برای آرایش صورت گرد باید ابتدا بدانید از چه رنگ مواد آرایشی استفاده کنید و بعد با نوع خط چشم و مدل سایه ای که به چهره تان می آید آشنا شوید و .. در این مقاله نحوه ی آرایش صورت گرد به همراه جدید ترین عکس های آرایش صورتهای گرد آورده شده است.

آرایش صورت برای هر مدل صورتی متفاوت است صورت های گرد و بیضی و کشیده هر کدام نوع آرایش خاصی را می طلبند. معمولا در آرایش ها سعی میشود که فرم صورت را به سمت بیضی سوق دهند در این مقاله نحوه ی آرایش و نکات طلایی برای آرایش صورت گرد آورده شده است.

نکات کلیدی و آموزش آرایش صورت گرد :

مرحله اول انتخاب رنگ مواد آرایشی

رنگ مواد آرایشی مورد استفاده در آرایش صورت کشیده با رنگ هایی که در آرایش صورت های گرد استفاده میشود متفاوت است. مر حله ی اول در آرایش صورت گرد انتخاب رنگ کرم پودر ، سایه و رژ گونه است . برای صورت های گرد بهتر است از کرم پودری استفاده شود که رنگ هلویی دارد زیرا این رنگ دارای بیس صورتی است که از گردی صورت می کاهد و در عوض رنگ های روشن باعث گرد شدن بیش از حد صورت میشود. رنگ سایه برای صورت های گرد باید دودی و تیره یباشد در صورتی که میخواهید رنگ سایه تان را لباستان ست کنید و بهتر است در زیر ساخت سایه و گوشه هایی از چشم از سایه تیره استفاده شود. برای رنگ رژلب بهتر است از رنگ های گرم و شاد و پر رنگ استفاده کنید.

مرحله دوم آماده سازی پوست برای آرایش

قبل از میکاپ صورت گرد بهتر است پوست خود را پاکسازی کنید بخور دادن پوست باعث میشود که آرایش به خوبی روی پوست بشیند و مصنوعی دیده نشود. استفاده از ماسک های زیبایی نیز برای پاکسازی پوست عالی هستند. حال از کرم پودر به رنگ هلویی برای یک دست شدن پوست استفاده کنید. اگر می خواهید صورتتان را گریم کنید تا باریک تر بنظر برسد میتوانید از دو یا سه رنگ کرم پودر استفاده کنید و مانند تصویر زیر مناطقی که قرار است به باریک شدن صورت کمک کنند را کرم تیره بزنید و مناطقی که باعث تقویت چهره هستند را کرم روشن بزنید. این ترفند آرایشی یکی از کابردی ترین ترفند ها برای آرایش صورت است.

نحوه آرایش و گرم صورت گرد

مرحله سوم کشیدن خط چشم  و سایه زدن :

خط چشم برای صورت های گرد باید شکسته و به سمت بالا باشد و مژه های پایین و بالا را ریمل زد. در صورتی که چشم های درشتی دارید خط چشم را بسیار نازک بکشید. همتنطور که گفته شد از سایه های تیره برای پشت پلک ها استفاده کنید.

مرحله چهارم کشیدن رژگونه

در آرایش صورت های گرد برای کشیدن رژگونه باید با مکش، لپ ها را به داخل برد و برآمدگی گونه را به صورت دورانی رژگونه زد.

مرحله پنجم بستن موها

مو ها باید به گونه ای بسته شوند که صورت را بیضی تر نشان دهند پس بقل موها را مقداری بکشید با اینکار صورتهای گرد لاغرتر به نظر می رسند.

عکس های مدل آرایش صورت های گرد

آرایش های متفاوتی می توان برای صورت های گرد به کاربرد تا زیبایی و جذابیت بیشتری بیابید. در ادامه چند نمونه آرایش ساده و مجلسی صورت های گرد را مشاهده میکنید که با جدیدترین متدهای آرایشی روز صورت گرفته اند.

آرایش صورت گرد

مدل ارایش صورت گرد

آرایش صورتهای گرد

آرایش صورتهای گرد

آرایش صورت گرد آرایش زیبای صورت گرد

آرایش صورت گرد مدل آرایش زیبای صورت گرد مدل آرایش زیبای صورت گرد مدل آرایش زیبای صورت گرد آرایش صورت شیک و جذاب مدل آرایش صورت شیک و جذاب مدل آرایش صورت های گرد

آرایش دخترانه برای صورت گردمدل آرایش صورت های گرد مدل آرایش زیبا برای صورت گرد مدل آرایش زیبا برای صورت گرد مدل آرایش زیبا برای صورت گرد مدل آرایش صورت جذاب برای صورت های گرد آرایش شیک صورت گرد آرایش دخترانه صورت گرد

میکاپ صورت گردآرایش صورت گرد آرایش زیبا صورت های گرد

مدل های آرایش صورت گرد را مشاهده کردید امیدواریم از مطالب این آموزش استفاده کنید و بهترین آرایش را برای صورت های دایره و گرد انجام دهید برای مشاهده عکس های آرایش صورت مدرن کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.