این روزها بازار سلفی گرفتن با سوژه های مختلف حسابی داغ است، در این مطلب جالب ترین سلفی سوژه که به سوژه ترین سلفی نیز معروف است را معرفی می نماییم که نواب صفوی نیز در اینستاگرام خود از این عکس به عنوان سوژه قرن استفاده نموده است.

متفاوت ترین و جالب ترین سلفی سوژه قرن را می توان به عکس سلفی که یکی از مسافران هواپیمای مصر با رباینده هواپیما که دارای کمربند انتحاری نیز بود، گرفت و از این طریق عنوان سوژه ترین سلف را از آن خود نمود. حسام نواب صفوی ینز از این عکس در اینستاگرام خود استفاده نمود که در ادامه این عکس و همچنین متن نوشته شده توسط حسام نواب صفوی در این رابطه را مشاهده می فرمایید.

جذاب ترین سلفی سوژه در هواپیما ربوده شده :

حسام نواب صفوی از بازیگران جوان و خشو آتیه کشورمان چندی پیش و با مشاهده سلفی رباینده هواپیما با یکی از مسافران این موضوع را سوژه ایی برای اینستاگرام خود قرار داد و در کنار انتشار این عکس سلفی متن زیر را نیز به اشتراک گذاشت :

عکس خنده داری بود این عکس های سلفی هم شده داستانی …طرف هواپیما را ربوده کمربند انتحاری هم بسته این دوستمون هم اومده داره باهاش عکس سلفی میندازه اصلا انگار نه انگار این عکس دو نکته داشت اولیش خنده دار بود .دوم آفرین به جفتشون که در اوج خشونت و شاید مرگبارترین فاجعه بهم اینقدر احترام میگذارند کاش بعضیها بتوانند فرهنگ احترام را یاد بگیرند.

در ادامه تصاویری از صفحه اینستاگرام حسام نواب صفوی با عنوان سوژه ترین سلفی قرن را مشاهده می فرمایید.

سلفی سوژه در اینستاگرام نواب صفوی

این سلفی سوژه با همه جذبیت و جالب بودن، می تواند به قول حسام نواب صفوی بسیار آموزنده و دارای نکات مهم اخلاقی باشد. برای این بازیگران با ذوق کشورمان آرزوی کامیابی و موفقیت داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.