مدل های شیک و جدید ست حلقه ازدواج و نامزدی با طراحی های منحصر به فرد و زیبا را دراین مطلب گردآوری نموده ایم که مشاهده این حلقه های جدید کمک می کند بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای داشتن بهترین ست حلقه ازدواج بهتر است قبل از تصمیم گیری در این رابطه، سعی کنید با جدیدترین و به روزترین مدل ها آشنا شده و بعد با اطمینان حلقه ازدواج مورد نظر را انتخاب و تهیه نمایید. وجود تنوع در مدل حلقه های ست کمک انتخاب را تا حدودی دشوار نموده است اما ما در این مطلب مجموعه ایی از جدیدترین مدل ها را ارائه می دهیم که با استفاده ار آنها می توانید بهترین انتخاب مدل حلقه ازدواج را داشته باشید. تا پایان همراه ما باشید.

جدیدترین مدل های ست حلقه ازدواج و نامزدی

اغلب زوج های جوان ترجیح می دهند ست حلقه ازدواج شیک و زیبایی را تهیه نمایند که مورد پسند هر دو نفر باشد و از داشتن آن تا پایان عمر لذت ببرند. انتخاب مدل حلقه ازدواج کاملا سلیقه ایی است و هر فرد با توجه به خواست و تمایل خود سعی دارد بهترین مدل را انتخاب نماید. طرح و رنگ حلقه ازدواج از موارد مهمی هیتند که انتخاب ما را تحت شعاع خود قرار می دهند. در ادامه مدل های متنوع انواع حلقه ازدواج متناسب با رنگ ها وطرح های مختلف و به روز را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند انتخاب مناسبی بریا شما باشند.

ست های حلقه ازدواج زرد

یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای حلقه ازدواج و همچنین سرویس طلای عروس رنگ زرد یا همان طلایی است که با اینکه سالهاست از این رنگ استفاده می شود اما همچنان زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند و افراد زیادی از این رنگ استفاده می نمایند. در ادامه تصاویر انواع حلقه های ست ازدواج با رنگ زرد را مشاهده فرمایید.

مدل جدید حلقه ازدواجست حلقه ازدواج زردمدل حلقه عروسی جدیدحلقه ازدواج 2016

حلقه ازدواج زردست حلقه عروسی 95

ست حلقه ازدواج سفید

طلای سفید از آن دسته طلاهایی است که از زیبایی و سادگی خاصی برخوردار است و از حلقه هایی با این رنگ اغلب به عنوان حلقه نامزدی و همچنین ازدواج استفاده می شود. حلقه های ست با رنگ سفید و نقره ایی که در ادامه ملاحظه می فرمایید از بین جدیدترین طرح ها و مدل ها انتخاب شده اند که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند.

مدل حلقه ازدواج 2016ست حلقه ازدواج سفید جدید و شیکمدل حلقه عروسی جدیدست حلقه عروسی شیک و ساده

مدل حلقه نامزدی جدیدمدل حلقه ست ازدواج 2016ست شیک و جدید حلقه ازدواج

حلقه ازدواج ست دو رنگ

در صورتی که به دنبال مدل حلقه عروسی و از دواج شیک و متفاوتی هستید، پیشنهاد می کنیم انواع مدل حلقه دو رنگ را از دست ندهید. این دسته از حلقه های ازدواج به این دلیل که ار ساخت آنها از ترکیب دو رنگ زرد و سفید استفاده شده است دارای ظرافت و جذابیت خاص و ویژه ایی می باشند که می توانند گزینه مناسبی برای انتخاب زوج های جوان باشند.

مدل حلقه ازدواج سادهست حلقه ازدواج دو رنگمدل حلقه ست عروسیست حلقه ساده ازدواج و نامزدیمدل حلقه ازدواج دو رنگست جدید و زیبای حلقه ازدواجحلقه ازدواج 95

با جدیدترین و زیباترین مدل های ست حلقه ازدواج با طرح ها و مدل های خاص و شیک آشنا شدیدف امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل حلقه های زیبا بتوانید بهترین و مناسب ترین ست حلقه عروسی را برای خود و همسرتان انتخاب نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.