یکی از بهترین دوران زندگی هر خانم دوران بارداری او می باشد. برخی دوست دارند در این دوران لباس راحتی و مناسبی ببپوشند تا با استفاده از آن شکم خود را بپوشانند. در این مطلب گالری تصاویر مدل پیراهن بارداری جدید و شیک را برای شما آورده ایم.

برخی خانم های باردار به دلیل وضعیت بزرگی شکم شان ترجیح می دهند پیراهن هایی را انتخاب کنند تا به گونه ای شکم خود را بپوشانند. در این مطلب گالری تصاویر مدل پیراهن بارداری زیبا و جذاب در طرح ها و رنگ های مختلف و منحصر به فرد را گردآوری کرده ایم.

یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین مراحل زندگی هر خانم مرحله بارداری می باشد که در آن مرحله در بدن تغییرات فیزیکی ایجاد می گردد. به طوری که خانم ها در این مرحله ترجیح می دهند لباس های نرم و راحت بپوشند. امروزه با پیشرفت علم طراحی دوخت انواع مدل پیراهن های جذاب و زیبا در طرح ها و رنگ های مختلف برای خانم های باردار دوخته می شود تا در آن زیبایی و جذابیت شان حفظ گردد. در ادامه گالری تصاویر مدل های پیراهن بارداری جدید و شیک را با هم مشاهده می کنیم.

تنوع رنگ در مدل های پیراهن بارداری

گالری تصاویر مدل پیراهن بارداری جدید و مدروز

یکی از موارد مهم برای خانم های باردار این است که لباس های با کیفیت و طراحی زیبا و خوب بپوشند. امروزه سلیقه ها در پوشیدن لباس بارداری متفاوت می باشد برخی دوست دارند انواع مختلف لباس ها را با شکل های زیبا انتخاب کنند و علاقه ای به پنهان کردن بارداری خود ندارند و برخی دیگر دوست دارند در این دوره به طور کنترل شده لباس بپوشند تا حاملگی آن ها مشخص نباشد. در ادامه زیباترین مدل پیراهن بارداری برای سلیقه های مختلف را ملاحظه می فرمایید.

مدل پیراهن بارداری ساده

همچنین می توانید پیراهن های سنتی حاملگی را انتخاب کنید که با سلیقه، سبک و بودجه شما هماهنگی داشته باشد.

مدل پیراهن ساتن بارداریمدل پیراهن آبی بارداری

انتخاب لباس های سبک و راحت برای دوران بارداری مهم می باشد. از انتخاب پیراهن های تنگ و بدن نما خودداری کنید.

مدل پیراهن زیبای بارداریمدل پیراهن مدرن بارداریمدل پیراهن حریر بارداری

مدل پیراهن مجلسی بارداری حریر

مدل پیراهن های بلند بارداری

مدل پیراهن بلند بارداری

مدل های پیراهن بارداری مجلسی

انتخاب لباس بارداری کاری سرگرم کننده می باشد و با انتخاب لباس مجلسی بارداری شیک و مدرن باعث می شوید زیبا و جذاب به نظر برسید و اعتماد به نفس و حس زیبایی تان افزایش می یابد. در ادامه پیراهن های مجلسی بارداری و انواع سارافون بارداری شیک و مجلسی را برای شما آورده ایم.

مدل پیراهن بارداری مدل پیراهن بارداری بلند

مدل پیراهن بلند بارداری مدل پیراهن بارداری سفید  مدل پیراهن ریون بارداری مدل پیراهن ساده بارداری مدل پیراهن عربی بارداری   مدل پیراهن قرمز بارداری

با انتخاب لباس های دوست داشتنی و زیبا در دوران بارداری اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

مدل پیراهن جدید بارداری   پیراهن بارداری ریونمدل پیراهن گیپور بارداری مدل پیراهن های سفید بارداری مدل پیراهن کار شده با گیپور بارداری

مدل لباس بارداری مجلسی گیپور

مدل جذاب پیراهن بارداری

سعی کنید پیراهن هایی را انتخاب کنید تا با استفاده از آن ها شکم خود را بپوشانید.

مدل پیراهن دکلته بارداری مدل پیراهن آستین دار بارداری مدل پیراهن فوق العاده شیک بارداری

امیدواریم با مشاهده انواع مدل پیراهن بارداری جدید و متفاوتی که در این مطلب برای شما گردآوری کرده ایم راهنمای مناسبی برای شما باشد و بتوانید با استفاده از این الگوها برای این دوره از زندگی خود لباس مناسبی انتخاب کنید. شما در صورت تمایل مشاهده لباس مجلسی بارداری می توانید به بخش لباس بارداری رجوع کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.