رنگ موی بلوطی یکی از رنگ مو هایی است که شما می توانید آن را از ترکیب چند رنگ مو بدست آورید. در ادامه این مطلب چند فرمول ترکیبی و مدل رنگ مو بلوطی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

رنگ مو باعث جذابیت و شادابی چهره شما می شود و شما می توانید با انتخاب یک رنگ مو مطابق با رنگ پوست و چشم و سن خود تغییر عمده ای را در چهره تان بوجود آورید در این بخش فرمول های ترکیبی رنگ موی بلوطی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ مو بلوطی به رنگ موی فندقی نزدیک است و مانند رنگ موی شرابی و رنگ موی مسی طرفداران خاص خودش را دارد در این مطلب از آرایش مو مجله آرگا چند رنگ موی ترکیبی بلوطی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

رنگ موی شاه بلوطی قرمز

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی بلوطی

رنگ مو ها برای پوست های مختلف متفاوت هستند  رنگ مو برای افراد با پوست گندمی برای افراد با پوست روشن مناسب نمی باشد. ترکیب رنگ موهای بلوطی برای افراد با پوست تیره می تواند بهترین ایده باشد در مطلب زیر شما را چند فرمول ترکیب رنگ موی بلوطی آشنا می سازیم.

مدل مو و رنگ موی بلوطی

فرمول ترکیبی رنگ موی شاه بلوطی قرمز

رنگ موی شاه بلوطی قرمز تنی از رنگ قرمز و فندقی دارد و پایه مو ها باید برای این رنگ موی ترکیبی پایه ۵ باشد می توانید مو های خود را با رنگ موی (۰۰۰) به این پایه برسانید.

ترکیب رنگ موی شاه بلوطی 

رنگ مو بلوطی شماره ۶ به اندازه ۵۰ میل + رنگ موی شکلاتی شماره ۶ به اندازه ۴۰ میل + رنگ موی بادمجانی شماره ۶ به اندازه ۲۰ میل + واریاسیون قرمز ۵ سانت + اکسیدان شماره ۲ را باهم ترکیب کنید و بر روی موها با پایه ۵ بزنید.

رنگ موی شاه بلوطی قرمز رنگ شاه بلوطی قرمز

 فرمول رنگ موی شاه بلوطی

یکی از رنگ مو های مناسب برای افراد با پوست سبزه تیره رنگ موی شاه بلوطی تیره است و هم چنین افراد با پوست سبزه معمولی می توانند از رنگ موی شاه بلوطی روشن استفاده نمایند.

حتما بخوانید:  با انواع رنگ موی مسی تیره بیشتر آشنا شوید

تیره : ۱ تیوپ رنگ موی شماره ۳.۴ + اکسیدان ۶ درصد
متوسط : سه چهارم (۳/۴ ) از رنگ موی ۴.۴ + اکسیدان ۹ درصد
روشن : سه سوم (۳/۳ ) از رنگ موی شماره ۵.۴ + اکسیدان ۹ درصد

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی بلوطی

مدل های رنگ موی بلوطی

فرمول ترکیبی رنگ موی شکلاتی شاه بلوطی

رنگ موی شکلاتی شاه بلوطی در رده رنگ مو های شکلاتی قرار داد و شما باید این رنگ مو را بر روی پایه ۵ مو های خود بزنید و برای این رنگ مو ۳۰ دقیقه مکث کافی است.

ترکیب رنگ مو شکلاتی شاه بلوطی

قهوه ای شکلاتی روشن ۷۰ میل + بلوند قرمز تیره ۳۰ میل + اکسیدان ۹ درصد به اندازه رنگ مو + واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت

فرمول ترکیبی رنگ موی شکلاتی شاه بلوطی

مدل های رنگ موی بلوطی

فرمول های رنگ مو بلوطی را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این فرمول ها بتوانید مو های خود را به رنگ دلخواهتان در آورید در ادامه این مطلب مدل هایی از این رنگ مو را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

 رنگ موی بلوطی با 3 فرمول ترکیبی رنگ موی شاده بلوطی رنگ موی بلوطی رنگ موی بلوطی رنگ موی بلوطی   رنگ موی شاه بلوطی

رنگ مو در جذابیت چهره بسیار تاثیر گذار است و شما می توانید با کمک انواع رنگ مو های متناسب با رنگ پوستتان زیبایی و جذابیت چهره و موهایتان را چند برابر کنید. در این مطلب انواع فرمول های ترکیب رنگ موی بلوطی را به شما عزیزان آموزش دادیم که امیدواریم این فرمول های ترکیبی مورد استفاده شما قرار بگیرند. برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.