دسته ها
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

ساخت کاردستی گل های زیبا و جدید برای کودکان

  • یلدا محمدی
  • ۱۴ فروردین ۱۳۹۵
  • ۰

ساخت کاردستی گل با وسایل مختلف و روش های ساده و مبتدی برای کودکان و نوجوانان را در این مطلب مشاهده فرموده و با مدل های جدید گل های ساخته شده به عنوان کاردستی آشنا می شوید.

کاردستی گل یکی از کاردستی های راحت و جالب است که با روش های مختلف می توان اقدام به تهیه آن نمود. در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی مدل های متنوع کاردستی های زیبا و متنوع، شما را با نحوه و چگونگی ساخت آنها نیز آشنا نماییم. در ادامه با این کاردستی های گل زیبا برای کودکان همراه ما باشید و با الگوبرداری از طرح های ارائه شده، زیباترین کاردستی ها را تهیه نمایید.

ایده های خلاقانه و جدید برای ساخت کاردستی گل :

برای ساخت کاردستی گل برای کودکان از وسایل گوناگون می توانید استفاده نمایید. یکی از پرکاربردترین و در دسترس ترین وسایل برای ساخت اینگونه کاردستی ها، انواع مختلف کاغذ رنگی و مقوا است که اغلب برای ساخت دیگر کاردستی های کودکانه نیز مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه مدل های متنوع و زیبای انواع کاردستی با کاغذ به شکل گل های زیبا و مختلف را مشاهده می فرمایید که هر یک از این مدل های زیبا می توانند ایده جالبی برای ساخت گل کاغذی شما باشند.

کاردستی گل برای کودکانساخت گل با کاغذ رنگیکاردستی گل با کاغذ رنگیساخت گل های کاغذی برای کودکانساخت گل با کاغذ و مقوا برای کودکانساخت گل با کاغذ کشی

علاوه بر کاغذ و مقوا شما می توانید از تمامی وسایل دور ریختنی از قبیل پلاستیک، بطری، شانه تخم مرغ، قاشق یکبار مصرف، پوست پسته و دیگر وسایل و مواد در دسترس برای ساخت گل های مختلف استفاده نمایید و زیباترین کاردستی با وسایل دور ریختنی به شکل گل را داشته باشید. در ادامه چند نمونه از این سبک کاردستی ها را که با مواد ذکر شده تهیه شده اند را مشاهده می فرمایید که هر یک میتوانند ایده قابل توجهی برای ساخت کاردستی شما باشند.

ساخت گل با وسایل دور ریختنیساخت گل با شانه تخم مرغکاردستی گلدان گل با مقواساخت گل با پوست پستهساخت گل با قاشق یکبار مصرف

توجه داشته باشید که مدل های مختلف گل با روش های گوناگونی تهیه می گردند که شما با توجه به وسایل و مواد اولیه در دسترس و همچنین با توجه به چگونگی و نحوه ساخت می توانید کاردستی گل مورد نظر را انتخاب و تهیه نمایید. در ادامه با نحوه ساخت چند مدل گل زیبا به صورت مرحله به مرحله و با وسایل مختلف آشنا می شوید که هر یک از این آموزش ها می توانند به شما برای ساخت گل های مختلف کمک کنند و با استفاده از آنها گل های زیبا و جالبی را تهیه نمایید.

آموزش ساخت کاردستی گل برای کودکانآموزش ساخت گل با کاغذکاردستی های خلاقانه و زیباساخت کاردستی با کاغذ کشیساخت کاردستی گلهای زیبا با کاغذ رنگیساخت کاردستی با کاغذ رنگی برای کودکانآموزش ساخت گل های کاغذی زیباساخت گل های توری در منزل

امیدواریم از مشاهده مدل های متنوع کاردستی گل لذت برده باشید و با الگوبرداری از این طرح های زیبا، جذاب ترین و زیباترین کاردستی ها را تهیه نمایید. در بخش کاردستی نیز می توانید با دیگر مدل ها و ایده ها و همچنین آموزش های مختلف در جهت ساخت انواع کاردستی آشنا شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.