مجموعه ایی از تصاویر جدید و زیبای انواع مدل آستین مانتو با طراحی های شیک و مدرن را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده آنها می توانید با جدیدترین و به روزترین مدل آستین مانتو را انتخاب نمایید.

انتخاب مدل آستین مانتو شیک و زیبا نقش مهمی در زیبایی مانتو شما دارد و می توان گفت آستین هر مانتو تعیین کننده مدل آن است. تنوع زیادی در مدل های متنوع آستین مانتو وجود دارد که افراد با سلیقه های مختلف آنها را انتخاب و به کار میگیرند. در این مطلب قصد داریم به معرفی جدیدترین مدل های آستین مانتو برای مانتو مجلسی و اسپرت بپردازیم که هر یک می توانند گزینه منالسب و ایده آل شما باشند.

مدل آستین مانتو مجلسی و اسپرت جدید و شیک :

وجود تنوع زیاد در مدل آستین مانتو باعث شده است برای انتخاب مناسب ترین گزینه دچار شک شویم، اغلب افرادی که سررشته ایی در خیاطی دارند با مدل های مختلف آستین مانتو آشنا هستند و می توانند بهترین انتخاب مناسب با مانتو مورد نظر را داشته باشند. اما با مطالعه این مطلب و مشاهده مدل های ارائه شده همه خانم ها می توانند بهترین انتخاب مدل آستین را داشته باشند.

مدل آستین کتی برای مانتو :

اولین مدلی که قصد داریم معرفی نماییم مدل آستین کتی می باشد که اغلب برای انواع مانتو مجلسی و رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل آستین انتخاب مناسبی برای خانم های شیک پوش و باسلیقه است.

مدل مانتو مجلسی با آستین جدیدمدل آستین کتی برای مانتو مجلسیمدل آستین برای مانتو های رسمی

مدل آستین کیمونو جدید :

یکی از مدل های آستین مانتو که طرفداران زیادی دارد، آستین کیمونو است که اغلب خانم ها ترجیح می دهند مانتویی با این مدل آستین داشته باشند. آستین کیمونو مدلی مناسب برای فصل بهار و تابستان است که در ادامه نمونه هایی از این مدل آستین را مشاهده می فرمایید.

مدل جدید آستین کیمونومدل آستین کیمونو بریا مانتومدل مانتو با آستین کیمونومدل آستین مانتو کیمونو

مدل آستین سه ربع :

انواع مختلف آستین سه ربع نیز می تواند انتخاب جالب و متفاوتی برای مانتو شما باشند. این مدل آستین ها اغلب برای مانتو دخترانه مورد استفاده قرار می گیرد.

آستین سه ربع برای مانتو مجلسیمدل آستین مانتو مجلسیمدل آستین سه ربع برای مانتو

مدل آستین پفی جدید برای مانتو :

در صورتی که به دنبال مدل آستین مانتو جدید و متفاوتی می گردید پیشنها دیم کینم از انواع مدل آستین پفی و مچ دار استفاده نمایید. این آستین ها که مجددا به عنوان آستین جدید مانتو وارد بازار شده اند، انتخاب مناسبی برای خانم های شیک پوش و به روز محسوب می گردند.

مدل آستین پفی جدیدمدل آستین مانتو پفیمدل آستین مچ دار جدیدمدل آستین پفی و مچ دار برای مانتو

مدل آستین برای مانتو اسپرت :

تصاویر زیر نمونه هایی از مدل آستین مانتو اسپرت را نشان می دهد که در این مدل های زیبا، اغلیب مدل جیب مانتو و آستین هماهنگی خاص و ویژه ایی با هم دارند و ترکیسبی اسپرت و جذاب را به وجود آورده اند.

مدل آستین مانتو جدیدمدل جدید آستین مانتو اسپرتمدل آستین اسپرت مدل آستین جدید و زیبامدل آستین مانتو اسپرت

توجه داشته باشید که انتخاب مناسب مدل آستین مانتو نقش مهمی در زیبایی مانتو شما دارد، از این رو بهتر است با دقت و توجه، مدل ایده آل و مناسب با طرح و مدل مانتو را انتخاب نمایید. به همه شما خانم های با سلیقه و هنرمند پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش آموزش خیاطی از دیگر مدل ها و همچنین آموزش هایی در رابطه با خیاطی و دوخت و دوز دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.