دسته ها
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

مدل مانتو حاشیه دار زیبا و شیک برای خانم های باسلیقه

  • خانم تمدنی نژاد
  • ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • ۰

مانتوهای حاشیه دار با طراحی و تن پوش زیبایی که دارند به خوبی توانسته اند جایگاه ثابتی در میان خانم های ایرانی پیدا کنند در این مطلب شما را با جدیدترین انواع مدل مانتو حاشیه دار آشنا خواهیم کرد.

یکی از پوشش های ضروری خانم ها مانتو می باشد. امروزه انواع متنوع مانتوها با توجه به موقعیتی که قرار است مانتو در آن پوشیده شود وجود دارد. در این مطلب مدل مانتو حاشیه دار مد سال را در طرح ها و رنگ های شیک و جذاب برای شما جمع آوری کرده ایم.

در انتخاب و خرید مانتو همواره باید نکات زیادی را مد نظر قرا داد تا بتوانید مانتوی زیبایی را انتخاب کنید که در آن شیک و جذاب به نظر برسید. در این مطلب گالری تصاویر مدل مانتو حاشیه دار زیبا که یکی از مدل مانتوهای مد سال نیز می باشد را در طرح ها و رنگ های مختلف  و شیک آورده ایم. امیدواریم بتوانید با استفاده از این الگوها و نکات بیان شده در رابطه با انتخاب مانتو با حاشیه که در این مطلب جمع آوری شده است مانتو حاشیه دار مورد نظر خود را انتخاب نمایید. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مدل مانتو جذاب حاشیه دار

گالری تصاویر مدل مانتو حاشیه دار شیک و مد سال

مانتوهای حاشیه دار از جمله مانتوهای شیک و محبوب در میان خانم های ایرانی می باشند که به دلیل طراحی خاص و نمای زیبای آن می توانند انتخاب مناسبی برای مدل مانتو شما باشند. در ادامه گالری تصاویر شیک ترین مدل مانتوهای حاشیه دار مد سال را با هم مشاهده می کنیم.

مدل های مانتو حاشیه دار جدید

همانطور که می دانید مدل مانتوهای حاشیه دار از جمله مدل مانتوهای مد سال می باشند که در طرح ها و رنگ های مختلف و جذاب عرضه شده اند. گاه این حاشیه ها با پارچه گیپور ایجاد شده اند که جذابیت مانتو را چندین برابر می کند و شما می توانید این مانتوها را به عنوان مدل مانتو مجلسی مورد استفاده قرار دهید. با مشاهده انواع مدل مانتو حاشیه دار زیبا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مدل مانتو حاشیه دار مدل مانتو حاشیه دار جدید مدل مانتو حاشیه دار مد سال مدل مانتو حاشیه دار مشکی مدل مانتو مشکی حاشیه دار مدل مانتو مشکی حاشیه دار دخترانه

مدل مانتو کوتاه دخترانه حاشیه دار

مدل مانتو زیبای حاشیه دار طرح های مختلف مدل مانتوهای حاشیه دار مدل مانتوهای حاشیه دار آستین سه رب مدل مانتو بلند حاشیه دار مدل مانتو رنگ شاد حاشیه دار مدل مانتو گیپور حاشیه دار

مدل مانتو فوق العاده زیبا و جذاب که حاشیه آن با گیپور می باشد

مدل مانتو دخترانه فانتزی حاشیه دار

مدل مانتو دخترانه جذاب و زیبای حاشیه دار

مدل مانتو زیبا حاشیه دار مدل مانتو سنتی حاشیه دار مدل مانتو سبز آبی حاشیه دار مدل مانتو زنانه حاشیه دار مدل مانتو صورتی حاشیه دار مدل مانتو سفید حاشیه دار مدل مانتو بلند زنانه حاشیه دار

مدل مانتو بلند حاشیه دار بسیار زیبا که این مدل مانتوها اغلب برای افراد قد بلند مناسب می باشد. بدلیل جذابیت زیاد این مانتو می توان آن را در مجالس نیز پوشید.

مدل مانتو کوتاه حاشیه دار  مدل مانتو شیک حاشیه دار مدل مانتو قرمز حاشیه دار

امیدواریم با مشاهده تصاویر انواع مدل مانتو حاشیه دار زیبا و جذاب جمع آوری شده در این مطلب که مطابق با مد سال انتخاب شده اند برای شما زیبا و جذاب باشند و بتوانید با استفاده از این الگوها مدل مانتو زیبا و مناسبی برای خود انتخاب کنید. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی در صورت تمایل مشاهده انواع مدل مانتوهای زنانه و دخترانه می توانید به بخش مدل مانتو رجوع کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.