دسته ها
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

آموزش گریم بینی با جدیدترین متدهای آرایشی

  • ندا خوشرو
  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۵
  • ۰

برخی از افراد در شکل بینی خود مشکلاتی از قبیل بینی بزرگ و گوشتی و دراز و … را دارند که در این مطلب آموزش گریم بینی های مختلف را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم. شما می توانید عیب های بینی خود را به کمک گریم به راحتی رفع کنید.

 یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها فرم بینی آن ها است خانم هایی که بینی بزرگ و دراز و یا گوشتی دارند همیشه از فرم بینی خود شاکی هستند. امروزه روش های گریم بینی این معضل بزرگ را برای خانم ها به راحتی حل کرده است و اگر شما بینی بزرگی دارید می توانید قبل از میکاپ صورت خود بینی تان را گریم کنید و مشکلات و عیب های بینی خود را به خوبی رفع نمایید.

در مرحله اول گریم بینی ابتدا باید فرم بینی خود را تشخیص دهید زیرا گریم ها برای انواع مختلف فرم های بینی متفاوت هستند. در این بخش آموزش انواع گریم های متفاوت بینی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم و شما می توانید با تشخیص دادن فرم بینی خود از هریک از این مدل گریم استفاده نمایید.

گریم کردن بینی معجزه ای برای کوچک کردن بینی

آموزش گریم بینی های مختلف

قبل از گریم کردن بینی خود ابتدا صورتتان را با کمک شوینده های بهداشتی به خوبی بشویید سپس صورت خود را کاملا خشک کنید.

شستن صورت با کمک شوینده های بهداشتی

سپس پنبه ای را با مقداری کرم مرطوب کننده آغشته کنید و تمام صورت خود را با کمک پنبه کرم مرطوب کننده بزنید توجه داشته باشید که نباید در قسمت دور چشم ها و لب های خود از کرم مرطوب کننده استفاده نمایید.

مرطوب کردن صورت با کمک کرم مرطوب کننده

سپس مقداری کرم پودر را به کمک پد بر روی صورت خود بزنید. زدن کرم پودر را بهتر است ار قسمت پیشانی خود شروع کنید و همه صورتتان را به جزء ابرو ها با کمک کرم پودر به خوبی پوشش دهید.

پوشش دادن صورت با کرم پودر

بعد از این که سطح صورت خود را یکسان کردید فرم بینی تان را تشخیص دهید بینی خود با یکی از روش های زیر که مطابق با فرم بینی تان است گریم کنید. در گریم عروس نیز برای کوچک کردن بینی از روش گریم کردن بینی استفاده می نمایند. اگر شما از روش خودآرایی برای میکاپ صورت خود استفاده می کنید می توانید قبل از آرایش کردن صورتتان در صورتی که بینی شما عیبی دارد از گریم کردن بینی برای رفع عیب بینی خود استفاده نمایید.

گریم کردن بینی

آموزش گریم کردن بینی کوتاه

در گریم همه مدل های بینی دو خط در گریم وجود دارد که فقط اندازه عرضی و طولی این دو خط در بینی های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند. برای گریم کردن بینی کوتاه دو خط را نزدیک به هم بکشید با این روش بینی شما بلندتر به نظر می رسد و بعد از کشیدن خطوط بر روی بینی با کمک یک قلم مو و کرم پودر بینی تان را یک درجه روشن تر از پوست طبیعی خود کنید.

آموزش مرحله به مرحله گریم انواع بینی هاروشن کردن بینی با کرم پودرگریم کردن بینی

آموزش گریم بینی بلند

در گریم کردن بینی بلند دو خطی را که برای گریم کردن بینی می کشید باید دورتر از حد بکشید با این کار بینی شما پهن به نظر می رسد و بعد از کشیدن خط های بینی زیر بینی خود را تیره کنید با این کار از بلندی بینی شما کسته می شود.

کشیدن خط گریم بینی بر روی اطراف بینی

گریم کردن بینی رو به پایین

در بینی هایی که رو به پایین هستند باید نوک بینی را تیره کنید تا خطای دید را در بینی خود ایجاد کنید.

تیره کردن نوک بیرونی و زیر بینی

نحوه گریم بینی قوز دار

در این نوع بینی ها دو خط بینی را بر روی بینی باید کمی دورتر بکشید و وسط بینی تان یک درجه روشن تر از پوست صورتتان نمایید.

مراحل گریم کردن بینی

گریم کردن بینی پهن و کج

برای این که پهنی بینی خود را از بین ببرید باید دو طرف بینی تان سایه تیره بزنید سپس بر روی پل بینی که باریک ترین قسمت بینی است را با کمک یک کرم پودر روشن برجسته نمایید.

گریم بینی پهن

برای گریم کردن بینی کج هم از این روش استفاده نمایید ولی روی پل بینی خود را با کرم پودر تیره تری پوش دهید.

گریم کردن بینی کج

روش گریم بینی دراز

برای رفع عیب های بینی دراز از یک سایه تیره تر از رنگ آرایش خود در زیر بینی و نوک بینی و بین سوراخ های بینی استفاده نمایید.

گریم کردن بینی

آموزش کوچک کردن بینی به صورت مرحله به مرحله

برای کوچک کردن بینی خود ابتدا باید خط تیره ای را از زیر استخوان بینی تا امتداد کناره های بینی بکشید و سپس این خط را محو کنید. و در مرحله دوم کوچک کردن بینی با گذاستن نقاط تیره در زیر نوک بینی و محو کردن آن ها بینی خود را کوچک تر کنید و در مرحله آخر در نوک بینی و وسط پیشانی و وسط بینی خود از رنگ های روشن استفاده نمایید و سپس این رنگ ها را محو کنید. بعد از اتمام گریم بینی نباید جای خطوط گریم بر روی صورت باقی بماند.

کوچک کردن بینی با کمک گریم

آموزش گریم کردن بینیگریم کردن بینی

در این مطلب آموزش گریم بینی برای انواع بینی ها را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم با کمک این روش ها بتوانید عیب های بینی خود را برطرف کنید. شما می توانید علاوه بر گریم بینی با روش های طبیعی نیز بینی بزرگ و گوشتی خود را کوچک و خوش فرم نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.