ایده های جدید و خلاقانه برای چیدن و تزیین سیسمونی دخترانه به همراه معرفی مدل های جدید چیدمان سیسمونی برای نوزاد دختر زیبا و جالب را در این مطلب گردآوری نموده ایم که در ادامه این مدل های متنوع را مشاهده می فرمایید.

انتخاب مدل سیسمونی دخترانه و پسرانه مناسب و زیبا یکی از دغدغه های اساسی والدین عزیز است که ترجیح می دهند مناسب ترین و بهترین سیسمونی را برای نوزاد خود تهیه نموده و به زیباترین شکل اتاق نوزاد را با وسایل تهیه شده تزیین نمایند. در این مقاله سعی نموده ایم با گردآوری جدیدترین مدل ها و وسایل مورد نیاز نوزاد دختر و معرفی ایده های مختلف و جدید برای تزیین و  چیدمان سیسمونی شما را در این جهت یاری نماییم. تا پایان با این مدل ها و ایده های جذاب و متنوع همراه ما باشید.

ایده هایی برای تزیین سیسمونی دخترانه شیک و زیبا که تا بحال ندیده اید

تهیه وسایل سیسمونی دخترانه و چیدن و تزیین انها نیازمند صرف زمان و دقت و توجه است. بر همین اساس بهتر است قبل از هر کاری لیست سیسمونی نوزاد دختر و وسایلی را که قصد خرید آنها را دارید تهیه نموده و سپس با توجه به لیست تهیه شده اقدام به خریداری نمایید. انتخاب رنگ برای سیسمونی نیز از اهیم زیادی برخوردار است و اغلب بر اساس جنسیت نوزاد انتخاب می گردد. سعی کنید قبل از اقدام به خرید طرح و رنگ مناسب را انتخاب کنید و با پیش زمینه ایی از آنچه نیاز دارید به دنبال خرید وسایل سیسمونی بروید. همانطور که گفتیم در این مطلب به معرفی مدل های متنوع سیسمونی نوزاد دختر و نجوه تزیین آن به صورت بخش به بخش می پردازیم.

تزیین پوشک نوزاد برای سیسمونی :

یکی از ضروریات سیسمونی خرید پوشک نوزاد است که اغلب به شکل هیا مختلف تزیین می گردد و در چیدما ن وتزیین اتاق نوزاد از انها استفاده می شود. تصاویری که در ادامه مشاهده می فرمایید مربوط به تزیین پوشک نوزاد برای جشن سیسمونی است که هر یک ایده جالبی برای تزیینات شما محسوب می گردد.

تزیین سیسمونی نوزاد دخترتزیین پوشک بچه برای سیسمونیتزیین پوشک نوزاد در سیسمونیتزیین وسایل سیسمونی نوزاد دختر

تزیین لباس نوزاد و کمد لباس در سیسمونی :

اغلب لباس های نوزاد در داخل کمد و کشوها به بهترین شکل چیده می شود و والدین گرامی لباس های نوزاد را به صورت مرتب و به گونه ایی که نوع لباس مشخص شود ور کمد قرار می دهند. در ادامه تصاویری از چیدمان و تزیین لباس ها و کفش های نوزاد دختر را مشاهده می فرمایید که از این مدل ها به عنوان ایده برای تزیین سیسمونی می توانید استفاده نمایید.

حتما بخوانید:  تزیین اتاق سیسمونی جدید و جالب برای سیسمونی دخترانه و پسرانه

سیسمونی دخترانهتزیین لباس های نوزاد در سیسمونیتزیین جدید و زیبای وسایل نوزادتزیین سیسمونی دخترانه

تزیین وسایل حمام و ظروف غذا خوری نوزاد :

برای تزیین وسایل حمام نوزاد می توانید از سبد های مخصوص استفاده نموده و وسایل را داخل آنها چیده و تزیین نمایید و یا آنها را داخل کمدها قرار دهید. توجه داشته باشید که اینگونه وسایل که از مهم ترین اجزا سیسمونی محسوب می گردند را می توانید به سادگی و زیبایی تزیین نمایید.

تزیین وسایل حمام نوزاد برای سیسمونیتزیین وسایل حمام نوزاد در سیسمونی تزیین وسایل نوزادتزیین ظروف غذا خوری نوزادتزیین وسایل سیسمونی دخترانهتزیین وسایل سیسمونی

تزیین اتاق نوزاد برای سیسمونی :

محل قرار دادن هر وسیله و توجه به هماهنگی و ست بودن وسایل گوناگون با هم می تواند زیباترین چیدمان را برای سیسمونی به وجود آورد. سعی کیند در تزیین و چیدمان اتاق نوزاد برای سیسمونی از انواع عروسک ها و وسایل تزیینی فانتزی و کودکانه استفاده نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از تزیین و چیدمان وسایل سیسمونی دخترانه در اتاق نوزاد را نشان می دهد.

تزیین وسایل سیسمونی نوزادتزیینات جدید سیسمونیچیدمان سرویس خواب نوزاد در سیسمونیتزیین سیسمونی نوزاد دختر

تزیین سیسمونی و اتاق نوزاد دختر

چیدمان سرویس خواب و وسایل نوزاد :

نوع چیدمان سرویس خواب نیز از اهمیت زیادی در تزیین و چیدن سیسمونی دخترانه دارد. در این بخش به معرفی چند مدل سرویس خواب نوزاد دختر و نحوه چیدن آنها ر اتاق نوزاد می پردازیم که هر یک از این مدل های زیبا می توانند یاده جالبی برای تزیین سیسمونی نوزاد شما باشند.

تزیین و چیدمان سیسمونی دخترانهتزیین وسایل اتاق نوزادعکس تزیین سیسمونی نوزاد دخترتزیین اتاق نوزاد برای جشن سیسمونی

امیدواریم با الگوبرداری از طرح های ارائه شده در این مقاله بتوانید زیباترین و جذاب ترین چیدمان و تزیین سیسمونی دخترانه را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش سیسمونی از دیگر طرح ها و مدل ها و انواع چیدمان و تزیینات سیسمونی پسرانه و دخترانه دیدن فرمایید.

۲ دیدگاه ها

 1. دینا

  مرداد ۱۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۷ ق.ظ

  بسیار عالی بود خیلی ممنون

  پاسخ دادن

 2. سمیرا

  آذر ۱۱, ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۱ ب.ظ

  عالی بود

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.