ایده ایی جدید و خلاقانه برای ساخت کاردستی با مقوا به همراه تصاویر مرحله به مرحله از آموزش ساخت این کاردستی کاربردی و زیبا که در ادامه میتوانید این آموزش تصویری جالب را به همراه نکات و توضیحات مراحل ساخت مشاهده کنید و با ابتکار و خلاقیت خود مدل های جدید و زیبایی از این نوع کاردستی تهیه کنید.

نحوه ساخت کاردستی با مقوا و کارتن جذابیت فوق العاده ایی دارد و میتواند کمک کند وسایل تزیینی ودکوری های مختلفی تهیه کنیم. کاردستی که امروز در نظر گرفتیم ساخت جعبه ایی رومیزی برای جمع آوری وسایل ریز است که میتوان آن را در سایزهای مختلف تهیه کرد و به عنوان دکوری استفاده کرد. این کاردستی کاربردی و جالب را میتوانید در رنگ بندی های مختلف تهیه و استفاده کرد. برای مشاهده آموزش تا پایان همراهم باشید.

آموزش ساخت کاردستی با مقوا و کارتن:

ساخت کاردستی با مقوا از آن دسته کارهای هنری جذابی است ک به دلیل فراهم بودن مواد اولیه و ابزار کار طرفداران بسیاری دارد و مطمئنا هر کدام از ما تجربه ساخت این نوع کاردستی را داریم. آموزش امروز مربوط می شود به ساخت نوعی جعبه رومیزی زیبا که کمک زیادی در اتاق خواب و آشپزخانه به ما میکند. برای تهیه آن نیاز به مقداری مقوای ضخیم و یا کارت داریم. ابتدا الگوهای زیر را روی مقوای مورد نظر بکشید و برش بزنید. برای برش های داخلی میتوانید از کاتر و یا تیغ استفاده کنید.

کاردستی با مقوا

در صورتی که رنگ مقوا یا کارتن را دوست ندارید و میخواهید آن را تغییر دهید میتوانید از انواع رنگ ها و اسپری های رنگ استفاده کنید، همچنین می توانید کاغذ سفید و یا کاغذ رنگی روی آن بچسبانید تا همه قسمت ها یکدست و مرتب شود.

حتما بخوانید:  ساخت کاردستی خانه با روش های خلاقانه و جدید

کاردستی با مقوا

مرحله بعدی اتصال تکه ها به هم است تا فرم اصلی جعبه تهیه شود. قسمت های برش زده هر تکه از مقوا مکان مناسبی برای اتصال است اما برای اطمینان بیشتر می توانید از چسب در نقاط اتصال این کاردستی استفاده کنید.

ساخت کاردستی

کاردستی با کاغذ

کاردستی جدید با مقوا

بعد از متصل کردن اجزا کاردستی به هم همانطور که قبلا بیان شد میتوانید مقوا را رنگ بزنید تا جلوه کار بیشتر شود. برای ساخت این نوع کاردستی با مقوا استفاده از مقوای ضخیم و یا کارتن توصیه می شود تا جعبه شما مقاومت بیشتری داشته باشد.

ساخت کاردستی

کاردستی خلاقانه

در ادامه نمونه تکمیل شده جعبه رومیزی را مشاهده میکنید که به راحتی و با کمی ابتکار و خلاقیت تهیه شده است و البته این کاردستی زیبا در عین سادگی کاردبرهای فراوانی دارد.

کاردستی خلاقانه

کاردستی خلاقانه

این نوع کاردستی با مقوا را میتوانید در سایزهای دلخواه و مناسب تهیه کنید و در نقاط مختلف منزل از آن استفاده کنید. برای آشنایی با نحوه ساخت کاردستی های مختلف و همچنین مشاهده مدل های بیشتر انواع کاردستی سری به بخش هنر در خانه سایت بزنید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.