامه منسجم:

مطمان باشید هفته خوبی را پیش رو خواهید داشت. شما می توانید به مقدار کافی استراحت کنید سعی کنید در فعالیت های اجتماعی کمتری شرکت کنید و اطمینان حاصل کنید که در این هفته بدن شما استرس کمی را تجربه خواهد کرد. در ابتدا مقدار کافی سیب بخرید تا مجبور نشوید در اواسط رژیم تان به مغازه ها بروید.( افراد اغلب ۱۰ تا ۱۲ عدد سیب در یک روز می خورند.)

رژیم های دسته جمعی دوستانه

رژیم سیب خیلی جالب خواهد شد اگر با دوستانتان رژیم بگیرید.

به خودتان جایزه بدهید

یک رژیم سه روزه تنها خوردن سیب کار چندان ساده ای نیست. به یاد بیاورید که چرا شما یک رژیم غذایی را آغاز کرده اید و برای خود برنامه بریزید تا پس از اتمام رژیم کار خوبی انجام دهید. شما ممکن است نیاز داشته باشید تا لباسی را بخرید یا با عزیزترین دوست تان به گردش عالی بروید. از لحاظ علمی ثابت شده است که پاداش های هدفمند انگیزه شما را برای انجام کارها تا ۸۵% افزایش می دهد. وعده چیز خوب غیر از غذا را پس از هفت روز رژیم سخت به خود بدهید.

موفقیت شیرین است

علاوه بر مزایایی که در بالا ذکر شد پس از این دوره کمر شما نیز باریک تر خواهد شد و نفخ کمتر، پوست روشن تر، انرژی بیشتر و رژیم غذایی متعادل را پس از هفت روز به دست خواهید آورد. به طور میانگین افراد در این دوره حدود ۲ تا ۵ کیلو وزن خود را از دست می دهند.

احتیاط

رژیم سیب برای خانم های باردار یا بیمار مناسب نمی باشد. همچنین افراد مبتلا به اختلالات قلب، ریه، کلیه از گرفتن این رژیم منع شده اند. قبل از گرفتن رژیم غذایی با پزشک خود مشورت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.