ساخت کاردستی ماهی یا وسایل ساده و دور ریختنی به همراه ایده های جالب و قابل توجه برای کاردستی های خلاقانه و جالب به شکل ماهی توسط کودکان را در این مطلب مشاهده خواهید نمود.

یکی از جالب ترین کاردستی ها برای کودکان در سنین مختلف، کاردستی ماهی است که به شکل ها متنوع و با وسایل گوناگون از جمله کاغذ و مقوا، ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف و همچنین وسایل دور ریختنی تهیه می گردد. در این مطلب قصد داریم به معرفی مدل های جدید و متنوع انواع کاردستی ساخته شده به شکل ماهی بپردازیم تا شما نیز با الگوبرداری از این طرح ها، اقدام به ساخت کاردستی های زیبا و جالب نمایید. تا پایان با مشاهده این طرح ها و ایده ها همراه ما باشید.

ساخت کاردستی ماهی با وسایل ساده و جالب :

ایده های متنوع و جالبی برای ساخت کاردستی ماهی وجود دارد و می توان با وسایل گوناگون این نوع کاردستی را تهیه نمود. یکی از ایده های زیبا و جالب در این زمینه، استفاده از سی دی های سوخته و قدیمی است که با کمی ابتکار و خلاقیت می توانید با استفاده از آنها کاردستی های متنوعی تهیه نمایید. در ادامه چند نمونه ماهی ساخته شده با سی دی را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند الگوی جالبی برای ساخت کاردستی های شما باشند.

ساخت ماهی با سی دیکاردستی ماهی با سی دیکاردستی خلاقانه با سی دیخلاقیت در ساخت ماهی با سی دیکاردستی جدید با سی دی

ساخت کاردستی ماهی با مقوا و کاغذ نیز ایده جالب و قابل توجهی محسوب میگردد که به دلیل در دسترس بودن کاغذ و مقوا می توان به راحتی این نوع کاردستی را تهیه کرد. برای زیبایی بیشتر کاردستی کودکانه ماهی می توانید از کاغذهای رنگی نیز استفاده کرده و بر جذابیت ماهی خود بیفزاید.

حتما بخوانید:  کاردستی های زیبا و جالب با ایده های بکر و خلاقانه

ساخت ماهی با مقواکاردستی ماهیساخت ماهی با مقوا رنگیکاردستی جدید برای کودکانکاردستی با مقوا برای کودکانساخت ماهی با پولک با مقوا

علاوه بر آنچه ذکر شد، می توان این نوع کاردستی جالب و زیبا را با دیگر مواد اولیه تهیه نمود. در ادامه نمونه های مختلف انواع ماهی را مشاهده می فرمایید که با وسایل گوناگون و اغلب با مواد دور ریختنی تهیه شده اند و هر یک از این مدل ها و تصاویر زیبا و جذاب می توانند ایده جالبی برای ساخت کاردستی توسط شما باشند.

کاردستی با وسایل دور ریختنیکاردستی خلاقانه برای کودکانهساخت ماهی با پولککاردستی خلاقانه جدیدکاردستی تنگ ماهی ساخت ماهی با بشقاب یکبار مصرفساخت کاردستی خلاقانه برای کودکانکاردستی ماهی با بشقاب یکبار مصرف

امیدواریم با الگوبرداری از مدل های متنوع کاردستی ماهی که در این مطلب ارائه دادیم، بتوانید زیباترین کاردستی ها را تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده مدل ها بیشتر و همچنین آشنایی با روش های ساخت انواع کاردستی ها به بخش کاردستی مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.