در این مطلب از آرایش صورت مجله آرگا بیش از جدیدترین انواع مدل ابرو سال ۹۵ زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها بهترین ایده برای انتخاب مدل ابرو مناسب شما باشند. برای مشاهده مدل ابروهای متنوع ۹۵ تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

مدل ابرو یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین عوامل در زیبایی و جذابیت شما است بنابراین باید در هنگام انتخاب مدل ابرو حساسیت زیادی را به خرج دهید در این مطلب انواع متنوع مدل ابرو سال ۹۵ را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

برخی از خانم ها و دختران جوان برای برداشتن ابرو هایشان به دنبال جدیدترین مدل ابرو های مد سال هستند و اگر شما هم از این دسته از خانم ها هستید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا شما را با انواع متنوع مدل ابرو ۹۵ آشنا سازیم.

مدل ابرو زیبا و شیک

مدل ابرو سال ۹۵ زنانه

همه مدل ابرو ها مناسب هر صورتی نمی باشند شما نمی توانید برای صورت کشیده خود از مدل ابرو برای صورت گرد و یا بیضی شکل استفاده نمایید. هر صورتی مدل ابروی مناسب و منحصر به فرد خودش را دارد. برای صورت های مستطیلی باید شکل و فرم ابرو ها بلند و صاف باشند گاهی نیز می توانید ابرو های خود را به شکل بلند و با کمی انحنا بردارید.

مدل ابرو سال 95 زنانه

بهترین مدل ابرو برای صورت گرد مدل ابرو زاویه دار و هشت است که بهتر است مدل ابرو برای این مدل صورت ها زیاد بلند نباشد.

مدل های شیک و زیبا ابرو

اگر صورت شما گلابی شکل (ذوزنقه ای) است باید ابرو های شما بلند برداشته شوند اگر صورت ها با این فرم کوتاه باشند مدل ابرو ها باید کوتاه و زاویه دار باشند و اگر این مدل صورت ها دراز هستند مدل ابرو ها باید بلند و ساده باشند.

مدل آرایش ابرو و ارایش چشم 2016 جدید ترین مدل های ابرو زنانه 1395

اگر شما بعد از برداشتن و مرتب کردن ابرو های خود ترجیح می دهید که برای جذابیت بیشتر ابروهایتان را رنگ بزنید باید رنگ ابروی خود را با توجه به رنگ چشم و رنگ پوست و رنگ مو هایتان انتخاب کنید.

مدل ابرو زنانه 95 مدل ابرو زنانه

در این بخش مدل ابرو ۲۰۱۶ میلادی و ۹۵ شمسی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند و از دیدن این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل ابرو هشتی 2016

مدل ابرو پهن زنانه سال 1395 مدل ابرو زنانه مدل ابرو سال 95 برای انواع صورت ها مدل ابرو زیبا و مدرن 2016 مدل ابرو مدل ابرو مدل زیبا ابرو مدل ابرو زنانه ابرو 2016 مدل شیک ابرو

مدل ابرو ۹۵ دخترانه

هنگام برداشتن ابرو های خود توجه داشته باشید که باید ابرو های شما قرینه یکدیگر باشند هم چنین در هنگام برداشتن ابرو باید فاصله بین ابرو و چشم را رعایت کنید. در ادامه جدیدترین تصاویر مدل ابرو سال ۹۵ دخترانه را مشاهده خواهید کرد.

مدل ابرو دخترانه

مدل ابرو دخترانه 2016

در ادامه این مطلب شما را با جدیدترین مدل ابرو دخترانه سال ۹۵  آشنا می سازیم شما هم چنین می توانید با الهام گرفتن از این مدل ها بر اساس ترکیب صورت خود مناسب ترین مدل ابرو مد سال را برای خود انتخاب نمایید.

مدل ابرو سال 95 برای دختران جوان      ابرو دخترانه 1395 مدل ابرو پهن و کوتاه دخترانه   مدل ابرو سال 95 دخترانه     مدل ابرو پهن و زیبا 2016

در تصاویر این مطلب انواع متنوع و جدید مدل ابرو سال ۹۵ را ملاحظه فرمودید که می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها برترین ابرو مد سال را برای خود انتخاب کنید. برای مشاهده انواع مدل ابرو کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.