عکس های دیدنی و تماشایی تویوتا کرولا ۲۰۱۷ که در ۵۰ سالگی کرولا در نمایشگاه خودرو نیویورک به نمایش گذاشته شد و از این خودرو شیک و پرطرفدار رو نمایی شد. در ادامه می توانید تصاویر زیبای این خودرو را مشاهده نمایید.

تویوتا کرولا ۲۰۱۷ جدیدترین تولید کمپانی تویوتا است که به مناسبت ۵۰ سالگی این کمپانی اقدام به تولید آن شده است. تویوتا کرولا پرفروش ترین خودروی دنیا محسوب می گردد که دارای ویزگی های خاص است که باعث مشهور شدن این خودرو شده است. در ادامه تصاویری زیبا و دیدنی از این خودرو جدید و خاص را مشاهده می فرمایید.

عکس های جدید خودور تویوتا کرولا ۲۰۱۷ :

تولید و نمایش خودرو جدید کمپانی تویوتا، حرکتی زیبا و خاص بود که توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب نماید.نسخه ویژه ۵۰ سالگی تویوتا کرولا ۲۰۱۷ ،بر مبنای آخرین مدل کرولا یعنی Corolla SE قرار دارد که تفاوت های ظاهری مختصری با آن مدل دارد. اما بیشتر تغییرات و ارتقا های صورت گرفته در خصوص بخش های داخلی خودرو بوده است. تویوتا کرولا مدل ۲۰۱۷ از یک موتور ۱۸۰۰ سی سی ۴ سیلند به همراه گیربکس شش سرعت دستی و  چهار سرعته اتوماتیک بهره می برد. در ادامه تصاویر منتشر شده از این خودرو را مشاهده می فرمایید.

تویوتا کرولا 2017تویوتا کرولا جدیدعکس تویوتا کرولا 2017خودرو جدید کمپانی تویوتاعکس تویوتا کرولا سال 2017

لازم است که بدانید که این نسخه مخصوص از پاییز امسال روانه نمایندگی های فروش می شود و در رنگ های مشکی Cherry، نقره ای کلاسیک و سفید صدفی موجود خواهد بود. برای آشنایی و مشاهده دیگر تصاویر و عکس های انواع خودرهای شیک و پرطرفدار به بخش عکس ماشین مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.