یکی از پوشش های ضروری خانم ها و دخترخانم ها مانتو می باشد در هنگام خرید مانتو باید همواره نکات زیادی را مد نظر قرار دهید در این مطلب برای شما گالری تصاویر مدل مانتو پانچ شیک و زیبا را جمع آوری کرده ایم.

انتخاب مدل مانتو های متنوع با طراحی های متفاوت رواج زیادی در میان خانم های ایرانی دارد. امروزه با پیشرفت علم خیاطی و طراحی دوخت انواع متنوعی از  مدل مانتوها تولید می شود که مانتوهای پانج یاانچو از جمله مانتوهای پرطرفدار در ایران به حساب می آید. در این مطلب گالری تصاویر مدل مانتو پانچ جدید و شیک در طرح ها و رنگ های مختلف و جذاب را قرار داده ایم.

انتخاب مدل مانتو متناسب با اندام و چهره شما در زیباییتان تاثیری بالقوه دارد در انتخاب مانتو پانچ باید همواره نکات زیادی را مد نظر قرار داد زیرا انتخاب مانتو نامناسب باعث می شود بد به نظر برسید در ادامه نکات مهمی که در هنگام خرید مانتوهای پانچ باید رعایت شوند را برای شما آورده ایم و عکس مدل های مانتو پانچ (پانچو) شیک و جذاب و مدرن را با هم مشاهده می کنیم.

مدل مانتو قرمز پانچ

مدل مانتو پانچ شیک و مدرن در طرح های زیبا

یکی از انواع مدل مانتو ها که امروزه بخاطر راحتی هنگام پوشیدن و برخوردار بودن از مدل های متنوع در بین دخترخانم ها و خانم های جوان و شیک پوش طرفداران بسیاری پیدا کرده است مدل مانتو پانچ می باشد. در ادامه تصاویر انواع مدل مانتوهای پانچ را مشاهده خواهید کرد. امیدواریم این مانتوها الگوی مناسبی برای انتخاب مانتو شیک برای شما باشند. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مدل مانتو پانچ مدرنمدل مانتو بهاره پانچمدل مانتو شیک پانچ

مدل مانتو پانچو بهارهمدل مانتو قهوه ای پانچمدل مانتو حریر پانچمدل مانتو پانچ سبز

مانتو پانچو سبز رنگمدل مانتو دخترانه پانچمدل مانتو قهوه ای پانچمدل مانتو پانچ صورتی

افرادی با پوست تیره که موهای مشکی یا قهوه ای دارند باید مانتوی پانچی مغایر با رنگ های تیره انتخاب کنند تا جذاب تر به نظر برسند رنگ های مناسب مانتوهای پانچ برای این افراد صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم و طوسی روشن می باشند.

مدل مانتو شیک و مدرن پانچ

مدل مانتو تابستانی پانچمدل مانتو سنتی پانچ

مدل مانتو سنتی بسیار شیک و زیبا

مدل مانتو حریر پانچمانتو کوتاه پانچ

مدل مانتو زمستانه پانچ جدید و زیبا

با توجه به فصل می توان مانتو با جنس های مختلف را انتخاب نمود در فصل زمستان اغلب به علت سردی هوا مانتوهایی با پارچه ضخیم تر مناسب می باشند. در این بخش گالری تصاویر مدل مانتو زمستانه پانچو با طرح های زنانه و دخترانه را برای شما قرار داده ایم.

مدل مانتو پانچو زیبا مدل مانتو پانچ دخترانه مدل های مانتو پانچ زنانه  مانتو زمستانه پانچ

افرادی با پوست روشن که موهای بلوند و چشم های سبز، طوسی، آبی و قهوه ای روشن دارند باید رنگ های متضاد با رنگ پوستشان را برای مانتوهای پانچ انتخاب کنند رنگ های آبی ملایم، قهوه ای، بژ، آبی سیر برای این افراد مناسب می باشد.

مدل مانتوهای پانچ مدل مانتو مشکی پانچ

افراد با رنگ پوست معمولی می توانند از هر رنگ مانتو پانچویی استفاده کنند و بهتر است مانتویشان را متناسب با رنگ چشم شان انتخاب کنند. رنگ های بژ، آبی، سورمه ای، گندمی، مشکی و صورتی مناسب این افراد می باشند.

مانتو چهارخونه پانچ مدل مانتو بلند پانچ

مدل مانتو زمستانی پانچ مانتو زمستانه قرمز پانچ

امیدوارم با استفاده از نکات و مدل مانتوهای پانچ زیبا جمع آوری شده در این مطلب بتوانید مدل مانتو پانچ مناسبی برای خود انتخاب کنید. در صورت تمایل برای مشاهده عکس های انواع مدل مانتوهای زیبا و جدید می توانید به بخش مدل مانتو رجوع کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.