جدیدترین مدل های لوستر با طراحی هیا شیک و مدرن به همراه معرفی معیارهایی در جهت انتخاب صحیح و مناسب مدل لوستر پذیرایی را در این مطلب گردآوری نموده ایم که در ادامه مشاهده می فرمایید.

انتخاب مدل لوستر پذیرایی زیبا و شیک نقش مهمی در دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی دارد و زیبایی و جذابیت خاصی به فضای اتاق پذیرایی  می بخشید. در این مقاله سعی نموده ایم با گردآوری جدیدترین مدل های لوستر مناسب اتاق پذیرایی و همچنین ارائه نکاتی در جهت انتخاب صحیح لوستر، شما را برای تهیه لوستر مناسب فضای منزلتان یاری نماییم. در ادامه با مشاهده مدل های مختلف و جدید لوستر با طراحی های شیک و متفاوت همراه ما باشید.

۲۰ مدل لوستر پذیرایی جدید و زیبا با طراحی های مدرن

توجه به مسئله نور و نورپردازی در فضای منزل باعث شده است مدل لوستر پذیرایی و اتاق خواب از اهمیت خاص و ویژه ایی برخوردار شوند. همانطور که می دانید انتخاب مدل لوستر نیازمند توجه به نکات مهم و معیارهای با اهمیت است که در این مطلب قصد داریم به بیان آنها بپردازیم. اولین نکته ایی که باید در انتخاب مدل لوستر مدنظر داشته باشید تناسب لوستر با فضای منزل و همچنین دکوراسیون و معماری اتاق پذیرایی است. سعی کنید با توجه به ابعاد اتاق پذیرایی، ارتفاع کم یا زیاد سقف و همچنین دکور داخل منزل مناسب ترین لوستر را انتخاب نمایید تا ضمن هماهنگی با فضای داخلی پذیرایی، جلوه خاصی نیز به این مکان ببخشید.

مدل لوستر پذیراییمدل لوستر جدید و شیکلوستر طلایی اتاق پذیراییانواع لوستر اتاق پذیراییلوستر جدید برای اتاق پذیراییمدل لوستر سالن پذیرایی

یکی دیگر از معیارهایی که در انتخاب مدل لوستر از اهمیت زیادی برخورداراست، توجه به سبک دکوراسیون داخلی پذیرایی است، بدین گونه که برای منازلی با اتاق پذیرایی مدرن بهتر است از لوسترهایی با طراحی های مدرن و به روز استفاده نمایید و همچنین برای منازلی که دارای دکوراسیون سنتی و کلاسیک می باشند بهتر است از لوسنرهایی با همین سبک استفاده نمایید. با مشاهده تصاویر زیر بیشتر با انواع مختلف لوستر مدرن و کلاسیک آشنا می شوید.

حتما بخوانید:  مدل لوستر مدرن و لوکس برای منازل ایرانی

مدل لوستر مدرن اتاق پذیراییلوستر مدرن و زیبای اتاق پذیراییمدل لوستر های جدیدمدل لوستر کریستالی شیکمدل لوستر پذیراییمدل لوستر ساده اتاق پذیراییمدل لوستر کلاسیک جدیدلوستر شیک و جدید اتاق پذیرایی

علاوه بر طرح و مدل لوستر پذیرایی که مطرح نمودیم، انتخاب رنگ مناسب برای لوستر نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. همانطور که می دانید رنگ یکی از اجزا اصلی دکوراسیون محسوب می گردد و هماهنگی بین رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون باید طبق اصول اساسی باشد. برای انتخاب رنگ لوستر، به رنگ های موجود در اتاق توجه نمایید و سپس مرسوم ترین رنگ را انتخاب و لوستری با همان رنگ و یا نزدیک به آن را انتخاب نمایید. از آنجایی که لوستر اتاق پذیرایی برای چند سال متوالی مورد استفاده قرار می گیرد، هماهنگی آن با سایر رنگ های اتاق از اهمیت خاص و ویژه ایی برخوردار است.

مدل لوستر آبی جدیدلوستر ساده و ارزانمدل لوستر ساده و زیبامدل لوستر رنگی جدیدلوستر طلایی مناسب اتاق پذیرایی شیکلوستر شیک و جدید پذیرایی

جدیدترین و شیک ترین مدل های لوستر مناسب اتاق پذیرایی را مشاهده نمودید و با معیارهای مهم و اساسی در جهت انتخاب مدل لوستر پذیرایی آشنا شدید، امیدواریم با ایده گرفتن از طرح ها و همچنین نکات ارائه شده در این مقاله بتوانید انواع لوستر مناسب برای فضای منزل خود را شناسایی و مناسب ترین گزینه را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.