آرایش چشم باید مطابق با رنگ چشم انتخاب شود ازاین رو نحوه ی آرایش چشم قهوه ای باتوجه به رنگ چشم از روشن تا تیره و تعیین رنگ سایه های مناسب آنها همراه با جدیدترین عکس های آرایش چشم قهوه ای را در این مقاله مشاهده میکنید.

اگر چشمانی قهوه ای دارید به خاطر این لطف پروردگار به شما تبریک میگوییم زیرا ارایش چشم قهوه ای از دیگر رنگ چشم ها ساده تر ست و جذابیت خاصی نیز دارد. چشم های قهوه ای با همه رنگ سایه آرایش میشوند و این بزرگترین مزیت قهوه ای بودن چشم است. در این مقاله رنگ چشم قهوه ای از روشن تا تیره دسته بندی شده اگر به دنبال تطبیق بیشتر آرایش با رنگ چشمتان هستید مطلب زیر را بخوانید.

برای آرایش چشم قهوه ای چه رنگ سایه ای بهتر است ؟

در این مقاله چشم های قهوه ای از روشن تا تیره طبقه بندی شده اند و برای هر رنگ آرایش خاصی پیشنهاد شده است برای تطبیق بیشتر رنگ چشم و رنگ سایه و فریبنده تر شدن آرایش چشم باید بدانید با چه سایه ای آرایش کنید تا جذابیت چشم ها دوچندان شود و به آرایش صورت خود جلوه ای خاص ببخشید.

چشم های میشی :

این چشم ها ترکیبی از چشم عسلی قهوه ای با رگه هایی از سبز است. برای آرایش چشم میشی بهتر است از سایه های دودی یا بنفش روشن و بژ استفاده کنید البته بنفش تیره و برنز هم جذابیت خاصی به چشمانتان میبخشد.

آرایش چشم میشی

چشم های قهوه ای روشن (عسلی ) :

برای آرایش چشم قهوه ای روشن شما باید از سایه زرد روشن و یا طلایی استفاده کنید و برای اینکه به چشمتان حالت کشیدگی بدهید و آنها را فریبنده کنید کافیست سایه ای تیره را در انتهای چشمان خود بزنید و به سمت بیرون بکشید.

آرایش چشم قهوه ای روشن

چشم های قهوه ای متوسط :

برای این رنگ چشم میتوانید هم از سایه های روشن استفاده کنید و هم از سایه های تیره در دو حالت نیز چشمانتان زیبایی فوق العاده پیدا میکنند. بنفش تیره و ارغوانی جذابیت خاصی به چشمانتان میدهد و برای داشتن آرایش کلاسیک میتوانید از سایه های طلایی و مسی و برنز نیز استفاده کنید.

make up eye (4)

چشم های قهوه ای تیره :

برای آرایش چشم قهوه ای تیره میتوانید از سایه های تیره استفاده کنید اما از آنجایی که آرایش های تیره در بعضی مواقع زننده جلوه میکند بهتراست از آرایش های تیره و روشن استفاده کنید.

make up eye (3)

عکس های زیر نمونه های زیبایی از آرایش چشم قهوه ای هستند که میتوانید از آنها برای آرایش خود کمک بگیرید.

آرایش چشم قهوه ای

make up eye (2)

   آرایش چشم قهوه ای متوسط

آرایش چشم با سایه چند رنگ

آرایش زیبای چشم قهوه ای

آرایش زیبا چشم قهوه ای تیره

آرایش شیک چشم قهوه ای

آرایش شیک چشم قهوه ای تیره

با مدل های جدید آرایش چشم قهوه ای در خدمتتان بودیم امیدواریم که نحوه ی آرایش و توضیحات و عکس های این مقاله مورد پسنندتان واقع شده باشد برای مشاهده مدل های متفاوت آرایش صورت و چشم کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.