تزیین پول و اسکناس با ایده های خلاقانه و زیبا و مجموعه ایی از تصاویر و عکس های تزیینات مختلف پول برای مناسبت های مختلف را در این مطلب ملاحظه نمایید و از طرح های جدید تزیین اسکناس برای عیدی و کادو دیدن فرمایید.

روش ها و ایده های مختلفی بریا تزیین پول وجود دارد که اغلب افرار با توجه به مناسبت استفاده از پول تزیین شده، مناسب ترین تزیینات را انتخاب و انجام می دهند. در این مطلب قصد داریم مجموعه ایی از مدل ها و ایده های زیبا و خلاقانه برای تزیین اسکناس و پول به عنوان کادو و همچنین برای عیدی را معرفی نماییم تا با الگوبرداری از این مدل های جدید زیباترین تزیینا ترا انجام دهید. تا پایان با مشاهده این مدل های شیک و جالب همراه ما باشید.

تزیین پول و اسکناس با ایده های جدید و خلاقانه :

همانطور که ذکر شد اولین نکته ایی که برای تزیین اسکناس باید به آن توجه نمایید مناسبت استفاده از اسکناس تزیین شده است که تعیین می کند از چه نوع تزییناتی استفاده نمایید. در ادامه انواع مختلف تزیینات را برای مناسبت های گوناگون ملاحظه می فرمایید.

تزیین پول برای کادو :

تقدیم پول به عنوان کادو انتخاب مناسبی برای مناسبت های مخلف است، اما بهتر است پول و اسکناس مورد نظر را از قبل تزیین نمایید.  توجه داشته باشید که تزیین کادو و پول کاملا سلیقه ایی است و می تواند به شکل های مختلف انجام گیرید که د رادامه نمونه هایی از آنها را مشاهده می فرمایید.

تزیین اسکناس به شکل دسته گلتزیین شاباش و پول برای عروسیتزیین جدید پول به شکل بادبزن

تزیین جدید پول برای شاباش عروس و دامادتزیین اسکناس به شکل بادبزن برای کادو

 تزیین عیدی برای عید غدیر :

تزیین عیدی به مناسبت عید غدیر اغلب توسط افراد سید انجام می گیر و در روز عید به مهمان ها داده می شود. برای اینگونه تزیینات اغلب از تور یا روبان سبز استفاده می شود اما روش های دیگری نیز وجود دارد که می توان این عیدی ها را به بهترین شکل تزیین نمود. مدل هیا زیر ایده جالبی در این رابطه به حساب می آیند.

تزیین عیدی برای عید غدیرتزیین اسکناس به شکل دسته گل زیبا

تزیین گلدان تزیینی با پول

تزیین عیدی و پول بریا عید غدیرتزیین اسکناس به شکل شاخه گل

تزیین عیدی عید نوروز :

تزیینات مختلفی برای عیدی عید نوروز وجود دارد که اغلب افراد با سلایق مختلف آنها را انتخاب و مورد استفاده قرار می دهند. البته در صورتی که قصد دارید عیدی را برای کودکان تزیین نمایید، می توانید از مدل های متوع  کاردستی عدی نوروز استفاده نمایید. در ادامه تصاویری از انواع تزیین عیدی را مشاهده می فرمایید که هر یک از این مدل های متنوع می توانند انتخاب مناسبی برای عیدی شما باشند و با الگوبرداری از طرح های ارائه شده زیباترین تزیینات را داشته باشید.

تزیین پول برای عیدی تزیین عیدی کودکان تزیین ساده پول برای عیدی کودکانتزیین ساده اسکناس برای کادوتزیین پول برایکادو و شاباش جدید و زیبا

تزیین اسکناس برای شاباش :

شاباش یکی از رسوم قدیمی و زیبای ایرانی است که اغلب در مراسم عروسی و جشن ها به عروس و داماد و مهمان ها داداه می شود و اغلب افراد ترجبح می دهند اسکناس ها ر ابه این منظور تزیین نماشند. در ادامه تصایری از چند نمونه زیبا و ساده تزیین پول و شاباش را مشاهده فرمایید.

تزیین پول به شکل پروانهتزیین اسکناس برای عیدیتزیین اسکناس برای کادوتزیینات جدید پول و عیدیتزیین جدید پول با شاخه گلتزیین اسکناس با گل

با جدیدترین مدل های تزیین پول برای مناسبت های گوناگون آشن اشدید، امیدواریم با الگوبرداری از طرح های ارائه شده بتوانید زیباترین و جذاب ترین تزیینات پول را انجام دهید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه  به بخش هنر در خانه از دیگر مدل ها و طرح های جدید و زیبا و همچنین آموزش های مربوطه دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.