استفاده از تور عروس از زمان های قدیم مرسوم بوده است. تور عروس نشان دهنده حجب و حیای عروس می باشد در این مطلب گالری تصاویر مدل تور عروس جدید و شیک با طرح های زیبا برای انواع لباس عروس ها را مشاهده می نمایید.

تور عروس اغلب نشانه حجب و حیای عروس می باشد. امروزه تنوع مدل تور عروس بسیار زیاد شده است. مدل های تور عروس گاهی فانتزی می باشد و فقط برای زیباتر شدن شینیون عروس مورد استفاده قرار می گیرند. در این مطلب گالری تصاویر مدل تور عروس ایرانی و اروپایی را برای شما جمع آوری کرده ایم.

استفاده از تور عروس ار زمان های قدیم مرسوم بوده است. و امروزه مدل تور عروس از تنوع زیادی برخوردار می باشد. در انتخاب تور عروس زیبا و متناسب با لباس عروستان باید همواره نکات زیادی را در نظر بگیرید در این مطلب نکات مهم در انتخاب تور عروس را برای شما آورده ایم و گالری تصاویر مدل تور عروس جدید و شیک ایرانی و اروپایی را در ادامه با هم مشاهده می کنیم.

مدل های تور عروس جدید و مدرن

تور عروس می تواند ساده یا گران قیمت و پرکار باشد. شما می توانید مدل تور عروس ساده که هیچ گونه کار دستی روی آن ها انجام نشده را به راحتی در منزل تهیه کنید و یا می توانید از آرایشگر بخواهید آن را به صورت فانتزی برای تزیین زیباتر شینیون تان به کار برد. تورهای گرانقیمت نیز اغلب تورهایی هستند که تزیینات دست دوز زیادی بر روی آن ها انجام گرفته است. این مدل تورها اغلب بلند هستند و با گیپور روی آن ها کار شده است.

مدل تور عروس

گالری تصاویر مدل تور عروس ایرانی و اروپایی

در این بخش زیباترین و جدیدترین مدل های تور عروس اروپایی و ایرانی را برای شما جمع آوری نموده ایم و نکات مهم در انتخاب مدل تور را برای شما آورده ایم امیدواریم مدل تورهای جمع آوری شده در این مطلب برای شما جذاب باشند و با استفاده از این مدل ها بتوانید تور مناسبی برای لباس عروس خود انتخاب کنید. مدل تور عروس ایرانیعروس های قد کوتاه بهتر است از تورهای بلند استفاده کنند و تورهای متوسط و دارای چین زیاد اغلب متناسب خانم های قد بلند می باشد.

مدل تور عروس جدید مدل تور عروس ساده مدل تور عروس جذاب مدل تور عروس چند طبقهبرای داشتن تور سر رسمی با صرف هزینه کمتر می توانید دور تا دور لبه تور سرتان را با یک ردیف پولک یا روبان سفید بدوزید. با چسباندن نگین می توانید جلوه ی بیشتری به تور خود دهید و آن را از حالت سادگی خارج کنید.

مدل تور عروس یلند مدل تور عروس مدرناز استفاده از تورهای شلوغ که از دیده شدن لباس عروس، مدل تاج عروس و شینیون موهایتان می گردد پرهیز کنید.

تور عروس سادههمچنین می توانید عیب های موجود در اندام خود را با استفاده از تور بپوشانید. برای پوشاندن کمر پهن خود می توانید تور را روی باسن قطع کنید و با استفاده از تور روی کمر خود را بپوشانید.

مدل تور عروس اروپاییبا ایجاد تنوع در تورهای عروس مدل تور جدید وارد بازار شده است که همراه با کلاه کوچکی می باشد و آن را جلوی سر می گذارند تا کمی از صورت عروس را بپوشاند. این تورها را اغلب می توان با لباس عروس اروپایی و آرایش ساده هماهنگ کنید. تورهای عروس ساده به سبک اروپایی نزدیک تر می باشند و زیبایی منحصر به فردی دارند.

مدل تور عروس دولایهیکی از انواع تورهای عروس که متناسب با تمام اندام ها و سنین مختلف می باشد تور دولایه یا دوطبقه می باشد. زیرا می توانید یک لایه از آن را روی صورت خود و لایه دیگر را پشت لباس قرار دهید و باعث زیبایی چند برابر لباس عروس و ظاهر خود شوید.

مدل تور عروس خیلی بلند مدل های شیک تور عروس مدل تور عروس ساده و شیکتورهای کم چین، ظریف و بلند متناسب افراد چاق می باشد و تورهای اکلیل دار اغلب مناسب عروس خانم هایی با سنین پایین می باشد.

مدل تور عروس اروپایی مدل های تور عروس ساده و جذاب مدل تور عروس فانتزی مدل تور عروس کوتاه مدل تور عروس فوق العاده شیک مدل تور عروس فوق العاده جذابدر هنگام انتخاب تور عروس به این نکته دقت کنید که با لباس عروس تان هماهنگی داشته باشد. پس قبل از انتخاب تور انواع مختلف آن را به همراه تاج تان روی سر امتحان کنید.

مدل تور عروس ساده و زیبا تور عروس فوق العاده ساده تور ساده و اروپایی عروساگر لباس عروس تان شیری یا نباتی می باشد حتما رنگ تور لباس عروس هماهنگ با آن باشد. زیرا ممکن است نامناسب به نظر برسید.

مدل تور عروس فوق العاده زیبامی توانید از تورهایی استفاده کنید که در آن طرح های موجود در لباس عروس تان نیز وجود داشته باشد اینکار باعث زیبایی فوق العاده شما می گردد.

تور عروس کوتاه و ساده مدل تور عروس چند طبقه

امیدواریم با استفاده از نکات جمع آوری شده در این مطلب در رابطه با انتخاب تور عروس بتوانید تور عروس منحصر به فرد و زیبایی برای خود انتخاب کنید. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی در صورت تمایل برای مشاهده انواع لباس عروس می توانید به بخش دنیای مد مجله آرگا مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.